Kayıt Ol

Pokémon

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pokémon
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2008, 17:34:36 »
Manyağıydım.. Ama tasoları biriktirmek için asla cips almak zorunda kalmadım. Babam sınıf öğretmeniydi, okulda öğrencilerden toplar bana getirirdi... taso kraliçesi gibi bir şeydim anlayacağınız ;D [şimdi neredeler bilmiyorum tabi ;D ]

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Haziran 2008, 22:26:59 »
Pek severdim hiç bi bölümünü kacrmadan izlerdim.kediye biterdim ya bi de pikachu var tabi..Pika pika :P

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Haziran 2008, 22:52:35 »
deli gibi izlerdim :D çok güzeldi ama baslayınca kaldıramazlardı başından :D tüm tasolarımı saklamıştım bi kumbaranın içinde duruyodu hepsi ta ki gecen yıl annem onları atana kadar  :hemk ne kadar kızdıgımı anlatamam. :P şey vardı bıtanee squırtle :D en cok onu severdım sanırım :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Temmuz 2008, 11:26:11 »
Aman Tanrım Pokemooon. =P Nasıl bi tutkudur ki o ya. O tasoları felam geçtim, herkeste bi Pikachu sesi çıkarma sevdası vardı. Pika Pika Pikachuuğğ diye. =P Ahh ahh ne izlerdim be.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2008, 11:11:01 »
Adamlar sadece Pokemon'dan inanılmaz bir endüstri kurdular. Oyunları, oyuncakları, tasoları, kitapları, animeleri, kalemleri her şeyi var bunun, çok zekice. Animesi özellikle tutulmuştu. Türkiye'de de öyle ama işte o bildiğiniz camdan atlama olayı kötü oldu. Cartoon Network kanalında yayınlanıyor yeni bölümleri Amerika'da 11. sezona falan geçtiler 9 ve 10u izlemiştim. İlk sezonun tadını vermiyo ama pek, çizimleri falan çok iyi olmuş o yüzden beğenmedim :P

Bir arkadaştan Pikachu oyuncağı almak için neler yapmıştım geçen yıl :P (Oyuncak Pikkkaççiu diyodu ama )
try again fail again fail better

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #20 : 20 Ağustos 2008, 12:40:20 »
Küçükken ne izlerdim be!Bayılırdım,tasoları çıktığında kendimi kaybettim zaten,ilk çıkan taso psyduck tu ama o ayrı,Fazla izleyemedim ama ,kaldırılmıştı bi çocuğun salaklığı yüzünden galiba,hala oyunlarını oynamaktayım.(Cigilipaf=)

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #21 : 21 Eylül 2008, 16:35:42 »
O tasolar için kaç koli cips atmışımdır çöpe bea. :P Tek kelimeyle çılgınlıktı ama. :P

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 01 Eylül 2009, 06:37:41 »
O ye man...
Pokemon'u izlemeyen çocuk var mıdır acaba?? :D
Abimle beraber tam saatinde oturur izlerdik sonuna kadar gözlerimizi kırpmadan. ;D
Taso manyaklığı bizde de vardı herkes gibi. :D Oynamak ayrı eğlenceli oluyordu biriktirmek ayrı eğlenceli. (:

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Kasım 2009, 20:27:19 »
owwwwwwwwwwwww pokemonların yeri bende apayrıdır bende küçükene bi tane pikaçu maskem vardı onu takıp dolşırdım pika pikaçu diye bağırıdımxD roket takımın da hiç sevmeadimxP hele o tasolarla oynarken kafayı yiyordukxDD..
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Aralık 2009, 22:40:42 »
Hala cok severim, hayran olunacak bi sistem yaratmıslar. yalnız ilk 151 pokemondan sonrasını bi turlu sevemedim aceleye gelip yapılmıs gibi uyduruk duruyo  :( ilk 151 deki orijinallik yok. Oyunuyla 2002 de bir arkadasım sayesinde tanısmıstım. Bilgisayarda emulatorle oynuyoduk. (onu da bi turlu calıstıramadık basta. sonra calıstırdık,  save i calısmadı nasıl sinirim bozulmustu. sonra ben cozdum isi bi rar dosyası var acalım sunu dedim oldu vallaha ne sevinmistim  :yup o sene cok oynamıstık bu oyunu bi kac kisi bilgisayar basına gecip hatta bi  bayramda 2 kuzenim ve bu arkadasımla oynarken cok eglenmistik. harbi cok zevkliydi yaw  :yeho o zamandan beri hep oynarım) bu Mew in trade le alınması yontemi baska pokemonlarda da var. gecen sene bi site buldum bulbapedia die orda pokemonların hangi oyunlarda oldugu fln yazıodu. Mesela Alakazam da sadece trade ile gelisebiliyo. Mew icin de o siteden "Mew glitch" adında ayrı bir yontem ogrendim ki hayran kaldım olaya onu da siteden alıntı olarak yazayım :

The glitch in fact works as follows: Any trainer can be used for the first section (Junior Trainer), as long as the trainer notices the player as soon as he/she enters the game screen, and that the player is walking towards them from either the top, left or right (walking from below will not work). Any movement move (Teleport, Dig, Fly) can be used to trigger the glitch, or Escape Rope if in a dungeon. For the Youngster, any Pokémon will do as long as it can be fought without walking up to a trainer. To finish off the glitch, the player must return to the route of the trainer he/she "evaded." The Pokémon that the player will find wild is dependent on the Special stat of the Pokémon the player last faced (wild or from the trainer), and so using a Pokémon with the Special the player needs and finding a Ditto that transforms will produce an identical effect. For the record, the required Special stat for Mew is 21 (This is based on hexadecimal numbers, so one can get the appropriate number for a different Pokémon from a hacking device code list, then translate it to decimal).

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Mew_glitch bu linkte Mew glitch i tam olarak anlatıyo. Mew cıkarmak icin Mew glitch yontemini nerede uygulayacagınızı fln anlatmıslar ayrıntılı bi sekilde. Mew glitch yontemi sadece Generation I oyunlarda (pokemon red, blue ve yellow) calısıyo digerlerinde kaldırılmıs. Bu olaya bug diolar ama nasıl bir bug dır ki boyle bi sonuc verir anlamıs deilim. sanki bilerek yapılmıs.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Nisan 2010, 16:47:42 »
Anime'nin tüm bölümlerini izlemiştim Türkiye'de yayınlanan, şidi yeniden başladım, bizim buralarda fazla yayınlamamışlar, kendi ülkelerinde 12 sezonda 500 küsür bölümü var.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 18 Nisan 2010, 09:56:12 »
Valla ben sırf bunun oyununu oynamak için GameBoy almıştım.Küçüklüğüm bununla geçti.Yeni bölümleri falanda çıktı ama daha değişik bir dublaj ve Amras'ın dediği gibi çizimler çok iyi.Eski tadı vermiyor :xD :xD
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı DowneyJR

• **
  • 58
  • Protez Kanatlı Melek'm♥
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Mayıs 2010, 19:46:46 »
:D :D ya nedir u çizgi film  manyağı olmuş çıkmıştım :D
hele Ash ve Pikacu bnm en sevdiğim karakterLerimdi bide kız vardı onun isimi neydi :P :D
Bende küçükken cips alır kediye yedirip tasoları  kendime saklayanlardandım :D

Sen Yeterki Ümid et !
Hayat BeLki Döner Sana,
RüyaLarında meseLa ...
[/font]

Çevrimdışı PeriPeLLa

• *
  • 13
  • Rom: 0
  • Erva ~~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2010, 16:08:56 »
Mükemmel ötesi çizgi film... Bir soundtracki vardı bunun, evde bağıra bağıra söylerdim ki hala arada açıp açıp söylerim :P  Halen televizyonda gördüğüm yerde de izlerim... Bir ara bunların tasoları falan vardı, çok biriktirirdim mahalledeki elemanlarla flan oynardım hepsini toplardım :P Hala bir yerlerde duruyor o tasolar(:-aklıma geldi arıcam bulucam onları :P-

Ama bu çizgi film tutunca arkasından Digimon mu ne öyle bişey fırlamıştı piyasaya onu hiç sevememiştim, hani izlerdim ama Pokémon'dan aldığım zevki alamadım hiç :P

Tabii birde bu Pokémon'dan etkilenip camlardan atlayan nesil vardı :P Bu Pokémon yayınlanırken oturduğum ev 1 kattaydı o yüzden bende pek bir zarar bırakmadı :P ama kendimi bir Ninetales sanardım -belki de hala devam ediyor bu olay :P-

(:]

:D :D aynen katılıyorum.
Yaralara bak , bu Birinin Değil birilerinin ..!
İzi Kalır birinin , O Geçmeden İzi Kalır Ötekinin ..!
Hepimizin İzi , bir Dizi...

[saqoLera]

TrißünLerDe hep diLLerde,ßu seVDa biTmeZ qöNüLLerdE..
FenerBahçe'm...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Haziran 2010, 11:50:25 »

:D :D aynen katılıyorum.

Gene mi başlıyoruz nedir?

Katılsam mı katılmasam mı karar veremedim şu an.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "