Kayıt Ol

Favori Oyuncunuz

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Favori Oyuncunuz
« Yanıtla #15 : 20 Mayıs 2008, 14:57:33 »
Russell Crowe, Hilary Swank, Will Smith, Natalie Portman, Dustin Hoffman, Johnny Depp, Adam Sandler..

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2008, 16:27:35 »
Helena Bonham Carter, Christina Ricci, Uma Thurman, Bruce Wills, Samuel L. Jackson, Caner Özyurtlu
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2016, 01:18:06 »
Sonuna kadar Al Pacino. Hayran olunmayacak bir adam değil. Kimsenin yazmamasına şaşırdım doğrusu :D Her oynadığı rolü elli senedir aynı türlerde rol yapmış gibi ustaca oynuyor ve her filminde de özenmeden duramıyorum. Ve ne yazık ki onun dönemine gelememek üzücü. Ama son filmini çekecekmiş De Niro vb efsanelerle. Bu tür oyuncuların yaşlandığını görmek üzücü.

Edit: Biri yazmış yeni gördüm :D
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Ekim 2016, 09:23:08 »
John Travolta diyebilirim. Bugüne kadar bütün filmlerini sıkılmadan izledim. İşin içinde bu adam varsa heyecanlanıyorum çünkü biliyorum ki güzel bir şeyler izleyeceğim. Aklımda kalan birçok sahnesi vardır kendisinin. Büyük ihtimal ona olan hayranlığım Pulp Fiction ile başlamıştır. Samuel L. Jackson ile harika bir uyumları vardı.

Çevrimdışı okanakinci

• **
  • 202
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Ekim 2016, 14:13:44 »
Şu sıralar Audrey Hepburn. Şimdikilerin aksine sadece güzelliğinden ibaret değil. Çok yetenekli bir oyuncu olduğu gibi oynadığı filmler de oldukça kaliteli.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 09 Ekim 2016, 19:09:22 »
Jack Nicholson, Clint Eastwood, Gene Wilder, Billy Bob Thornton, Şener Şen, Takashi Shimura, Jackie Chan, Cate Blanchett ve Emily Blunt

Çevrimdışı Rang Baru

• **
  • 168
  • Rom: 0
  • "Ningun mar en calma hizo experto a un marinero"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2016, 00:16:34 »
Şener Şen