Kayıt Ol

Knight Online

Çevrimdışı Ulysses

• *
  • 24
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Knight Online
« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2008, 04:50:49 »
Oynuyorlar mı hala bu oyunu?

Şöyle diyim. Oyuna 10m küsür kayıtlı kullanıcı var. Bunların 3m si hep online oluyo. arada 5 e çıkıyo. Üstüne.. Premium,Cash olayları var ki. Premium Orta seviye aldıklarını düşünürsek 15$ = 22M diyelim kafadan. Cash miktara göre iyi para alıyorlar. 1 tane sağlam Knight oyuncusu characterine bu 2sinden her ay alsa 22M garanti üstüne kafanıza göre 50-200-500 e kadar çıkar ve artar oranda para veriyor. Buraya kadar dediklerimden pek bişey anlamamışsınızdır. ama en kötüsünden şöyle düşünün her ay bu 3M online player karakterine 50M para verse... Ki bu aydan aya değil her gün akıyo para.. Adamlar trilyoner ! :D

Çok illet bir oyun, kesinlikle denenmesini tavsiye etmiyorum. Sigaradan beter.. Ama sigara güzel  :gh

Çevrimdışı Berke

• **
  • 124
  • Rom: 1
  • Rock'n Roll ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Eylül 2008, 20:38:51 »
Ya sakın başlamayın derim.. Ben iki senedir oynuyorum.. Yeni bırakabildim.. Ne paralar yatırdım oyuna ahh ahh..

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Eylül 2008, 08:16:19 »
Ya sakın başlamayın derim.. Ben iki senedir oynuyorum.. Yeni bırakabildim.. Ne paralar yatırdım oyuna ahh ahh..
Bravo sana :D gerçekten madem oyunlara böyle her ay para yatırabilyorsun WoW gibi bir oyun dururken gidip de her ay bu kıytırık oyuna para yatıranları anlamakta güçlük çekiyorum....

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Ekim 2008, 12:25:23 »
Rezil, berbat bir oyun, grafikler o kadar kötü ki benim gibi bir "Amaaan grafik pek de önemli değil RYO türü oyunlarda" düşüncesine sahip biri bile oyundan soğuyabiliyor. Karakterler yaratıkların içinden geçiyor, böyle ortalıktan kayboluyorlar falan. Yani WoW, Guild Wars, Everquest veya Lineage gibi oyunlar varken bu oyuna para vermenin mantığını çözemiyorum. Ayrıca bu oyunu oynayan oyuncular MMORPG'lerin ana temalarından biri olan rol yapma kavramıyla alakaları yoktur, yani herkes toplanır bi meydanda ya birbirlerini kesme telaşına ya da yaratık kesme telaşına düşerler, ha babam keserler biçerler. Aralarında "paran var mı" "ee nbr slm nslsn" gibisinden MSN konuşmaları dışında diyalog geçmez, zaten sıkıcı olan oyunu iyice sıkıcı hale getirirler. Ha bir de ırklar sadece iki tanedir. Sonradan elf ırkı eklenmiş ama oynanamıyor. İki-üç tane de sınıf vardır. Savaşçı büyücü rahip ve hırsız. Aman ne kadar yaratıcı!! Ulan tamam anladım oyunun grafiklerini kötü yaptın, elinizde imkan yok falan, bari çeşitli sınıflar ırklar yapsaydın, bunun içinde mi imkanın yok, hayalgücün hiç mi yok, yoksa "ver büyücüyü kapışsınlar pokemon kılıklı oyuncular" mantığıyla mı hareket ediyorsunuz? Ya bırakın, bu oyunu (ve bunun gibi birkaç oyun daha var) çok daha kötü eleştirirdim ama neyse, şimdilik susuyorum.

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2008, 12:12:19 »
Fallen ın dedikelri doğru, gereksiz yere vakit kaybetmek istiyorsanız bile oynamamanızı tavsiye ederim!

FaruKEminogLU

« Yanıtla #20 : 22 Kasım 2008, 20:24:01 »
Arkadaşlar okadarda abartmayın ben bu oyunu nerden baksanız 7 senedir oynuorum bazılarınız demiş hiç bir hikaye yok hiç  bir amaç yok demişsiniz ama oyunun hikayeside war amacıda bunu ya araştırmamışsınız yada tam olarak bu oyun hakkında bilgi sahibi değilsiniz ordan burdan duyduklarınızla yorum yapıosunuz... Tamam oyun biraz moronlaştırıo olabilir WOW dan iyi olmaya bilir WOW da oynadım... ama şunu söyliyebilirimki "Knight Online" şu an dünya çapında En çok oynana ONLİNE oyun olarak 1. sırada... Oyun hakkında ben bildiğim kadarıyla ilgi wereyim

Oyun tam olarak Free2Play bir oyun değil açıkcası ama her hangibir özel Üyelikte alınmadan oynanan bir oyun özel üyelikler sadece oyun içerisinde sizin daha çabuk LVL (seviye) atlamanıza olanak sağlıyor 4 Çeşit özel üyelik tipi var
Bronz,Silver,Gold,Platin Premium unlar t,abi ücretleri kendi seviyelerinde seviyelerinde kendi içinde özellikleri war Gold Ve silver üyeliğin son noktası diyebiliriz oyun içersindeki eşyalarınızı herhangibi hack durumuna karşı kilitleme gibi v.s.
bazı arkadaşlar yazmışlar üyelik alıpta kendine özel eşya yapabilirsiniz diye... Alakası yok eşyalar yaratıklardan çıkıyor zaten onların seviyelerini oyun içerisinde arttırarak özel yeteneklerde ekliyebiliyorsunuz... oyunun asıl amacı en üst seviyeye gelip azda olsa eşyaya yada daha iyi eşyalara sahip olmak ve ırklar arasındaki savaşta yer almak ırk puanı toplamak şu an işim olmasaydı daha fazla oyunu açıklamak isterdim umarım başka bir zaman altta size daha detaylı bir açıklama için link weriem oyunun resmi sitesinden....

Oyunun resmi sitesi :  http://knightonlineworld.gamersfirst.com/index.php
Oyunun Hikayesi Ve Detaylı Açıklaması :  http://knightonlineworld.gamersfirst.com/story.php

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #21 : 23 Kasım 2008, 01:08:24 »
Korkarım Knight Online ilk 10da bile değil,hatta ilk 100de bile değil, en çok oynanan ilk 50de bile değil,gider böyle bu.En güzel kanıtı www.mmorpg.com veriyor .Bu linkden dünyada şu anda oynanmakda olan tüm online oyunların detaylı bilgilerini milyonlarca oyuncunun oyu eşliğinde bulmak mümkün http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show/all/sCol/rankHype/sOrder/desc
en sağda sıralama ölçütü olarak Raiting/Hype a göre sonuçlar:
Warhammer Online : Age of ..8.59
Atlantica Online   8.46
Star Wars: The Old Republi..8.43
Darkfall 8.41
Aion    8.39
Jumpgate Evolution 8.37
Stargate Worlds 8.36
Huxley 8.36
Shadow of Legend     8.36
The Chronicles of Spellbor..8.36

aslında asıl oylama 7.99 ile başlıyor, onlar en az 1 sene boyunca yüksek raiting tutturabilmiş ve düşmemiş "mavi" işaretli oyunlar ve 1. ufak bir fark ile Eve Online. En çok oynanan değil tabii ki eve online çünki amacı çok para kazandırması değil onu yapan şirkete.

Benim gönlümde halen Eve online yatar. tek server(dünyanın en iyi oyun serverı ;)) 15bin kişi ve sonsuz bir evren, sci-fi nin beşiği sayılmasada en güzel hanıdır sanırım. ki 8 seneye aşkın zamandır 7.5 in altına düşmemiş 3 oyundan biridir (2. ve 3. sıra ile puzzle pirates ve FinalFantasy XI)

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Kasım 2008, 13:49:37 »
"Kınayt" Oynayan vatandaşlarımız böyle anketlere pek katılmıyorlar ondan sıralamaya girmemiştir :D

FaruKEminogLU

« Yanıtla #23 : 24 Kasım 2008, 16:00:16 »
Arlinon arkadaşıma katılıyorum KO oynayanlar bu tarz anketlere katılacak zamanı boşa zaman harcamak olarak görüyorlar... tabi sizlerede hak vermek lazım ZEVKLER VE RENKLER Diyelim....

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #24 : 24 Kasım 2008, 16:41:59 »
Aslına bakılırsa bu bir anket değil  :D
var olan tüm online oyunların listesi ve her birine ayrı ayrı oy vermiş bugüne kadarki tüm kullanıcıların (54.668 milyoncuk) saygı duyulması gereken damak lezzetidir. mmorpg.com 16 seneyi aşkın süredir varlığını sürdüren saygın bir sitedir. İşin ilginci Knight online içinde oy vermiş diğer herhangi bir oyuna verilen oy sayısı kadar ama ne yazık ki verilen "değer" düşük. Siteyi dikkatli arşınlamak lazım. Birçok Türk oyuncu için Knight online paha biçilmezdir zira oyunun bedava olması dışında çok yüksek bir kültür ortamı gerektirmez kuralları çok katı değildir (hack kullanımı bu oyun kadar kolay başka bir single player oyun bile bulmak güç yeni nesil oyunlarda)gmleri oyuncular arasından seçilmez ve gmler kimseyi ip olarak banlamaz ki para gelsin sonra cıvıl cıvıl server ı sömürsün millet ^^ eğlenceli tabii bunların hepsi. Fevkalade bir zevk/renk curcunali.

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Kasım 2008, 20:18:10 »
İşte bu:D

Çevrimdışı JrKantutar

• *
  • 3
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Eylül 2009, 14:01:13 »
usko yalan oldu artiq yhu:S pvpde millet artiq

Ama Uskonun Kurucuları Fena Para Kzanıyor.Hergün kimbilir Kac milyon kişi Cash Cekiyor.Adamalr işi biliyor.

Lütfen Değiştir butonunu kullanmayı deneyiniz
PerseusJackson