Kayıt Ol

The Sims ~ The Sims 2

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Sims ~ The Sims 2
« Yanıtla #15 : 12 Ağustos 2008, 15:09:14 »
Bu oyun çığır açmıştı. Tamamen kendi tarzını yarattı, gerçekten çok güzel amaa.. Oyun içinde değişiklik olmuyor pek fazla bu da insanı 3-4 gün aşık olarak ve bırakmadan oynadıktan sonra oyunu bırakmaya itiyor. Oyuna bşlayan herkes 3-4 gün durmadan oynar sonra bırakır bir süre osnra tekrar heveslenir tekrar oynar böyle bi döngü :D

Sims 3'ten önce aynı yapımcının Spore isimli oyununa odaklanın derim o da bir devrim niteliğinde olucak.
try again fail again fail better

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Ağustos 2008, 11:53:43 »
Sanırım 3. sınıftan beri falan oynuyorum ailede bi sims çılgınlığı var annem abim ben deli gibi oynarız =D

Ve Amélie sana katılıyorum bütün şehirde gezebiliyo olmak harika olucak ;) Şu sıra abimin bilgisayarının çıkardığı sorunlardan dolayı The Sims 2 oynıyamıyorum kendi bilgisayarıma The Sims*i yükliyicem xD

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2008, 13:30:31 »
Yalnız mükemmel olacak da Amelie için mükemmel olur o. Kimin bilgisayarı kaldırıcak o kadar özelliği? Ev kalabalıklaşınca yavaşlamaya başlayan oyunu tüm mahallede oynadığınızı, konsere gittiğinizi düşünün!

Aklınıza Night Life ek paketined olanları getirin!
try again fail again fail better

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Ağustos 2008, 19:25:20 »
Yalnız mükemmel olacak da Amelie için mükemmel olur o. Kimin bilgisayarı kaldırıcak o kadar özelliği? Ev kalabalıklaşınca yavaşlamaya başlayan oyunu tüm mahallede oynadığınızı, konsere gittiğinizi düşünün!

Aklınıza Night Life ek paketined olanları getirin!

Valla abimin bilgisayarı gaayet güzel kaldırıyo [night life*ı kast ediyorum] The Sims3*üde gayet güzel kaldırırki ben abimin bilgisayarında 8 kişilik aile oynadığımı biliyorum  :huha

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Ağustos 2008, 23:25:56 »
Böyle sırf Downtown'a gidebilmek için yarım saat beklediğim olmuştu.Sonra olmadı,dayananamadım,bir şekilde oyundan çıkmaya çalıştım.I-ıh,bu sefer o inat etti çıkmadı.Zorladım,bir şekilde kendi yöntemlerimle kapatacaktım o oyunu.Ya da sonunda Dowtown'a varacaktım. :P Kapanmadı eşşek,gittim fişini çektim bilgisayarın.Açılmıyor artık oyun.Tekrar falan da yükleyemem ben.3. gelsin sırf onu oynayabilmek için ayrı bir bilgisayar edineceğim lan.Nedir bu  :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2008, 23:47:44 »
Şimdi daha yeni çıktım oyundan,kaç saat oldu bi puppy'im olmadı ya :hemk

Putaneska

« Yanıtla #21 : 13 Şubat 2009, 21:00:59 »
Başlığı gördüğümde bi sırıtma yayıldı yaa  :D
İlk kez kardeşimin arkadaşının evinde oynadım 5'e mi gidiyodum neydi  ;D Ana süpermiş haa oldum cdyi aldım evde epey bi oynadım sıkılınca bıraktım geri başladım falan üstte denildiği gibi döngü  :D
sonra kardeşimle bi araya kafaya taktık ama the sims baymıştı double deluxe ve house partynin olduğu bi paket aldık yeni yeni şeyler süper olmuş. Özellikle double deluxe'te egzotik eşyalar var  :)
3'ü de denicem en kısa zamanda

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Şubat 2009, 20:05:56 »
Ayyyy! En sevdiğim oyundurr :D Çok zevk alarak bir gün goyunca oynarım. Ama Sims 3 Ü pek beğenmedim ben ya. Efektler kötü geldi bana açıkçası :/ İnsan yüzleri falan.

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle