Kayıt Ol

Need For Speed

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Need For Speed
« Yanıtla #15 : 05 Nisan 2010, 21:48:02 »
Carbon'dan sonra hiç oynamadım diğer oyunları zaten Carbon'u da tam olarak bitirmemiştim %98'de tıkanıp kalmıştım.

Çevrimdışı hatice63

• *
  • 20
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Nisan 2011, 20:51:04 »
mostwanted en güzeliydi bence arabalar süperdi ;D
Sen kurumuş yaprak olsan
Çıkmaz tozlu sokak olsan
Ölsen kuru toprak olsan
Yine seni seveceğim.. <3

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Nisan 2011, 21:15:20 »
Buda devam oyunları konu yarım kalmasın :)

Need for Speed: Undercover, oyunu serinin 12. oyunudur. EA Black Box geliştiripElectronic Arts yayınlanmıştır. Need for Speed serisinin 2008 nisan ayında çıkmış olan araba yarışı oyunudur. Konusu aynı Need for Speed: Most Wanted gibi şehir içinde illegal olarak yarışmak ve polislerden kaçmaktır. Oyunun PC (Avrupa)için çıkış tarihi 14 Kasım 2008 olarak belirlenmiştir. Bütün konsollar için çıkarılmıştır. Bu oyunundan sonra çıkacak olan oyun Need for Speed XII de geliştirildiği söylenmiştir.Need for Speed IGN tarafından 10 üzerinden 4.0 almıştır.Bu da bütün Nfsler içerisinde en düşük puanlı Nfsdir.

Need for Speed: Shift uzun vadeli bir sürede yapımı gerçekleştirilmiş (14 Eylül 2009) ve Electronic Arts tarafından yayımlanmış Need for Speed serisinde 13. sırada yer alan bir yarış simulasyonutarzında bir video oyunudur. Oyunu destekleyen işletim sistemleri Windows için; Windows XP(Service Pack 3), Windows Vista (Service Pack 1) ve Windows 7'dir.

Need For Speed:Shift 2 Unleashed Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen oyun 29 Mart’ta piyasalarda olacak.
       Aşağıdaki puanlara baktığımızda bir tanesi hariç hepsinin 8 ila 9 arasında olduğunu görüyoruz. Yani mükemmel olmasa da oldukça kaliteli bir yapımla karşı karşıyayız. Tabi en iyi kararı yine oyuncular verecektir.

* Eurogamer – 8
* Videogamer – 9
* 1UP – B+
* Eurogamer Portugal – 9
* XboxWorld360 (via CVG) – 8
* OXM UK – 8
* Eurogamer.cz – 8
* Ingame.de – 8.5
* Looki.de – 87%
* JeuxActu – 14/20
* Eurogamer.de – 9