Kayıt Ol

25 Haziran 2oo8 Almanya -Türkiye Maçı

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
Ynt: 25 Haziran 2oo8 Almanya -Türkiye Maçı
« Yanıtla #30 : 07 Temmuz 2008, 10:36:14 »
Rüştü'yü Fenerbahçe'den şutlamamıza şaşmamalı..Şu en son kırmızı kart yediği maçtan sonra kızların Volkan'a dibi düşüyor artık. Neydi o siyah forması, kendisini kamu malına açtı herif resmen.
Kartal Spor'dan gelmişti bize..O transferin olduğu 2oo2 yazı Kartal , Fenerbahçe'den bir hazırlık maçı istemişti Fenerbahçe kırmamıştı tabi ki..Sıcak bir yaz günüydü evet evet hatırlıyorum, vişneli dondurmamı sarı şortuma dökmüştüm :hönk (eh 10 yaşındaydım daha)..Sonra Kartal Stadı na girdik o da ne? Şu çaylak kaleci oynuyor, Tuncay Şanlı oynuyor,Samuel Jhonson oynuyor..Teknik direktörümüz: Werner Lorant..O zaman ne Tuncay ne Volkan ünlü filan değildi.Maç sonrası 4-1lik galibiyetin verdiği mutlulukla o şortuna vişneli dondurma döken kızla şakalaşıyorlardı..Kim derdi bu kadar ün yapacaklar? ;D

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Temmuz 2008, 10:45:22 »
Ahaha süper Betül ya ;D Aynen yaa neydi o Rüştü fiyaskosu :S ... Tam bi içler acısı Neyse ki koskocaman SEMİH ŞENTÜRK ümüz var :-* ;D Ama o Uğur un gol neydi  ya harika :D ;D
Lehhmanın askerliği boşa gitti... ;D neyse arkadaşlar
1-) Rüştü'yü geçen maç yücelttiniz bu maçtan sonra alaşağı ettiniz, FB medyasına kulak vermeyin, kendi yorumlarınızı yapın artık... Rüştü'nün kaleye geçmek için gitmedi oraya, Rüştü'nün kalede olmasının tek sorumlusu Volkan'dır, o kırmızı kartı yiyerek takımı büyük tehlikeye attı, yenen her golde Rüştü'nün ne kadar hatası varsa Volkan'ın da o kadar hatası var... Rüştü'ye böyle saygısızlık yapılması hoşuma gitmedi adam ne kadar kötü de dursa kalede(kötü değildi, tabii sizden iyi bilemem :P) sonuçta senin kalende durdu arkadaşım... (tuttuğum takımla da bu yorumumun gerçekten bir alakası yok)
2-)Maç bitti, biteli haftalar olacak siz hala bu maça yorum yapıyorsunuz artık yenilgiyi kabullenmeyi öğrenmeliyiz, sporda bir taraf yenilir bir taraf yener, bu su götürmez bir gerçektir...
3-) Maç yorumu: Gerçekten güzel bir maçtı, güzel oynayan taraf bizdik ama kazanan onlar oldu defansta bir aksilik (Kazım'ın birden bire sakatlanması) ve Alman Futbolcunun önünün açılması... Top yuvarlak elden gelen bir şey yok belirtmek istiyorum Rüştü'nün 3. golde yapabileceği bir şey de yok...

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Temmuz 2008, 12:48:01 »
O değil de baba; kamera sağ kanadı gösteriyor, bakıyorum orda bastian schweinsteiger. kamera solu gösteriyor bakıyorum schweinsteiger. Atak yapıyolar, bakıyorum schweinsteiger topu almış gidiyor. Podolski'li, Ballack'lı, Klose'li Almanya döküldü, bu sarı kardeş dökülmedi o ne azimdir be. Ve Schweinsteiger ile ilgili ilginç bir rastlantı da, Scweinsteiger'ın gol attığı her maçtan Almanya galip çıkmıştır :D Bir de sevgilisi vardır ki bu adamın; of yani. Öyle ateşleyici faktörüm olsa bende oynarım o şekil :P
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Temmuz 2008, 13:00:40 »
Ya şimdi şöyle bişey var.Adam nerdeyse orta sahadan kafa vuruyor senin orda ne işin var Rüştü defans oyuncuları zaten yerinde sende kalende olsaydın o gol asla olmazdı.Böyle saçma sapan gol de yenmezki be kardeşim.Ben sadece yaptığı bu hataya kızıyorum.Yoksa unutmamalıyız ki 2002 Dünya kupasında Türkiye'nin kalesini mükemmel korumuştu.

Volkanı hiç saymıyorum bile futbolcu olacak adam değil o.Al Volkanı boks ringine koy.Bi de yalan bulmuş paso milleti dövüp anneme küfretti diyor.Biraz profesyonel ol.Bu adam Fenerbahçenin kalesini nasıl koruyor anlamıyorum.(İyi kaleci o ayrı)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 09 Temmuz 2008, 17:47:59 »
Volkanı hiç saymıyorum bile futbolcu olacak adam değil o.Al Volkanı boks ringine koy.Bi de yalan bulmuş paso milleti dövüp anneme küfretti diyor.Biraz profesyonel ol.Bu adam Fenerbahçenin kalesini nasıl koruyor anlamıyorum.(İyi kaleci o ayrı)
İyi kaleciyse nasıl futbolcu olamasın ki :P Tek derdi o kaleyi korumak işte.Koruyabiliyorsa onu da o kadar sert eleştirmemek gerek.
Bi de maçtan sonra şöyle bir şey döküldü ağzımdan;Ben bu lağımın,klozetin  :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Temmuz 2008, 00:33:52 »
Alıntı
Bi de maçtan sonra şöyle bir şey döküldü ağzımdan;Ben bu lağımın,klozetin

Aa bir saniye, Lahm'a laf yok..Şu sıralar bütün sevgi böceklerim onun üzerinde kilitlenmiş durumda :lve :klp :melk :mlk :hihi

I'll be your water. I'll be yours