Kayıt Ol

Yüzüklerin Efendisi Festivali / Ankara

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Yüzüklerin Efendisi Festivali / Ankara
« : 31 Mayıs 2008, 11:31:29 »

TWT(thewhitetree.org) adlı LOTR fan sitesinin yöneticilerinin başlattığı büyük bir organizasyonla, Ankara Bilkent Üniversitesinde Lotr hayranları için büyük bir festival düzenleniyor. Festival kapsamında. Üç Lotr filminin HD Extended versiyonlarının gösterimi ve Film Müzikleri için bir konser gibi kaçırılmayacak gösteriler sunuluyor. Katılmak için ilgili sitenin ilgili başlığına gidebilirsiniz.

İlgili Başlık

Gidebilecek kişiler kesinlikle kaçırmasın diyorum. Böyle bir fırsat bir daha ele geçmez.
try again fail again fail better

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yüzüklerin Efendisi Festivali / Ankara
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2008, 11:40:49 »
İnanamıyorum 6 Haziran'da sınavım var hemde sabah falanda değil bir kısmına yetişebileyim.. :wow Böyle bir günü kaçırabileceğime inanamıyorum.

TWT süper bir etkinlik planlamış ama keşke tarihlerinde biraz daha oynama yapılsaydı..
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2008, 11:59:48 »
İnanmıyorum yaa.. Lotr Festivali.. Off, kesin gitmem lazım.. Ama gidemem ki.. Çok uzak.. Tehdit mi etsem, evden mi kaçsam? Ordan da çıkar Metallica Konserine falan uğrarım.. Ne diyorum yaa.. Saçmaladım, susiym..  :-X

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2008, 14:37:12 »
İnanmıyorum yaa.. Lotr Festivali.. Off, kesin gitmem lazım.. Ama gidemem ki.. Çok uzak.. Tehdit mi etsem, evden mi kaçsam? Ordan da çıkar Metallica Konserine falan uğrarım.. Ne diyorum yaa.. Saçmaladım, susiym..  :-X

metallica konseri ondan 1.5 ay sonra :D Gerçekten güzel bir etkinlik yapıyorlar.Gönül gitmek ister ama.. zor

Çevrimdışı Anita

• **
  • 156
  • Rom: 1
  • Milamber
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2008, 12:13:11 »
waowww süper bir etkinlik olmuş umarım kaçırmam.

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2008, 12:14:13 »
Valla yakın bi yer olsaydı Kaanla Eşref'in yakasına yapışır alır götürürdüm onuda birlikte :D Ama taaa Ankarada malesef :(

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2008, 15:25:03 »
metallica konseri ondan 1.5 ay sonra :D Gerçekten güzel bir etkinlik yapıyorlar.Gönül gitmek ister ama.. zor

1.5 ay sende kalırım yeşim dimi ama :D kapın açık olsun bana, pat diye gelebilirim.. ;D

Ne demek kalırsın kuzuu..Kuş sütüyle beslerim seni..=P ~~Papatya

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2008, 15:34:26 »
Ahh kaçmaması gereken bişe bu..  :wow

Daha sonra olsaymış orda bulunabilme ihtimalim olurmuş ama 6 haziranda milli güvenlik sınavında olcam 2 hafta sonra falan olsaydı keşke ya. :hemk

Cansu kaçabiliriz evet başka çaresi yok. :hemk

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2008, 18:34:36 »
benimki de ne şans  6 yerine 7 Haziran olsa gitmek için ufak da olsa bir şansım olurdu ;D ;D ama işte 6sında da 2 tane yazılım var... :-\ bu sene bayağı etkinlik kaçırdım, kötü oldum birden... :-\

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2008, 20:17:27 »
Kaçıranlar üzülmesin, 2010'da Cin Festivali'10 yapıcaz .. İlgili başlık 2010'da sitemizde ;D
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2008, 20:35:11 »
Kaçıranlar üzülmesin, 2010'da Cin Festivali'10 yapıcaz .. İlgili başlık 2010'da sitemizde ;D
Avuttun bizi, teşekkürler =)
Ama şöyle ki 2010'un LOTR severler için önemli bir tarih olduğuna inamıyorum (bkz: The Hobbit vizyona giriş tarihi). Bu nedenle tam da filmin çıkış sıralarında bir festival olursa daha iyi olacağına inanıyorum.

Ayrıca başlıkla ilgili bir şey söylemek gerekirse, şu an kaçırmış olmama rağmen pek bir şey fark etmiyor benim için; şu an nasıl gidebilmem imkansızsa, 6 Haziran'dan önce de imkansızdı. Aynı şeyin bizim okulda da olmasını umutsuzca diliyorum (henüz her ne kadar üniverstede olmasam da) ...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2008, 21:28:54 »
Artık gelecekteki festivalimize bakalım di mi gençler geçmişi unutalım :D Şaka bir yana Festival geçtiği için başlığı kilitliyorum, gidemeyenlere yazık oldu bana da :S
try again fail again fail better