Kayıt Ol

The Lord of the Rings Special Extended Edition (Özel Genişletilmiş Versiyon)

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
indirdim ve izledim. özellikle kralın dönüşünü ben diğer serilerin altında tutardım ama bunu izledikten sonra "dünyanın en iyi filmi! " dedim. sağol Amras Ringeril.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Valla wale kardeş kim ne derse desin takmıyorum ben.Eğer biri laf etmeye başlarsa başlıyorum anlatmaya.örn:"Senin saçma dediğin LOTR edebiyatta ve film de devrim yaratmış.İki dal da da yapılmayanları yapmış." :) fln filan.zaten götüremedim de. :D
Ayrıcı ben bir an önce diğer serileri izleyeceğim. :D Yüzük Kardeşliğine bayılırıyorum :D

Kralın Dönüşü filminin altyazısı bozuk.Yani altyazı çok ilerde.İnsanı sinir ediyor.Şimdi Yüzük Kardeşliğini indiriyorum.Umarım öyle değildir.Yoksa başka altyazı indirmek zorunda kalacağız.
---
İzleyen var mı?Yüzük Kardeşliğinin altyazısı düzgün mü?

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Subtitle Workshop programı yardımıyla alt yazıyı geri alabilirsin. Google'a "altyazı senkronlama" yazarsan bu programın resimli kullanım rehberine ulaşabillirsin. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
bence yeni bir atyazi indirmek daha dogru olur/
bu arada acil yaridmedebilecek var sa ozelden yardimci olsun/
turkce karakterler ve noktalama isaretleri  kullanamiyorum
nokta/ soru isreti _ ';,.[] ozeleden yardim edebilirsiniz ins/

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bulamazsan diye söylemek istedim. Uyumlu olmuyor bazıları, ben bulamıyorum bazı animelerde bu program sayesinde gayet rahat 2 dakikamı almayacak şekilde düzeltiyorum.

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
hmm///peki tam sagol |(

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
İnternet uygun altyazıyı bulabilirsiniz. Her filmin altyazılarına dikkat etmedim. Noktalama işareti için, ALT+Shift tuşlarına basın.
try again fail again fail better

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
:) Çok teşekkürler.(Tuşlar için)
---------
Filmin ortalarında bozuluyor altyazı.Neyse.Bu bile yeter bana.O kaliteye bu kadarcık part bence çok iyi. :) Siz mi upload ettiniz?

• 2483
    • Profili Görüntüle
Hayır. Mkv versiyonlarını kontrol de etmedim.

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Yüzük Kardeşliği' nin Part II sinde sorun mu var? Derdimi şöyle anlatayım;
Spoiler: Göster
Yüzük Kardeşliği filmni yaklaşık üç-dört hafta önce indirdim. Part II. de sorun çıktı. Bekledim, bekledim, bekledim... Baktım iş yok çektim fişi. Tekrar açtım hooopp "MAVİ EKRAN" . Mavi Ekran deyince Ram ölüyormuş diyorlar.  Artık haftada bir kaç kez format atmaya başlamıştım. En son formt attığımdan bu yana 5-6 gün geçti. Bilgisayar kendine geldi sandım. Tekrar indirdim ve yine part II de sorun çıktı. Neyse bu sefer iptal ettim. Part II de sorun mu var? :D

Spoiler: Göster
hata mesajı: Döngüsel veri atığı mı ne öyle bişeydi. Döngüsel atık deneyimi miydi yoksa? Döngüsel... Yani anladınız siz işte. :D

• 2483
    • Profili Görüntüle
Part 2'de sorun olabilir de senin sorunun bunlarla alakalı değil. Bozuk film partı yüzünden kimse mavi ekran görmez.

Ha kontrol etmedim tüm filmi Part 2 sorunlu olabilir.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Döngüsel veri artığı hatası parçalara ayrılmış bir şeyin yeniden birleştirilmesinde bir parçanın bozuk olması durumu. Part 2 de sorun var diyorsun, aslında sorunun 2 den 3. parçaya geçerken oluyor olabilir. Veya hatayı 2. parçanın başında veriyorsa 1. parçanın bir kısmı bozuk veya eksik indirildiğinden 2. parça ile birleştirilemiyor olabilir. Bu durumda 1 veya 3 ü tekrar indirmeni öneririm.

Mavi ekran hatası ise tamamen sisteminden kaynaklı bir sorundur.Bir çok nedenden dolayı olmasına rağman tam olarak bir çözüm getirilememiş bir sorun ancak çoğunlukla sistem yazılımlarından kaynaklıdır. Sistem dosyalarında olan bir virüs yazılımlarını bozuyor olabilir. Format atsan bile harddiskinin ikinci parçasındaki veya USB belleğindeki bir .exe uzantılı dosyaya bulaştığından sistem dosyalarını yine bulacaktır. Ama "hayır güvenliğim iyi" diyorsanda bir diğer çok görülen neden yazılım çakışmasıdır. Kullandığın donanımların, kartlarının, pogramların güncellemesini yaparsan düzelecektir.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Partlardan birin de ( 2 veya 3) sorun olduğunu sonradan öğrendim. Winrar programı donunca fişi çektim o zaman gitti. Bir kaç kez denedim ama 2 veya 3, ya da ikisinde de sorun var sanırım.

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
2. ve 3. partlar için mi söylüyorsun?

• 603
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle