Kayıt Ol

"Asi Lejyonu" Kuruldu!

Çevrimdışı Berre

  • ****
  • 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
"Asi Lejyonu" Kuruldu!
« : 14 Haziran 2011, 17:14:29 »

Türkiye'deki Star Wars Hayranlarına Müjde!

Star Wars film serisindeki iyi karakterleri baz alarak oluşturulan kostüm ve fan kulübü Rebel Legion'ın Türkiye'deki bölüğü "Anatolia Outpost" adı altında resmi olarak kuruldu.

Alıntı
Asi Lejyonu, tıpkı ülkemizde son üç yıldır aktif olarak varolan 501. Lejyon gibi, Star Wars sevgisini ve heyecanını yaymakla birlikte çeşitli yardım ve destek etkinlikleri ile hayır işlemeyi amaç edinmiş bir kostüm kulübüdür. 501. Lejyon'un aksine, Asi Lejyonu'nda Star Wars filmlerinde (ve Genişletilmiş Evren’de) olan Jedi, Asi askeri, Asi pilotu, prensesler, kaçakçılar ve hatta Wookiee'ler gibi iyi karakterler bulunur ve bu kulübe dahil olmak için bu karakterlerden birinin profesyonel bir kostümüne sahip olma şartı aranır.

Yani eğer bir Jedi, veya belki bir Asi askeri kostümünüz varsa, siz de Lucasfilm tarafından tanınan bu uluslararası fan kulübe üye olabilir, Türk ve yabancı Star Wars hayranları ile tanışabilir, resmi ve gayriresmi etkinliklerde yer alabilirsiniz. Kostümünüz yok ise üzülmeyin, uzman kadromuz bir kostüm oluşturmanız için bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacaktır.

Daha detaylı bilgiyi, www.asilejyonu.com adresindeki websitenden alabilir veya info@asilejyonu.com adresinden yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Çok yakında etkinlikleriyle ön plana çıkacak olan grubun şu anda 3 aktif üyesi bulunmaktadır. Asi Lejyon'un kurucu üyeleri ile yaptığımız kısa söyleşide ne kadar heyecanlı oldukları yüzlerinden okunuyordu. Söylediklerine göre kostümlerin hazırlığı aşamasında çektikleri sorunlar ve üyeliklerinin kabulü sırasında yaşadıkları ufak problemler onları hiç yıldırmamış. İleride insanlara yardımcı olabilmek için daha büyük sorunlara göğüs gerebileceklerine inançları tam.

501. Lejyon'dan sonra Asi Lejyon'un Türkiye şubesinin açılması her şeye rağmen ülkemizde bilim kurguya ne kadar önem verildiğinin bir kanıtıdır. Ayrıca insanların başkalarına yardım etmek gibi ulvi bir amaç için bir araya toplanmaları da dikkatten kaçmaması gereken bir husus.

Kendilerine iyi şanslar diliyor ve "Güç Sizinle Olsun" diyoruz!