Kayıt Ol

Son 50 yıla damgasını vurmuş fotoğraflar

yeşilboncuk

Ynt: Son 50 yıla damgasını vurmuş fotoğraflar
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2008, 09:17:03 »
çoğu resme bakamadım.paylaşımın için saol..

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • Rom: 0
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Şubat 2008, 16:55:11 »
fotograflar cok güzelcekilmis aslında  :-\ ama olaylar cokcok kötü baktıkca insan birseyleri degistirmke istiyor ama ne yazık ki bazı insanlar bazı seyleri hic anlamıyor. gülü oynaya devam ediyoruz hayatımıza. kac kisinin umrunda ki ?  :-\
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #17 : 06 Şubat 2008, 20:37:04 »
bazılarına çok zor baktım içim acıdı yaa etkilendim :(

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2008, 00:03:09 »
Birçoğunu daha önce görmüştüm ama hep alakasız zamanlarda, şimdi hepsini başdan sonra tekrar bir arada görünce tüm bu kötü zamanların ve acıların kitabesi olan resimleri...kabullendim sanırım iyice. Birilerinin mutlu olması için ötekilerinin mutsuz olması lazım. Felaketler ise işin tuzu biberi. Ama bu yemek acı ve içi geçmiş tadı ile yenmeye değer mi? Keşke bu resimleri eskide kalan lisemdeki edebiyat hocama gösterebilseydim, "dünyada aslında o kadar az kötülük vardır ki yüreğimizdeki korku onu büyütüp hayatımıza değer verme gereği görür" demişti. Gözüne sokmak isterdim en büyütülmüşünden.