Kayıt Ol

Assassin's Creed

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed
« Yanıtla #15 : 28 Ekim 2008, 00:17:55 »
ilk mesajda anlatılmış biraz...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 29 Ekim 2008, 12:27:31 »
Şu sistemde çok rahat oynayabiliyorum, hiç takılma yapmıyor diyen bir arkadaşımız varsa pc sistemini söyleyebilir mi? İşlemci olarak ne kullanıyorsunuz özellikle, merak ediyorum.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2008, 18:56:33 »
Gölge efekti olmadan oynayabiliyorum anca kasmadan. Gölgeyi açınca her zaman olmasa da kalabalık aksiyon sahnelerinde ve özellikle Kingdom bölgesinde çok kasıyor. O yüzden Graphics Quality en alt düzeyde, diğerleri en üs düzeyde rahat oynanıyor. Eğer "tamam bu beni tatmin eder" dersen söylerim işlemcimi.  :D

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2008, 01:38:01 »
bazen kasılsa da(ki snrm o da o sırada başka bi prog. çalışıor olmasından;update,antivirus vs..) benim sistemde çok rahat oynanabilior :

intel core 2 duo P8600 2.4 GHz,3GB ram, 256 mb ATI HD 3470,
Vista kullanıyorum..

bide bildiğim kadarıyla tek çekirdekli bi işlemci kullanılıyorsa 3.0Ghz gerekiyor..
XP kullanılıyorsa da 1gb ram yeterli oluyordu?

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Ekim 2008, 20:46:08 »
bazen kasılsa da(ki snrm o da o sırada başka bi prog. çalışıor olmasından;update,antivirus vs..) benim sistemde çok rahat oynanabilior :

intel core 2 duo P8600 2.4 GHz,3GB ram, 256 mb ATI HD 3470,
Vista kullanıyorum..

bide bildiğim kadarıyla tek çekirdekli bi işlemci kullanılıyorsa 3.0Ghz gerekiyor..
XP kullanılıyorsa da 1gb ram yeterli oluyordu?

Ya benim çift çekirdek 2.2 4 gb ram 512 ram geforce 8600 ama işte dediğim gibi o kadar da rahat oynanmıyor, neden oluyor anlamadım. Acaba vista kullandığımdan dolayı olabilir mi, çünkü sorduğum herkesten vistanın tam bir baş belası olduğunu duydum.

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Ekim 2008, 01:16:30 »
evet vista kesinlikle öyle :D ama arayüzüne kanıp kullanıyorum işte..

ekram kartına kadar özelliklerin gayet iyi ama ekran kartları hakkında çok bilgim yok belki o yeterli gelmiyordur oyuna..

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 31 Ekim 2008, 08:44:04 »
Tamamdır ben gerekli bilgileri aldım, düşündüğüm gibi bir pc toplamam lazım. :P (Toplamam lazım diyorum çünkü işlemci, ram, ekran kartı bunlarla birlikte büyük ihtimalle ana kart değişeceğinden yeni bir pc alıyorum gibi olacak.Vakti gelmişti :P)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Ekim 2008, 21:34:18 »
bide bilmeyenler vardır belki bu siteyi ben bi bahsedim:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

burdan oyunu seçiorsun o senin sistem özelliklerini inceliyor(biraz kasabilir bu işlem) ve yeterli olup olmadığını, o oyunun gerektirdiği işlemcilerin,ekran kartlarının vs türlerini tek tek yazıyor :) çok yararlı bir site bence..

Çevrimdışı Lola Black

• *
  • 39
  • Rom: 3
  • Walter Bishop...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 08 Eylül 2009, 12:10:36 »
Nedendir bilmiyorum sevemediğim oyun...
Masaüstünde öyle kuzu kuzu yatıyor.
İlk başlarda hayran hayran oynarken, Bir zaman sonra içimi baymaya başladı ve gözüm masaüstünde POP4 ya da GTA4 aramaya başladı. Bir süre sonra da zaten oyunun masaüstünde olduğunu bile unuttum.
Evet, grafikler harika. Evet, konsept sağlam... Ama bilemiyorum yani bana POP'u oynarken aldığım zevki vermedi. Yani açıkçası son zamanlarda ne oynasam diye baktığımda hemen GTA4 karşısında satış yapabiliyorum Assassin's Creed'e... Bu da bir hatun için bile GTA'yı daha çekici kılan bir oyun olduğunu gösteriyor kanımca... ;)
İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman
Ne gücünü, ne güçsüzlüğünü, ne de yüreğini
Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi
Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi
Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an
Mutlu aşk yoktur...

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Kasım 2009, 21:48:35 »
 Assasin's Creed 2 çıktı çok daha güzel yapmışlar hangi bilgisayar onu kaldırır bilemiyorum.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Kasım 2009, 22:08:56 »
Oyun gezerin bu ayki sayısında Assasin's Creed 2 nin incelemesi var.Çok harika yapmışlar ama üzülerek söylüyorum ki pc ye çıkmamış. :(
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #26 : 16 Kasım 2009, 00:15:42 »
Evet forumun AC2'yi oynamış ilk üyesi olarak buraya bir inceleme yazmak istedim. Ama bu asla gerçek olmayacak çünkü bu oyunu o kadar sevmiyorum. Ama ne dersem diyeyim bu oyuna kötü diyemiyorum. İlkine rahatlıkla diyordum, tek düze ve sıkıcıydı, görüntüler içimi bayıyordu.

Ama 2. oyun böyle değil, her şey farklı olmuş. Bildiğimiz Miles gitmiş yerine yenisi gelmiş, yanında da Ezio diye amcaoğlunu getirmiş. Henüz ilk 15 dakikası oynadım. Laboratuvar kısımları bile eskisinden çok daha ilgi çekici, ama rönasans döneminde geçen asıl oyun ise, tadından yenmiyor.

NOT: Hala 15 kişiyle dövüşürken aralarından sadece biri saldırıyor. O kadar update'le bile düzeltmediler şu zıkkımı!

Orgazm Notu: XBOX RULZ

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Aralık 2009, 20:59:31 »
 Yaa! Anlatma çok seviyorum bu oyunu ve hiç oynayamayacam.:( İkincisi onurlu insanlar oldukları için tek tek dalıyorlar.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed - Brotherhood Duyuruldu!
« Yanıtla #28 : 06 Mayıs 2010, 20:24:49 »

Bir süre önce Ubisoft, Assassin's Creed: Brotherhood'un domain'ini satın alınca bu oyun hakkındaki söylentiler de yoğunluk kazanmıştı. Gamestop'daki önsipariş için hazırlanan bir kapak Ubisoft'un oyunun varlığını resmi olarak tanımasını da sağladı.

Brotherhood'un kapağında Ezio'yu ve çevresini saran suikastçileri görüyoruz. Ezio artık usta bir suikasçi olmuştur ve çevresinde onun gibi yaşayan ve nefes alan bir grup vardır. Biz de Roma'daki düşmanlarımıza karşı kendi suikatçimizi seçip savaşa başlayacağız.

Ubisoft oyunun daha önce görülmemiş online bir çok oyunculu deneyim sunacağını söylüyor. Seçtiğimiz suikastçiye göre öldürme tarzlarımızın değişeceği de firmanın bir başka açıklaması. Tek bir Assassin ile başa çıkamayan düşmanlarımız bakalım gruplara karşı ne yapabilecekler.

Gamestop'daki kapakta dikkati çeken bir başka ayrıntı ise önsiparişi buradan yapanların çok oyunculu modda özel karaktere sahip olacak olması. Bu karakterin Altair olacağını düşünen var mı?

PC, PS3, Xbox 360 için çıkacak oyunun resmi çıkış tarihi açıklanmadı, ama yukarıdaki gamestop kapağında da görebileceğiniz gibi sonbaharda piyasaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: Bölüm Sonu Canavarı / Kotaku.com

Ek olarak; Bir Ubisoft temsilcisi resmin doğruluğunu onaylayarak gelecek hafta oyun hakkında daha çok bilgi verileceğini duyurdu.

---Bir oyun ne kadar uzarsa beklentilerim o kadar düşüyor ve korkuyorum "işte bu sefer batacak" diye. Umarım diğer iki oyundaki gibi usta bir senaryo ve oynanış ile birlikte gelir. Açıkcası Multiplayerdan bir beklentim yok ama suikastçilerle online bir çatışma hiç de fena olmazdı değil mi? Neyse, bekleyelim efendim...
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Assassin's Creed - Brotherhood Duyuruldu!
« Yanıtla #29 : 07 Mayıs 2010, 09:07:35 »
İkincisini ha bitirdim ha bitireceğim. Kesinlikle şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri. O yüzden bunu batırmayacaklarına eminim. Yine de Ezio yerine başka bir karakter ve başka bir yüzyılı tercih ederdim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.