Kayıt Ol

Kitaplarda Sizi En Çok Etkileyen Anlar...

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kitaplarda Sizi En Çok Etkileyen Anlar...
« Yanıtla #60 : 17 Mart 2013, 21:07:44 »
''... ve gözlerine karanlık indi. Kalp atışları yavaşladı. Ruhu çekip giderken dostları ona şaşkınlıkla baktı...'' Karakterlerden birinin gerçekten öldüğünü anlamak kadar beni etkileyen bir şey yoktur. Çünkü okurken hayal gücümü o kadar zorlarım ki karakter gözümün önünde kusursuz bir şekilde canlanır. Sanki uzun süredir tanıyormuşum gibi... İster iyi ister kötü olsun yazarların fantastik kurgu serilerinde önemli bir karakteri öldürmesi kadar beni etkileyen bir şey yok sanırım :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı PasakliTanrica

• *
  • 21
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kitaplarda Sizi En Çok Etkileyen Anlar...
« Yanıtla #61 : 06 Eylül 2014, 18:16:31 »
5. Kitabin sonunda sirius öldukten sonra harry'nin ve dumbledore'a bağirma sahnesi müdürün odasini dagitiyordu esyalari firlatip ağlıyordu filan :( (filmlerde gecmiyor)  sonra snape'in anilari cok etkilemisti beni nasil bi kahraman olduğunu anladigimiz zaman cok uzulmustum tabii :(( ve birde harry kendini voldemorta teslim ederken diriltme tasini kullanmasi,  çapulcular ve lilyle konusmasida acayip duygusaldi benim icin