Kayıt Ol

Michael Jackson Eksik Gitti

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Michael Jackson Eksik Gitti
« : 06 Temmuz 2009, 20:42:15 »
"Michael Jackson eksik gitti"
Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı'nın ilginç iddiası...

05.07.2009 09:17

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kendisine 2010'da gelmek için söz veren ancak hayatını kaybeden Michael Jackson için, "Öbür tarafa eksik gitti. Buna çok üzülüyoruz" dedi.

Bu yıl 16. gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında Sivaslı Türkücü Selda Bağcan, Kdz. Ereğli halkı ile buluştu. Türküleri ile kendisini izleyenleri coşturan Bağcan'ı sahneye gelen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık selamladı. Ardından Michael Jackson ile ilgili düşüncelerini dile getiren Belediye Başkanı Posbıyık, Kdz. Ereğli'yi görmeden hayatını kaybeden Jackson'ın öbür tarafa eksik gittiğini söyledi. Paris'te tanıştığı Michael Jackson'un kendisine 2010 yılı festivali için söz verdiğini anlatan Posbıyık, bir televizyon kanalının kendisine inanmadığı yönünde haber yapıldığını söyledi. Jackson'un öbür tarafa eksik gittiğini her sözünde yineleyen Halil Posbıyık şöyle dedi:

"Bugün bütün televizyonlarda Kdz. Ereğli var. Kdz. Ereğli internet sitelerinde, akşam haberlerinin birinci haber. Yalnız kanallardan bir tanesi sanki inanmamış gibi bir ifade kullanmış. Şimdi tekrar ediyorum. Sene 2008 Paris'te, Türkiye'de önemli bir ajans ile birlikte Michael Jackson ile görüştük. '2009 yılı programımım dolu Halilciğim' dedi. 'Ama 2010'da Ereğli'yi düşünüyorum, alt yapıyı bana hazırlayabilir misiniz?' dedi. 'Sen emret her şeyi hazırlarız' dedim. Ona şunu söyledim. 'Denizin mavisi, ormanın yeşili, güneşin orijinal renkleri dünyada yalnızca Kdz. Ereğli'de vardır. Kdz. Ereğli'yi görmeden ölmek öbür dünyaya eksik gitmektir' dedim. Allah rahmet eylesin. Jackson aynen şöyle söyledi: 'Festival benim için önemli değil ama öbür dünyaya eksik gitmek istemiyorum. Onun için Kdz. Ereğli'ye geleceğim.' Allah rahmet eylesin ama önemli olan Kdz. Ereğli'yi görmeden gitti. Öbür tarafa eksik gitti, ona üzülüyoruz. Herkesin Kdz. Ereğli'yi görmesini ve eksikliğini gidermesini istiyoruz"

Bir Ereğli'li olarak utanç içerisindeyim.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Michael Jackson Eksik Gitti
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2009, 21:20:58 »
Michael de nasıl üzülmüş orayı görmeden ölürsem diye. Bence bunun üzüntüsünden ölmüştür.

Sen de bu utançtan kurtulmak için bi süreliğine ordan uzaklaş bence, eminim iyi gelir. :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2009, 15:44:51 »
Bizim bir de selülit avcımız vardı. Deniz Seki geliyor ve sahnede selülit muhabbeti açıyor. Başkan Murat Sesli: "Ben kuliste gördüm, Deniz Hanım'ın selülitleri yok"

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2009, 20:38:39 »
Kdz ne ki? Hem MJ'in hayaletini Neverland'de görmüşler, oradan Ereğli'ye bi astral seyahat eline bakar artıkın.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2009, 21:32:15 »
Kdz: Karadeniz. Üç tane ereğli adlı ilçe (Marmarada bi yerde, Konya, Zonguldak) olduğundan Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Kdz. Ereğli diye geçiyor genelde

Ya aslında Fredy Mercury gelcekmiş zamanında Halilciğim demiş biliyosun Aids falan yoruyor beni zor oluyo onca yol tepmek kusuruma bakmazsın di mi demiş. Ayıpsın Frediciğim demiş Halil de. :P

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2009, 02:17:02 »
Halilciğim demesi yok mu bitirdi. O şarkıyı aslında ynalış anlıyoruz değil mi? Billy Jean değil de Halilciğim o hızlı söyleyince öyle oluyor.
try again fail again fail better

« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2009, 09:02:22 »
konuyla alakasi yok ama http://www.eternalmoonwalk.com/
ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2009, 15:32:32 »
Babası: Michael Jackson öldürüldü!

ABD'de 25 Haziran'da aniden fenalaşarak hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson'ın babası Joe Jackson, oğlunun cinayete kurban gittiğini söyledi.

Michael Jackoson’un Joe Jackson, Amerikan ABC televizyon kanalına verdiği mülakatta, henüz oğlunun bilinmeyen bir nedenle hayata veda ettiğini belirterek, "Oğlum cinayete kurban gitti" ifadesini kullandı.

Jackson'ın ölümünün ardından sanatçının başta ağrı kesiciler olmak üzere ilaçlara bağımlı olduğu yazılmıştı.

Buna rağmen baba Jackson, oğlunun böyle bir sorunu bulunduğundan haberdar olmadığını, hatta aldığı ilaçların adını bile bilmediğini söyledi.

Otoriterliğiyle tanınan ve 26 Temmuz'da 80 yaşına basacak olan Joe Jackson, "Michael Jackson'ın alabileceği bütün ilaçlar onun gibi çok çalışan birini dinlendirmek için alınmış olabilir. Bu ilaçlar onun uyumasına yardımcı olmaya yönelikti, ama o hiç uyanmadı. Michael uykusunda öldü" diye konuştu.

ABC'ye verilen bu mülakatın tamamının salı günü yayımlanacağı belirtiliyor.

Haber: ntvmsnbc.com
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2009, 17:54:41 »
İşte Ereğli'yi çekemeyen belediyelerin suikastı bence bu

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2009, 17:08:33 »
Michael Jackson 4 milyon sattı

Popun kralı Michael Jackson'ın ölümünden bu yana, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde albümleri 4 milyon sattı.

25 Haziran'da beklenmedik şekilde yaşamını yitiren Michael Jackson’ın, o tarihten bu yana albüm satışlarında büyük artış olduğu belirtildi.

Variety dergisinin haberine göre, Michael Jackson'ın ‘Number Ones’ adlı en iyi hitlerinin toplandığı albümü 114 bin 284'lik satışla en çok satan albümler listesinde ilk sıraya yerleşti.

Jackson'ın solo ve 'Jackson Five' grubuyla yaptığı bir düzineye yakın albümün, geçen haftaki toplam satışının ise 350 bin olduğu, bu sayının önceki hafta ise 447 bine kadar çıktığı kaydedildi.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2009, 17:11:09 »
Michael Jckson'a 3. otopsi yapılacakmış.
Adam gömüldü mü acaba..Ben bir çok şeyden kuşku duyuyorum.
Zaten skandalcı bir ailesi var. Hele ki babası..Herkese zarar.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2009, 20:55:41 »
Beynini iade etmişler valla.

Bilmem artık turşusunu mu kurarlar ya da Dr. Frankenstein gibi bi yaratık yaratıp beynini ona mı eklerler?