Kayıt Ol

Percy Jackson ve Olimposlular

Çevrimdışı TheWaLL

• **
  • 67
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • X Sonsuza Giderken
Ynt: Percy Jackson ve Olimposlular
« Yanıtla #135 : 30 Ocak 2010, 14:58:25 »
O farklı bi olay ama.:) Konuşmaları dinlendiği için kullanmıyorlar.Ben Vega'ya katılıyorum.Geleneklere sadık kalınması için olsa gerek.Her şekilde harika bir seri.Son Olimposlu'ya başlayacağım.İncelemede gelecekmi acaba???
Chief, I can't take it no more.

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 30 Ocak 2010, 18:25:14 »
belki ben yapabilirim ,incelemeyi

Çevrimdışı TheWaLL

• **
  • 67
    • Profili Görüntüle
    • X Sonsuza Giderken
« Yanıtla #137 : 02 Şubat 2010, 19:19:43 »
Seriyi bitirdim.Oldukça sürükleyiciydi.Özellikle son kitabı büyük bir keyifle okudum.Fakat bence seri devam edecek.Çünkü ortada yeni bir büyük kehanet var. :hönk

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 03 Şubat 2010, 23:31:02 »
ama percy'yi ilgilendiren büyük kehanet bitti.r.r.'nin bir PJ ansiklopedisi yapacağını duydum.

Çevrimdışı TheWaLL

• **
  • 67
    • Profili Görüntüle
    • X Sonsuza Giderken
« Yanıtla #139 : 07 Şubat 2010, 12:49:20 »
Abi niye yıkıyosun hayallerimi :D

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 08 Şubat 2010, 15:50:35 »
Paylaşım için sağol çok ilgimi çekti zaten sinema filmide çekiliyor benzer konulu onu beklerken bu kitaba rastladım önce bunu alıp okuyayım bari netten kitabı indirimli alabileceğim bi link atan olurmu acaba birde kredi kartsız alınabiliyomu?
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı takdis96

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 27 Şubat 2010, 16:02:31 »
Gerçekten çok başarılı bir seri. Sinema filmide güzeldi. Ek kitabının Türkçeye çevrilmesini bekliyorum şu an

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 27 Şubat 2010, 21:38:36 »
Spoiler: Göster
Bilemiyorum Olimposlular ölümsüzlükten gayet hoşnut.Ama Percy aptallık etti.Annabeth için ölümsüzlükten vazgeçti.Oysa ölümsüzler faniler le ilşki yaşayabilir.Öldüğünde de onu ölümsüz eşi yapar.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Eğer ölümsüz olsaydı Triton'un da çenesi kapanırdı.

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #143 : 09 Mart 2010, 18:11:52 »
şimşek hırsızının filmini almayı düşünüyorum. umarım kitabı kadar filmide güzeldir... :D

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 10 Mart 2010, 13:00:27 »
şimşek hırsızının filmini almayı düşünüyorum. umarım kitabı kadar filmide güzeldir... :D

Umarım umutların boşa çıkmaz ama hayal kırıklığına uğrayabilirsin benden söylemesi.Yine de izlemende yarar var herkesin fikri kendine..

Çevrimdışı ipegu

• *
  • 27
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 14 Mart 2010, 00:20:11 »
Paylaşım için sağol çok ilgimi çekti zaten sinema filmide çekiliyor benzer konulu onu beklerken bu kitaba rastladım önce bunu alıp okuyayım bari netten kitabı indirimli alabileceğim bi link atan olurmu acaba birde kredi kartsız alınabiliyomu?
ben kitapyurdu.com dan alırım hep, indirimli ve taksitle, kredi kartsız da alış veriş yapabilirsin, havale vs... seçenekleri var.

Çevrimdışı penolope

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 25 Mart 2010, 22:43:23 »
serinin 5. kitabındayım yavaş yavaş okicam bitmesini istemiyorum. Çok ilginç ve değişik bi kitap daha önce buna benzer bi kitap yazıldığını zannetmiyorum

• **
  • 114
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 26 Mart 2010, 09:08:29 »
Hepsini 6 günde okudum. Çabuk bittiği için üzldüm. Bu kitabın yazım tekniğini sevdim. Bir inceleme yazısı yazılması harika olur.  Lord Vega, düşüncelerini bize aktarmanı bekliyor olacağım. Bak heyecanlandım şimdi.

Ölümsüzlüğü tercih etmemesini küçük bir fedakarlık oyunu gibime geliyor. Ölümsüz olsaydı kitabın sonunu bu kadar beğenmezdik. Bildiğimiz fedakar kahramanlardan biri olmaktan çıkardı. Tabi içinde aşk da varsa, olması gereken buydu. Hiç şaşırmadım. Bildiğimiz sonları yakalamış. Benim en çok beğendiğim şey anlatım tarzı. Bu Luna da da var. Lakin Luna' nın kahramanı ( Bizim üye Luna'dan bahsediyorum) kendine güvenen bir tip, Percy ise kendine güvenmeyen ve komik biri. Ve çok doğal. Yazımda hiç bir abartı yok. Yani kotu koştu, üşüdü üşüdü, korktu korktu. Kendisiyle dalga geçmesi de çok iyiydi.

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 26 Mart 2010, 13:13:58 »
aslında incelemeyi yaptım ama yöneticilerimiz portale koyma nezaketini göstermediler.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 26 Mart 2010, 13:47:06 »
Değerlendirilmesi yapılıyordur incelemenin Lord Vega. Her gönderilen yazı portalda yayınlanacak diye bir kaide yok. Şikayetimiz varsa direk ilgili kişiyle iletişime geçip derdini anlatman daha yararlı olur.

Bu arada filmi izledim ve hoşuma gitti. Hızlı geçişler muhakkak ki var ancak bunun sebebinin kitabı 2 saatlik filme sıkıştırmaya çalışmaktan olduğunu düşünüyorum.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!