Kayıt Ol

Pegasus Sırrı - Gregg Loomis

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Pegasus Sırrı - Gregg Loomis
« : 15 Ağustos 2008, 16:28:31 »
Pegasus Sırrı

Da Vinci Şifresi kitabından daha gizemli, daha heyecanlı ve daha fazla merak uyandırıcı…

Robert J. Randisi
DAN BROWN’IN DA VINCI ŞİFRESİ KİTABININ HAYRANLARI PEGASUS SIRRI’NI ÇOK SEVECEKLER.

Birisi bir sırrı ne kadar süre saklayabilir? Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan bu kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.

Amerikalı bir avukat olan Lang Reilly’nin kız kardeşi olan Janet Holt Paris’te bir apartman dairesinde öldürülür. Reilly, kız kardeşinin ölümünün bir kaza sonucu olmadığını anlar. Janet öldürülmüştür ve Lang katilin kim olduğunu ve kız kardeşini öldürme nedenini araştırmaya başlar.

Dan Brown hayranlarına sevindirecek bir kitap. Hız sınırlarını aşan bir heyecan. Romanın kahramanı ne tür korkunç bir tehlikede olduğunun farkında olmasa da kız kardeşinin ölüm nedeninin aydınlatmak için karanlık dünyalara, binyıllardır saklanan ölümcül sırlara korkusuzca dalıyor. Nefesinizi tutun, Gregg Loomis’in yeteneği sizi büyüleyecek. Bravo!
Harriet Klausner
Patlamalar sizi korkutmasın! Dahice kurgulanmış, oldukça akıcı, sürükleyici ve heyecan yüklü bir macera romanı.

Fresh Fiction

Bu kitapla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan Gregg Loomis yüksek derecede heyecan içeren bir gizem yaratmış. Bu şöleni kaçırmayın!

Tim Davis New Mystery Reader

Pegasus Sırrı ilk sayfasından başlayıp okuyucuyu maceranın içine çeker ve sürprizlerle dolu bu kovalamacayı okumanın mükem- mel keyfini okuyucuya sunar. Kesinlikle fantastik bir roman. Bize bu keyfi yaşattığın için teşekkürler Gregg Loomis.

Shayne Sawyer, Fresh Fiction

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
Ynt: Pegasus Sırrı
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2008, 12:26:06 »
DAN BROWN’IN DA VINCI ŞİFRESİ KİTABININ HAYRANLARI PEGASUS SIRRI’NI ÇOK SEVECEKLER.

Öyleyse okuruz:)

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2008, 17:29:39 »
Okuyanların yorumları tam aksine göre aslında. Ben de biraz başladım, o derece ahım şahım değildi. Gene de okunabilir tabii ki. :)

twilight_milk

« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2008, 08:42:38 »
Abi herkes çok tavsiye etti bakalım okuyacaz. Bende Dan Brown'ın angels & demons, da vinci code gibi eserlerini okudum ama bilmiyorum dan brown'la kıyaslamak mantıksız geldi ;D
neyse neyse teşekkürler paylaşım için

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2008, 16:30:21 »
İnanılmaz bir şey. Kitapçıdayken kapak tasarımına baktım, "Öeh, Da Vinci Şifresi taklidi," diyip burun kıvırdım. Sonra babam da "Evet, Da Vinci tuttu diye herkes taklit ediyor işte, orjinallik lazım," dedi. Sonra da bir daha yüzüne bile bakmamaya karar verdiğimiz kitabın yanından uzaklaştık :P Evet, kapağı sevmedik, Da Vinci taklidi. Ama içeriği bilemeyiz tabi :P

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2009, 20:36:08 »
Da Vinci Şifresinden daha sürükleyici diyerek mi tanıtımını yapıyorlar? Cidden mi? Eziklik bu bildiğimiz?

Başkarakterin adı Sırrı sanırım :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2009, 20:52:48 »
Daha okumayı başaramadığım bir kitap ama en kısa zamanda okuyacağım .
Not: Melekler ve Şeytanlar ve Da Vinci'nini Şifresi kitaplarıyla çok benzerliği var anladığım kadarıyla ve şahsen bu benim ilgimi çekti.

Alıntı
Da Vİnci Şifresinden daha sürükleyici diyerek mi tanıtımını yapıyorlar? Cidden mi? Eziklik bu bildiğimiz?

Evet ve dikkatini çekerim kitabın üzerinde bir yazarın kendi ağzından çıkan kelimeler yazıyor bunu kitap değil :D

ve Hayır Baş karakterin adı sırrı değil :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2009, 13:16:26 »
http://www.kayiprihtim.org/forum/pegasus-sirri-t4304.0.html

Bir de, fantastik değil ki zaten bu kitap. Kapağında yazanlara da inanmayın, vasat.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2009, 13:40:16 »
Konular birleştirilmiş, gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2010, 22:21:41 »
Ben kitabın vasat olduğunda katılmıyorum aksine kitap bana çok sürükleyici geldi İsa'nın kemiklerini falan buldular, Kayıp Sembol'den alamadığım zevki bu kitata aldım ama Melekler ve Şeytanlar'ın yeri ayrıdır.

Ayrıca bu kitabın ikincisi olan Julian Sırrı'nı okudum. İşte o vasattı. Bende beklenen etkiyi yaratmadı. Bi de Sina Dağı Sırrı var yine aynı karakterin başından geçiyor onu da bir ara alır okurum.

« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2010, 14:31:34 »
bence dan brown kitaplarının hiçbiriyle kıyas götüremez hatta yanından bile gecemez
sıkıntıdan yarıda bıraktığım ilk ve tek kitap
tamamen özentilik ( bence)
tamam kayıp sembol dan brown un diğer kitaplarından daha vasat ama
bu kitapda kayıp sembol un yanında baya vasat.........
Melekler alsa beni götürse,Karanlığa teslim olmadan...

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2010, 16:08:15 »
Yarıda bırakmayıp okusan ileride çok güzel şeyler olucaktı okumayı düşünmüyorsan spoiler olarak yazıyım:

[spoiler] Yanış ahatırlamıyosam Langford'un kardeşi ölmeden önce bir tablo alıyo. Langford bu tablodan bişeyler buluyo - okumuşsundur oraları zaten - . Sırasını unuttum ama Gurt ile Langford - adları böyleydi galiba - Hz. İsa'nın kemiklerini buluyo. Tapınak Şovalyeleri bunları kovalıyo. Tapınak şovalyeleri Vatikan'a şantaj yapıyo para alıyorlarmış. O yüzden her tarafta şirketleri falan var. Bir ara Langford'u Tapınak Şovalyeleri kaçırıyo, işkence yapıyo falan... Sonra Gurt ile Lang'ın bir arkadaşı onu kurtarıyo kaçıyorlar. Sonra internet üstünden Tapınak Şovalyelerinin başıyla konuşup baya bir para istiyorlar. Parayı da bir yere bağışlıyolar. [spoiler]