Kayıt Ol

Merlin

Çevrimdışı Pasithee

• *
  • 38
  • Rom: 0
  • Merlin Sever. Gwen Döver :D
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merlin
« Yanıtla #195 : 01 Ekim 2010, 08:41:33 »
Spoiler: Göster
Bir de Gaius'un o davranışları  :xD

Onlar zaten süper! Bir tane adamın suratına bira tükürüyordu ya... Bittim ben orda! Gülmekten parçam kalmadı. Hatta gülerken öyle çok sarsıldım ki kucağımdaki laptop 7.4 şiddetinde depreme maruz kaldı xD Ahh Uther'ın kel hali çok güzeldi yav :P Keşke hep öyle kalsaydı ;D

M£RL!N!!!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #196 : 12 Ekim 2010, 13:26:21 »
Diziyi;

adersinden de izlemenizi tavsiye ederim. Oldukça seri ve net bir şekilde yüklüyorlar.

Dizinin 3. sezonuna gelinirse; ben dizide ciddi farklılıklar olduğunu düşünüyorum. Sanırım BBC Merlin'in bu kadar tutulacağını tahmin etmemişti. Düşük bütçe ile çekilmeye başlanan bir dizi fenomen haline geldi. Dizi daha komedi bir hal almaya başlamış anladığım kadarıyla ve efektleri, grafikleri ile daha çok ön plana çıkmış ki bence bu oldukça güzel bir gelişme. Ayrıca Angel Coulby'nin ismi eskiden Bradley James'ten önce gelirken jenerikte şu anda kaldırmışlar ki doğru olan da oydu bence. Katie McGrath varken Anthony Head varken onun isminin Bradley öncesi çıkması bana komik geliyordu. Sonunda taşlar oturmuş gibi.

Ayrıca geçen gün izlediğim 3x3 bölümü gerçekten gülmekten yerlere yatırdı beni.. Neydi o gaz sahnesi ile eşek sahnesi.. Troll bölümünden beri bu kadar gülmemiştim. Tebriklerimi sunuyorum!

Bu arada ekleme: Şimdi tesadüfen cnbc-e'nin twitti ile gördüm, Merlin 2011'in Ocak ayında cnbc-e ekranlarında olacakmış.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 16 Ekim 2010, 11:03:44 »
Ayrıca Angel Coulby'nin ismi eskiden Bradley James'ten önce gelirken jenerikte şu anda kaldırmışlar ki doğru olan da oydu bence. Katie McGrath varken Anthony Head varken onun isminin Bradley öncesi çıkması bana komik geliyordu. Sonunda taşlar oturmuş gibi.

Doğru olanı da oydu zaten. Uyuz oluyorum o kadına ya, niyeyse artık bilemiyorum :D

3. bölümü izlerken annemle yerlere yattık gülmekten. Arthur'un eşek kulakları ve anırması falan.

.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #198 : 16 Ekim 2010, 11:33:56 »
O son bölümdeki herifin soylu olduğu belliydi ^^
May the force, be with you.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #199 : 16 Ekim 2010, 13:59:12 »
Ayrıca Angel Coulby'nin ismi eskiden Bradley James'ten önce gelirken jenerikte şu anda kaldırmışlar ki doğru olan da oydu bence. Katie McGrath varken Anthony Head varken onun isminin Bradley öncesi çıkması bana komik geliyordu. Sonunda taşlar oturmuş gibi.

Doğru olanı da oydu zaten. Uyuz oluyorum o kadına ya, niyeyse artık bilemiyorum :D

3. bölümü izlerken annemle yerlere yattık gülmekten. Arthur'un eşek kulakları ve anırması falan.

Ah.. Esas doğru olan Guinevere yerine Keira Knightley gibi bir hatun getirmek ama.. İçim gidiyor bu duruma.. Ayrıca sanki 3. sezonda Merlin'in tipinde de bir değişiklik bir sempatiklik var.. Saçlarını kısa kestirmesi mi nesi bilmiyorum ama pek hoş olmuş. Birileri değişmiş perde arkasında ve bazı şeyleri değiştirmiş. Ben pek memnun oldum bu duruma.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : 16 Ekim 2010, 19:45:40 »
Ah.. Esas doğru olan Guinevere yerine Keira Knightley gibi bir hatun getirmek ama.. İçim gidiyor bu duruma.. Ayrıca sanki 3. sezonda Merlin'in tipinde de bir değişiklik bir sempatiklik var.. Saçlarını kısa kestirmesi mi nesi bilmiyorum ama pek hoş olmuş. Birileri değişmiş perde arkasında ve bazı şeyleri değiştirmiş. Ben pek memnun oldum bu duruma.

Hangimizin gitmiyor ki.
Evet evet Merlin de bir sempatik olmuş, o eski kepçe kulak itici küçük oğlan gitmiş. İyi de olmuş, dizinin bu hali pek hoş valla.

.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #201 : 16 Ekim 2010, 21:58:30 »

Hangimizin gitmiyor ki.
Evet evet Merlin de bir sempatik olmuş, o eski kepçe kulak itici küçük oğlan gitmiş. İyi de olmuş, dizinin bu hali pek hoş valla.

Cürret edilip bir bölümde Arthur'dan daha çok beğenilen erkek moduna bile sokuldu. :D

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 16 Ekim 2010, 22:03:42 »

Hangimizin gitmiyor ki.

Cürret edilip bir bölümde Arthur'dan daha çok beğenilen erkek moduna bile sokuldu. :D

Ahah evet. O biraz abartı olmuştu ama Arthur'un o şaşkın hali süperdi. :D

.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #203 : 17 Ekim 2010, 02:56:15 »

Hangimizin gitmiyor ki.

Ahah evet. O biraz abartı olmuştu ama Arthur'un o şaşkın hali süperdi. :D

Ahahaha zaten yakışıklı bulan hancı da pek Afrodit olmadığından çok anormal değildi aslında. :D :D Ama güzeldi... Hiçbirisi eşeği geçemez ama.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 17 Ekim 2010, 15:13:14 »
Hayır! SPOILEEEEEER, KAÇIN!!! :fringa  :ohmy

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 17 Ekim 2010, 20:20:55 »
Süprizi kaçıracak kadar spoiler değiller ya merak etme.

.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 17 Ekim 2010, 21:04:12 »
Süprizi kaçıracak kadar spoiler değiller ya merak etme.
Spoiler spoilerdır, bana ne. :P :D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #207 : 17 Ekim 2010, 21:13:18 »
Hayır! SPOILEEEEEER, KAÇIN!!! :fringa  :ohmy

Bir kelimenin neresi spoiler? Abartmayalım. Eşek kelimesinden kaç kişi aynı sonucu çıkartabilir de spoiler tanımını alabilir. Önce spoilerın tanımını öğrenelim.

Mesela bir örnek;

Herhalde dizinin yönetmenleri değişti. Ciddi şekilde senaryo değişiklikleri var. Merlin çok daha eğlenceli bir karakter halini almış tabi Arthur ve Gaius'ta. Güzel bir bölümdü heyecanlı değildi sonu belliydi ama güzeldi. Lakin Gwen ile Arthur'un sahnesi beni romantizmden çok realiteye itiyor. Vay be Bradley James de iyice rol yapabilmeye başladı diyorum. Zerre de duygusallaştırmıyor.

Ha bir de Harry Potter'dan Bitkibilim hocası Profesör Sprout'u görmek ilginç oldu. :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 17 Ekim 2010, 22:07:13 »
Bir kelimenin neresi spoiler? Abartmayalım. Eşek kelimesinden kaç kişi aynı sonucu çıkartabilir de spoiler tanımını alabilir. Önce spoilerın tanımını öğrenelim.
Dikkat etmeniz için bağırdım. Ben daha yeni başladım çünkü, yazdığınız en ufak şey bile hevesimi kaçırabilir. Merlin kepçe kulaklı değil demek...

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #209 : 17 Ekim 2010, 22:13:25 »
Dikkat etmeniz için bağırdım. Ben daha yeni başladım çünkü, yazdığınız en ufak şey bile hevesimi kaçırabilir. Merlin kepçe kulaklı değil demek...

Önceki mesajlarımı inceleseydiniz bu konuda oldukça titiz olduğumu farkederdiniz. Nitekim pek yeni sayılmam bu forumda o nedenle neyin spoilera kaçıp neyin kaçmadığını ayırt edebilecek bilinçteyim, teşekkür ederim.