Kayıt Ol

Crash Bash

Çevrimdışı yuno44907

• **
  • 127
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
Crash Bash
« : 22 Temmuz 2009, 19:54:38 »
PSone oyunu. Oyunun grafikleri playstation'a göre çok iyi. Zaten serinin Bandicoot 2'den sonra çıkan tüm oyunlarında öyle. Bu oyun beşinci Crash oyunu ve PSX'e çıkan son Crash. Oyun pek çok dil desteğine sahip. Sanırım 6 dil destekliyordu oyun. Biz komikliğine ispanyolca oynardık XD. Bunları oynayarak öğrendi bir nesil ingilizceyi T-T. Ben bu oyunu tamamen bitirmiştim. Tüm bölümler açıktı. Swamp fox'u oynamış adamız yani. En son açılan barut ile varil patlatma oyunuydu ama galiba. Bu oyunu tamamen bitirmiş olmamla edebiyette bile gurur duyacağım. Belki de bunu benden başka başaran olmamıştır. İnternette bulamadım bu son açılan bölümlerin resmini mesela. Bu oyunu bitirmek 4 yılımı almıştır. Defalarca denedim. Defalarca farklı karakterlerle baştan başladım. Bazı mallar ona çocuk oyunu diyebilir ama onu çocuk oyunundan ayıran hiç bir çocuğun biteremeyeceği kadar zor olmasıdır. Oyun ile ilgili her türlü yardımı ederim. 4 kişilik oynanabilen bir party oyunudur. Çeşitli saçma, absürt, komik yarışmalarda yarışırsınız.

Pinball, Tank, Kafa yarmaca, Kutup ayısı güreşi, Balon patlatmaca, Dinazor sırtında futbol, Araba yarışı, En çok yer boyamaca gibi oyunları bünyesinde barındırır.

ePSXe emulatörü bulup ayarlayabilirseniz, bir de oyunu indirirseniz bilgisayarda oynarsınız. PS'ye çıkmış en iyi oyunlardandır.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Crash Bash
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2009, 20:47:45 »
Crash'in pc versiyonlarını bulmuştum zamanında epey oynayıp eğlenmiştim. Onun dışında eski PS'imde tüm oyunları vardı. PS'i kaybedince oynayamaz oldum. Bunu dışında, Crash Team Racing en iyi multi oyunlardandır bence. Crash 1, Crash 2 gibi oyunlar da çok güzel. Bir de bölümlü oyunlar vardı isimlerini hatırlayamadım. Crash'in tüm serileri mükemmeldir. Bu biraz daha mini-oyun kıvamında olduğu için ötekilere nazaran daha basit.
try again fail again fail better

Çevrimdışı yuno44907

• **
  • 127
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2009, 21:13:59 »
Crash'ın tüm oyunları çok zor. Çok fazla PS2 oyunu filan var.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2009, 11:40:08 »
Crash'in PS2 oyunu yok yanılmıyorsam.

Edit: Yanılıyormuşum varmış Ama PS2 için sürümü olan oyun demek daha doğru olur.

http://en.wikipedia.org/wiki/Crash_%28series%29 şu adreste tüm oyunları sağ altta var. Tahmin ettiğimden çokmuş ama bir çoğu birbirine epey benzediği içni endişe etmeye gerek yok.

Ben Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back, Warped, Bash, Team Racing, Crash of the Titans'ı oynadım. Team Racing ve Bash dışında diğerleri epey benziyor.
try again fail again fail better

Çevrimdışı xX-DLN-Xx

• *
  • 10
  • Rom: -3
  • ~CARPEDİEM~
    • Profili Görüntüle
    • Diagon Yolu
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2009, 21:52:18 »
çok güzel bir oyun ya PS de ilk oynadığım oyunlardandı :)

~CARPEDİEM~

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2009, 22:11:14 »
Yıllar önce de müptelasıydım, hala da öyleyim. Ps1'in 5 serisini de bitirmiştim şimdi Ps2'deki oyunlarını aldım, hakikaten ps2'deki oyunlarıyla da kalitesini konuşturmuş, gerçekten iyi iş çıkarmışlar. Fakat Cb'nin yeni oyunları ps1'in oyunlarına kıyasla gerçekten çok zor. Örneğin, ps1'deki oyunlarından sizi en zorlayan bölüm bile oynadıktan sonra size çok kolay gözükecektir, ayrıca bölümler çok daha uzun yapılmış, Crash Twinsanity'de 2. bölüme geçebilmek için çok kastım da geçtim, ve twinsanity de bir bölümün sonunda hep yine boss'lar çıkıyor, yani cortex, tiny, n.gin gibi düşmanlarla savaşıyorsunuz, oynamanızı öneririm. =P