Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #1095 : 16 Ağustos 2012, 12:43:13 »
Star Wars 2: Attack of the Clones.

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #1096 : 16 Ağustos 2012, 12:48:19 »
The Dark Knight Rises.

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1097 : 25 Ağustos 2012, 21:11:31 »
The Flowers of War (Savaşın Çiçekleri) bugun sinemasına gittim Hero vb. yapımların usta ismi Yimou Zhang döktürmüş. Filme gelecek olursak özellikle savaş sahnelerinden tutun oyunculuklara kadar güzel bir çalışmayla beyazperdeye aktarılmış bir ÇİN yapımı fakat özellikle Hollywood tarzından kopamamış bir film olarak göze çarpıyor. Filmin içeriği hakkında spoiler vermek istemiyorum zaten dün sinemeya girdi bence en iyisi sinemaya gidip izlemek.  

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1098 : 26 Ağustos 2012, 13:06:55 »
Zindan ve Ejderha(Dungeons & Dragons) İmdb linki:
http://www.imdb.com/title/tt0190374/

Not: Ben pek beğenmedim.Zaten adını görüp "bu nedir?" diye merak ettiğim için izledim.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1099 : 27 Ağustos 2012, 17:27:20 »
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi.
Trt sağ olsun.
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1100 : 28 Ağustos 2012, 00:17:51 »
Reign of Fire.
Trt bu gece de bizi fantastiğe doyurdu. Böyle bir filmi daha önceden izlememiş olmanın pişmanlığı içerisindeyim, konusu gayet güzeldi. Ejderhaların, dinozorları yok etmeleri ve ardından uykuya yatmaları. Uykularından uyanmaları aç oldukları için tüm dünyayı kilo derdi olmadan yiyip bitirmeleri gerçekten çok iyiydi. Kadrosuna diyecek yok zaten, efektleri fazla fazla iyiydi. Ayrıca kalede çocuklara sergiledikleri oyunda yaptıkları Star Wars göndermesi çok hoşuma gitti. Kesinlikle izlenmeli, sinema ile pek aram olmadığı için filmin sonunda bir Reign of Fire 2 için kapı araladıklarını düşünmüştüm, çünkü olay tam anlamıyla bitmemişti. Lakin şimdi filmin 2002 yapımı olduğunu görünce feci halde bozuldum.
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1101 : 28 Ağustos 2012, 11:00:18 »
Kovboylar ve Uzaylılar. İndiana Jones serisinden de tanıdığımız usta oyuncu Harrison Ford ve James Bond serisinin son aktörü Daniel Craig'in başrollerini paylaştığı tipik uzaylı filmi.

• *
  • 37
  • Charna'nın yüreği adına!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1102 : 30 Ağustos 2012, 12:23:07 »
Dünyalar savaşı
Bilim kurgu filmi. Steven Spielberg'in parmağının olduğu bir film.Harika bir film , en azından benim için. Hayatım boyunca izlerken en etkilendiğim filmler arasında.
aynaya baktığınızda suçluluk duygusu hissediyorsanız
gerçekleri öğrenmişsinizdir

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #1103 : 23 Eylül 2012, 20:42:25 »
The Green Mile.

En çok sevdiğim filmlerden birisidir. Michael Clarke Duncan'ın o muazzam oyunculuğunu tekrar tekrar izlemeyi seviyorum.

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1104 : 23 Eylül 2012, 21:52:36 »
İn the do wild. Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden bi' tanesiydi.

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1106 : 25 Eylül 2012, 19:53:55 »
Fanboys, Asilkan Büke sağ olsun.

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1108 : 26 Eylül 2012, 10:38:05 »
Dün Pamuk Prenses ve Avcı'yı seyrettim bugünde 2. filminin çekileceğini öğrendim!..

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #1109 : 27 Eylül 2012, 01:21:43 »
Bir Rüya İçin Ağıt.

2. defa izlememe rağmen, ilk defa izliyormuşum gibi etkiledi. Tanınmış yazar Hubert Selby Jr.'ın romanından, Daren Aronofsky ve yazarın kendisi tarafından uyarlanan bu başyapıt, şiirsel anlatımı ve üstün görselliğiyle izleyenleri derinden etkileyeceğine inandığım büyülü bir film. Müziğiyle de efsaneleşmiştir aynı zamanda.