Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı syrio forel

• *
  • 48
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #990 : 20 Aralık 2011, 22:09:28 »
sherlock holmes a game of shadows
İlk filmi beğendiğim için bu filme gittim.Devam filmleri genellikle ilk filmleri aratır diye bilinir ama bence bu film bu kanıyı tersine çeviren filmelrden biri olmuş.Guy Ritchie yine tarzını konuşturmuş.Bu adamın tarzı çok hoşuma gidiyor.Daha önce Snatch,Rocknrolla ve Sherlock Holmes'un birincisini izlemiştim.Yine bir saniye bile sıkılmadan film bitti.
Robert Downey Jr(holmes) ve Jude Law(dr. watson) arasındaki uyum mükemmeldi.Doğaçalma mı yapmışlar , çok mu çalışmışlar anlamadım ama birbirlerini mükemmel tamamlamışlar.Ayrıca son sahnedeki Professor Moriarty ve Sherlock Holmes'ün satranç oynama sahnesi efsaneler sahneler arasına (en azından benim için) girmiştir.
Ayrıca THE END?

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #991 : 20 Aralık 2011, 23:08:56 »
Ata Demirer-Tek Kişilik Dev Kadro 2

Ata Demirer,yine kendi üslubuyla konuyu çok güzel işledi ve aileme ve bana eğlenceli bir 1.30 saat geçirtti.TKDV 1'i izlemiş ve beğenmişseniz bunu da beğenirsiniz kanaatindeyim.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #992 : 21 Aralık 2011, 18:32:52 »
Spoiler: Göster

Toy Story-3
Hep "Amaaan! Bozmuşlardır kesin." deyişim yüzünden izlemeyi ertelemiştim. Ama çok yanılmışım. Gerçekten güzeldi. Ve çok eğlenceli. 8/10 (2 puanı niye kırdıysam. :S )

Çevrimdışı Cellox

• **
  • 142
  • Rom: -8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #993 : 23 Aralık 2011, 20:16:39 »

Toy Story-3
Hep "Amaaan! Bozmuşlardır kesin." deyişim yüzünden izlemeyi ertelemiştim. Ama çok yanılmışım. Gerçekten güzeldi. Ve çok eğlenceli. 8/10 (2 puanı niye kırdıysam. :S )

En son izlediğim film o :) ve gerçekten mükemmeldi. Pazar sabahı mısır gevreği fantezisi yaparken izleyecek bir film lazım...

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #994 : 23 Aralık 2011, 20:20:06 »
Jumper
Vohoooo demek geliyor içimden şu anda. Başladı ve bitti. Başka bir şey hatırlamıyorum. Bir solukta. Ve de ekleyeyim. Hayden Christensen ve Samuel L. Jackson oynuyor.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #995 : 25 Aralık 2011, 00:18:33 »
Ata Demirer-Tek Kişilik Dev Kadro 2

Ata Demirer,yine kendi üslubuyla konuyu çok güzel işledi ve aileme ve bana eğlenceli bir 1.30 saat geçirtti.TKDV 1'i izlemiş ve beğenmişseniz bunu da beğenirsiniz kanaatindeyim.
Gece gece canım sıkıldı. Öneri için buraya bakayım dedim. Pişman da olmadım hani. Sonlara doğru sıkıcı olmaya başladı ama güzeldi yani. :D Teşekkürler. :)

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #996 : 25 Aralık 2011, 00:43:36 »
Benzer bir şey de bana oldu.Film klasörünü açtım.Aklıma LegalMc ve Elijah'ın yorumları geldi.Hangover 1 ve 2 yi üst üste izledim.

Hangover I & II

Genel bir yorum olarak söyleyebilirim ki; Güldüm.Hem de film boyunca.Her komedi filminde gülersiniz doğal olarak ama çok azı film boyunca güldürebilir.Hangover benim için bu azınlıkta bir yer edindi.Gerçekten daha önce izlemeyerek çok şey kaçırmışım.Bir an önce izlenmesi gereken bir film izlemeyenler için.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #997 : 27 Aralık 2011, 18:46:34 »
The Prestige ve Memento

Şimdilik ikisine ortak yorum yapıyorum, filmlerin etkisinden çıktığımda ilgili konulara uzun yorumlar yapacağım.

İkisini de izleyin, ikisini de birden fazla kere izleyin. Hiçbir zaman her ayrıntısını anladığınızı da zannetmeyin. O kadar dumur edici, o kadar ters köşeye yatırıcı filmler ki... Bilmiyorum, şu an kafam yerinde değil. İki filmi de izleyenler varsa durumumu anlayacaklardır.

Filmleri izlerken şunlara dikkat edin; 1- Yarın sınav tarzı bir şeyiniz olmasın. 2- Dikkatini etraftaki hiçbir şey dağıtmasın, dünyadan soyutlanın. Özellikle Memento'nun bir sahnesini bile kaçırmak ileride "Ne alaka lan?" dedirtebilir. 3- Aileniz ile izlemeyin. Denemedim ama tahminen aile fertleri tek tek odayı terkedecek verya uyuyacaklardır.

İzleyin, hem de hiç vakit kaybetmeden. Filmler bittiğinde Christopher Nolan ve Jonathan Nolan'a hayran kalacaksınız.

"Are you watching closely?"
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #998 : 27 Aralık 2011, 20:58:53 »
The Prestige ve Memento

Şimdilik ikisine ortak yorum yapıyorum, filmlerin etkisinden çıktığımda ilgili konulara uzun yorumlar yapacağım.

İkisini de izleyin, ikisini de birden fazla kere izleyin. Hiçbir zaman her ayrıntısını anladığınızı da zannetmeyin. O kadar dumur edici, o kadar ters köşeye yatırıcı filmler ki... Bilmiyorum, şu an kafam yerinde değil. İki filmi de izleyenler varsa durumumu anlayacaklardır.

Filmleri izlerken şunlara dikkat edin; 1- Yarın sınav tarzı bir şeyiniz olmasın. 2- Dikkatini etraftaki hiçbir şey dağıtmasın, dünyadan soyutlanın. Özellikle Memento'nun bir sahnesini bile kaçırmak ileride "Ne alaka lan?" dedirtebilir. 3- Aileniz ile izlemeyin. Denemedim ama tahminen aile fertleri tek tek odayı terkedecek verya uyuyacaklardır.

İzleyin, hem de hiç vakit kaybetmeden. Filmler bittiğinde Christopher Nolan ve Jonathan Nolan'a hayran kalacaksınız.

Prestij'i ben de izledim ve kesinlikle katılıyorum. Anlamakta zorlandım başta. Birkaç kere geri sardım. Ve sonunda da işte kalakaldım. Etkisinden çıkmak imkansız. Memento'yu önerenler var ama daha izlemedim. Bu yorumdan sonra en kısa zamanda izlemeliyim. :)
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı davidgilmour

• *
  • 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #999 : 05 Ocak 2012, 01:08:42 »
The Prestige ve Memento

kesinlikle katılıyorum.christopher nolan ın son zamanlardaki en ünlü filmi inception ve hemen hemen herkesin beğenisini kazanmış bir film fakat prestij ve memento yu gördükten sonra inception beni o iki film kadar etkileyemedi.

Çevrimdışı Finarfin

• **
  • 102
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1000 : 05 Ocak 2012, 01:29:04 »
Mementoyu izlemeden önce başım hafif ağrıyacak gibiydi.Hatta ''şimdi izlemesemmi lan'' diye içimden geçirmiştim.Filmi izlediğimde lan yapacağınız filmin diye salladım çünkü filmi bırakamamıştım ve sonlandıgında başıma inanılmaz bir ağrı saplanmıştı oldukça kafa yorucu bir film oldugu için.Sabah kalktığımda filmin etkisindeydim.Gerçekten filmin çok iyi bir kurgusu var ve finalindeki düşünce çok hoşuma gitmişti.Tavsiyem sakin kafayla izleyin.

Çevrimdışı gaye

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1001 : 08 Ocak 2012, 17:15:33 »
alacakaranlık efsanesi şafak vakti  :hemk
    kitabı çok daha iyiydi

Çevrimdışı marsyas

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1002 : 08 Ocak 2012, 22:02:08 »
"sound of noise"

devrim müzikle başlar sözünden yola çıkarak, anarşist 6 davulcudan oluşan çete  ve müzisyen bir ailenin, müzik kulağı olmayan(tahta kulak) polis oğlunun hikayesi. isveçlilerden beklenmeyecek derecede komik ve gaz bir film.

biraz müzikle aranız iyiyse(çalmanız önemli değil) bu filmi seveceksiniz

http://www.imdb.com/title/tt1278449/

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #1003 : 11 Ocak 2012, 18:03:08 »
Sherlock Holmes - A Game Of Shadows

Anladım ki artık aksiyon filmlerinden iyice uzaklaşıyorum. Sherlock Holmes'ü pek sevmeme rağmen bu kadar hareketlilik bana biraz fazla geldi. Çok başarılı oyunculuklar, ilgi çekici kamera açıları ve efektler vs. son derece başarılı olmasına rağmen "A Game Of Shadows", benim filmim olmayı başaramadı ne yazık ki.

Gişe kaygısı ve filmin sonu da, beni rahatsız eden unsurlar arasındaydı. Dünyayı kurtarıp duruyorlar, ne güzeeeel.

Çevrimdışı Cellox

• **
  • 142
  • Rom: -8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1004 : 11 Ocak 2012, 22:42:54 »
Conan: The Barbarian. Çok çocukca bir film gibi geldi bana. Kurguyu biraz fazla abartmışlar sanki. Böyle konu güzel ama hikayenin elerleyişi çok olağan. "Şurda kafasına saksı düşecek... ve düştü, evvet. Yoksa ben kahin miyim lan?" gibi dediğim bile oldu. Ama konusu bakımından izlenmesi gereken bir film.

Aramızda para toplayıp Conan'ın üstüne bir kürk falan mı alsak? Adam film boyunca çıplak...