Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Film?

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • Rom: 0
  • .............
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Son İzlediğiniz Film?
« Yanıtla #1035 : 09 Nisan 2012, 21:26:24 »
Titanların Öfkesi

Beni hayal kırıklığına uğrattı.Nedeni belkide beklentimin çok yüksek olmasıydı.Açlık Oyunlarında uyguladığım taktiği aynen devam ettirdim. Cuma günü ilk seansa gittim. Zaten pek kimsede yoktu.Aldım elime mısırla kolayı oturdum güzelce yerime.Güzelce filmi izlerken arka arkaya 4-5 kez telefon çaldı.Sinirden 5 dakikasını kaçırdım filmin.Neyse dedim heyecanla izlemeye devam ettim ama beklediğim o patlama bir türlü gelmedi.Sadece son sahneleri fena değildi.Perseus'un Kronos'u Taanrıların Mızrağı ile şişlemesi :) Film bitti ve ben hayal kırıklığı ile sinemadan çıkıp D&R a girdim.İzleyecek arkadaşlara kötü tanıtım yapmış olmak istemem ama ben hayal kırıklığına uğradım. Gerçi bana Açlık Oyunlarıda çok kısa sürdü gibi gelmişti :) Ne yapıyım ama kolay beğenen bir insan değilim :) Sonuçta filmimiz fantastik öge ve karakterler içeriyor.Bu nedenle izleyin derin pek bir şey kaybetmezsiniz. Hımm bakıyım.Ben kaybetmemişim.Demek ki sizde kaybetmezsiniz. Bu arada Antalyaya bir Imax açsalar çok mutlu olucağız ama nedense inatla tek bir Imax bile yok :(

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1036 : 09 Nisan 2012, 22:05:55 »
Nasıl Imax yok? AFM Laura'nın 4 salonu Imax.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1037 : 09 Nisan 2012, 22:09:26 »
Lauranın mı? Emin misin. O zaman benim Ankarada izlediğim Imax ile Lauradaki aynı değil :) Laurada en son Immortals'ı izlemiştim. Hatırladığım kadarıyla Imax yoktu.Tabi gösterim salonu Imax olmayabilir. neyse artık haftaya gidip denetleriz :)

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1038 : 09 Nisan 2012, 22:18:32 »
Eminim. Ankara'yı bilemeyeceğim ama Laura'da bol bol Imax filme girdim. Salon 4 galiba Imax?

Çevrimdışı Ulubatli

• *
  • 38
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1039 : 15 Nisan 2012, 09:30:12 »
Titanların Öfkesi gerçekten benim için de hayal kırıklığı oldu. Titanların savaşı çok güzeldi halbuki. Bugünlerde, filmler de, senaryolar da hep aceleye getiriliyor gibi geliyor.

Çevrimdışı Tyrion

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1040 : 16 Nisan 2012, 13:31:01 »
John Carter
Bana biraz çocuksu geldi daha iyi bir film bekliyordum.
What do you want, Bronn? Gold? Women?.. Golden women?

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1041 : 16 Nisan 2012, 22:11:16 »
Titanların Öfkesi gerçekten benim için de hayal kırıklığı oldu. Titanların savaşı çok güzeldi halbuki. Bugünlerde, filmler de, senaryolar da hep aceleye getiriliyor gibi geliyor.
John Carter
Bana biraz çocuksu geldi daha iyi bir film bekliyordum.
Asıl serileri filme uyarlamazlarsa ve bizim bu beğenmediğimiz filmlere milyonlarca dolar harcarlarsa hiç bir gişe başarısı gösterememeye  devam edeceklerdir ;) Gerçi bu sözümde çok yanlı oldu ama neyse. Bu arada kesinlikle haklısınız.Sinema sektörü çok büyüdü,büyüdükçe bütçeler ve gelirlerde arttı.Dolayısıyla adamlar önümüze sürekli yeni film koymak zorundalar (Tabi para kazanmak istemiyorlarsa o zaman başka :) ) Filmlerin çoğu senaryo açısından eksik.Özellikle uyarlamalara dikkat çekmek istiyorum.Sanırım hepiniz benimle hem fikirsinizdir ki Harry ve Lotr dışında başarılı bir uyarlama yok.Ne diyebilirim ki? Hollywood'un insafına kaldık  artık :)

Çevrimdışı Caprona

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1042 : 01 Mayıs 2012, 23:48:05 »
The Raven. Hiç fena değildi. İzleyin, izletin.

Çevrimdışı Oghertay

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
    • Issız Kelimeler
« Yanıtla #1043 : 03 Mayıs 2012, 02:31:56 »
Gerçekten Titanların öfkesi diye bir film izledim yada film gibi bir şey izledim yada film yerine konulamayacak bir şey izledim.İlk filmden aldığımız iştahla izledim ama tam bir fiyasko.Keşke hiç çekmeselermiş.
Cahillik lisan bilmemek değil insan bilmemektir..

http://www.oghertay.blogspot.com/

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1044 : 04 Mayıs 2012, 12:28:25 »
Gerçekten Titanların öfkesi diye bir film izledim yada film gibi bir şey izledim yada film yerine konulamayacak bir şey izledim.İlk filmden aldığımız iştahla izledim ama tam bir fiyasko.Keşke hiç çekmeselermiş.
Yapıcak birşey yok. Maalesef arada böyle fiyaskolar çıkabiliyor :)

Çevrimdışı kadri kerem

• **
  • 68
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • Zemine Kazılı Notlar
« Yanıtla #1045 : 09 Mayıs 2012, 23:49:04 »
Geçtiğimiz günlerde futbol maçı izlemek için oturduğum tv başından "Karmakarışık" adlı animasyon filmi izleyip kalktım. Çok da iyi yaptım.

Grimm Kardeşler deyince akla gelen üç beş masaldan biridir Rapunzel. Konusu hepimizce bilinir: Karısı için cadının bahçesinden marul çalarken yakalanan bir adam. Cadıya verilmek zorunda kalınan bir kız çocuğu. Cadının kızı ormanın derinliklerinde bir kuleye hapsetmesi vs. vs.

Tangled (Karmakarışık) da bir Rapunzel masalı. Ancak kuleye kapatılmış zavallı Rapunzel ve kötü kalpli cadı dışında karakterler ve olaylar biraz farklı. Hele hele Rapunzel'i kurtaran cesur ve yakışıklı prens yerine karşımıza çıkan ukala hırsız karakteri bir harika.  :)

Kısacası herkese tavsiye edebileceğim eğlenceli bir film Karmakarışık.
Zemine Kazılı Notlar
http://kadrikeremkaranfil.blogspot.com/

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1046 : 11 Mayıs 2012, 10:52:56 »
Geçtiğimiz günlerde futbol maçı izlemek için oturduğum tv başından "Karmakarışık" adlı animasyon filmi izleyip kalktım. Çok da iyi yaptım.

Grimm Kardeşler deyince akla gelen üç beş masaldan biridir Rapunzel. Konusu hepimizce bilinir: Karısı için cadının bahçesinden marul çalarken yakalanan bir adam. Cadıya verilmek zorunda kalınan bir kız çocuğu. Cadının kızı ormanın derinliklerinde bir kuleye hapsetmesi vs. vs.

Tangled (Karmakarışık) da bir Rapunzel masalı. Ancak kuleye kapatılmış zavallı Rapunzel ve kötü kalpli cadı dışında karakterler ve olaylar biraz farklı. Hele hele Rapunzel'i kurtaran cesur ve yakışıklı prens yerine karşımıza çıkan ukala hırsız karakteri bir harika.  :)

Kısacası herkese tavsiye edebileceğim eğlenceli bir film Karmakarışık.
Bu filmi hatırlıyorum.Sanırım birkaç sene önce kuzenimle izlemiştik ;) Hatta annem koskoca adamlarsınız ne işiniz var çizgifilmle diye dalga geçmişti...

Çevrimdışı Danger_Mouse

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1047 : 11 Mayıs 2012, 12:25:22 »
Dün akşam "Red Tails" izledim. George Lucas'ın film şirketinin işin içinde olduğunu göründe beklentilerimi yüksek tuttum. Ama film vasattan da kötüydü. 1980 yağım kahramanlık filmlerinden hiçbir farkı yoktu. Görsel efektlerde öyle ahım şahım değildi. Bayağı bir hayal kırıklığı yarattı.

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1048 : 11 Mayıs 2012, 15:47:28 »
 Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu filmini izledim. Kitabını okumuş birisi olarak beklentimin çok altında kaldığını belirtmeliyim. Vakit geçirmek için izlenebilecek bir film sadece.

Çevrimdışı kadri kerem

• **
  • 68
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • Zemine Kazılı Notlar
« Yanıtla #1049 : 17 Mayıs 2012, 02:54:33 »
The Blob (1988). 80'lerin klasik korku filmlerindendir. Filmin özetini, harika bir müzik eşliğinde izlemek için:  :)

http://www.youtube.com/watch?v=azfRnS5hZ48
Zemine Kazılı Notlar
http://kadrikeremkaranfil.blogspot.com/