Kayıt Ol

Doctor Who

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
Ynt: Doctor Who
« Yanıtla #135 : 22 Mart 2012, 18:43:08 »
Ne zamandır yazılmamış bu konuya. Belki bilmeyenleriniz vardır, Doctor'un yeni companionı Jenna Louise Coleman adındaki bir abla. Moffat, seçmelerde Doctor ile oynayan bu ablayı övdükçe övüyor. Söylediğine göre oyunculukta Matt Smith'in ona yetişmesi lazımmış.

Ben Jenna ile yapılan röportajlara bakarak pek ısınamadım bu kadına. Jenna'nın oyunculuğunu görmediğimden bir şey diyemiyorum ama Amy'den beri oyunculuğu değil de seksiliği ön plana çıkarmakta olduklarından kıllanıyorum.

Bir de 2012 yılının sonbaharında 5 bölüm yayınlanıp sezon arasına girecek dizi. Amy ve Rory'i de burada bırakıp gideceğiz ancak River ile yollar ayrılmıyor elbette. Matt Smith ise Doctor olarak sezon sonuna kadar sürdürecek.

Moffat bozdu diyorsun? Neyse ki önümüzdeki sezonun konusu, önceki sezona dayanarak söylüyorum, baya sağlam olacak.

Fakat özlemişiz.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 22 Mart 2012, 22:35:56 »
Ne zamandır yazılmamış bu konuya. Belki bilmeyenleriniz vardır, Doctor'un yeni companionı Jenna Louise Coleman adındaki bir abla. Moffat, seçmelerde Doctor ile oynayan bu ablayı övdükçe övüyor. Söylediğine göre oyunculukta Matt Smith'in ona yetişmesi lazımmış.

Ben Jenna ile yapılan röportajlara bakarak pek ısınamadım bu kadına. Jenna'nın oyunculuğunu görmediğimden bir şey diyemiyorum ama Amy'den beri oyunculuğu değil de seksiliği ön plana çıkarmakta olduklarından kıllanıyorum.

Bir de 2012 yılının sonbaharında 5 bölüm yayınlanıp sezon arasına girecek dizi. Amy ve Rory'i de burada bırakıp gideceğiz ancak River ile yollar ayrılmıyor elbette. Matt Smith ise Doctor olarak sezon sonuna kadar sürdürecek.

Moffat bozdu diyorsun? Neyse ki önümüzdeki sezonun konusu, önceki sezona dayanarak söylüyorum, baya sağlam olacak.

Fakat özlemişiz.

Moffat'ın bozduğunu düşünmeden edemiyorum. Bir bölümde saçmalamaları yüzünden kendisine küfür ederken diğer bölümde sırtını sıvazlayıp pohpohluyoruz. 5. sezon çok sakin geçmişti bence mesela diğer Doctor Who sezonlarına göre. Biraz bozdu dedik, 6. sezonda çenemizi kırdı adam. (sonunun biraz saplama olduğunu düşündürtmesi dışında tabi)

7. sezonda ne yapacak çok merak ediyorum. Onbirincinin düşüşü, Tranzalore arazileri, evrenin başlangıcından beri sorulan soru... pehey.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı MeLeZ

• MeLeZ
  • **
  • 140
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 02 Nisan 2012, 23:15:36 »
Doctor Who bambaşka bir dünyadır ama David gittikten sonra eskisi kadar zevk alamadım.

Allons-y, Alonso

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 08 Nisan 2012, 13:10:40 »
7. Sezon Tanıtım Videosu

Sonbahara kadar bekle bakalım.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 08 Nisan 2012, 14:58:44 »
7. Sezon Tanıtım Videosu

Sonbahara kadar bekle bakalım.

Ney ney? Sondaki şey bir Dalek gözü müydü?

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #140 : 08 Nisan 2012, 17:34:09 »
Trust me, it's a Dalek eye.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 12 Mayıs 2012, 00:05:24 »
Bugün üniversitemde başlayan bahar şenliklerince olan konserlerden birince çok acayip sahnelere tanık oldum. Şöyle ki;

Spoiler: Göster

Yüzlerce insanın olduğu bir alana acımasızca Weeping Angel getirmek kimin aklına gelmiş ki? Neyse ki son resimden sonra gözümü bir an bile kırpmadım.

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 27 Mayıs 2012, 21:13:31 »

Sonbahara kadar geyiğiyle idare edeceğiz.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 14 Ağustos 2012, 17:29:07 »
Sezonun yarısında eski yol arkadaşları gidiyormuş, yenilere şimdiden selam olsun!
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 15 Ağustos 2012, 20:37:44 »
“The turn of the Earth. The ground beneath our feet is spinnin' at 1,000 miles an hour and the entire planet is hurtling around the sun at 67,000 miles an hour, and I can feel it. We're fallin' through space, you and me…”

Asylum of the Daleks ile yeni sezon 10 gün sonra başlıyor. Kimse bunun hakkında yazmamış, trailerı paylaşmamış. Neler düşünüyorsunuz acaba?

Rory: Who killed all the Daleks?
Doctor: Who do you think?

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 15 Ağustos 2012, 20:40:45 »
Birkaç şey söylemek istiyorum.

Doktor Dalek'leri hallettikten sonra Amy'i taşıyor. Sizce Amy ölüyor mu yoksa yaralandı mı? Ya da hiçbir şeyi yok mudur ne düşünüyorsunuz?

Eğer daha önceden tartışıldıysa affola.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 16 Ağustos 2012, 00:13:34 »
Birkaç şey söylemek istiyorum.

Doktor Dalek'leri hallettikten sonra Amy'i taşıyor. Sizce Amy ölüyor mu yoksa yaralandı mı? Ya da hiçbir şeyi yok mudur ne düşünüyorsunuz?

Eğer daha önceden tartışıldıysa affola.

Muhtemelen hiç bir şeyi yoktur çünkü trailerda göründüğü üzere Asylum of the Daleks'den sonraki bölümlerde de kendisi görünüyor. Doctor kayınvalidesinin ölmesine izin vermez hem.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 02 Eylül 2012, 12:04:53 »
Ve Aslyum of Daleks çıkmış bulunuyor! İzleyin ve tadını çıkarın diyorum sadece, çok havalı.

• 722
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 02 Eylül 2012, 20:48:49 »
The Angels Take Manhattan 7x5, 26 Eylül'de ekranlarda olacakmış. Bu sezonun yarısında biliyorsunuz, eski yol arkadaşları gidecekler, yeni yol arkadaşları ile ilk bölüm 26 Aralık'ta yayınlanacakmış.

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

• 722
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 03 Eylül 2012, 18:17:43 »
Neil Gaiman yeni bir Doctor Who bölümü yazacağını açıkladı.
Bugün aldığım en iyi haber!