Kayıt Ol

Güneyli Vampirler Serisi

Çevrimdışı Laurana

• *
  • 29
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güneyli Vampirler Serisi
« Yanıtla #15 : 01 Ekim 2010, 09:30:57 »
Ben okudum bu seriyi okudum =) Müthiş bir seri, hatta dizisinden daha güzel :D Diziyi de sırf Eric için izledim :D

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Ekim 2010, 19:41:35 »
Sadece ilk kitabını okuyup bıraktığım bir seridir kendileri. Nedense kendimi hiç de bir şey kaybetmiş gibi hissetmiyorum

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2011, 13:00:23 »

Arka Kapak

"Charlaine Harris'in geniş hayalgücüne ve yaratıcı dünyasına bayılıyorum!"
- Christine Feehan

Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhouse'a kapılmamanın yolu yok. Bizi de al Sookie! Bizi de!

Sookie'nin ağabeyi Jason bir panteradam olarak ilk dolunayını yaşayacaktı.
Ancak kasabayı sır dolu ölümlerle sarsan esrarengiz bir katilin ortaya çıkışıyla Sookie'nin halihazırdaki endişeleri yerini korkuya bıraktı. Yaklaşan dolunaya kadar katil bulunmazsa Jason tek şüpheli durumuna düşecekti. Tabii Sookie'de bu talih varken, katilin hedefi olması kaçınılmazdı.

"Harris alışılmadık, bir o kadar da canlı karakterlerin yaşadığı, insanların tekrar tekrar ziyaret etmek isteyecekleri küçük bir Louisiana kasabası yaratıyor." - Crescent Blues

"Harris özgüvenle yazıyor." - The New York Times Book Review
"Harry Potter'daki her şeyle rekabet edebilecek, doğaüstü bir savaş…

Giderek daha heyecanlı hale gelen bir seri. Anne Rice'ın, vampir Lestat'ından sonra yas tutanlar için Güneyli Vampirler çok daha acımasız ve daha eğlenceli bir alternatif sunuyor." - The Dallas Morning News
"Harris'in esprili ve korkutucu dünyasının şaşırtıcı büyüsü bu romanı eğlenceli kılıyor." - The Denver Post

Henüz kitabı yeni almış bulunmaktayım. Ama dersler nedeniyle daha okuma fırsatı bulamadım.  :)

Spoiler: Göster

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Güneyli Vampirler Serisi: Hepimizin Ölüsü // Charlaine Harris
« Yanıtla #18 : 14 Ağustos 2011, 05:41:11 »

Güneyli Vampirler yola devam ediyor! Serinin yedinci kitabı olan "Hepimizin Ölüsü" önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak. Charlaine Harris'in yaratmayı sürdürdüğü efsanesinde kahramanımız Sookie Stackhouse vampirler dünyasının derinliklerine çekilmeyi sürdürüyor.

Alıntı
    "Charlaine Harris’in hayalgücü geniş ve yaratıcı dünyasına bayılıyorum!"
    -Christine Feehan-

"Yatmadan önce bir bölüm okurum diye düşünüp yedi bölüm birden okuduğunuz kitaplardan biri."
    -Alan Ball-

Son dört kitaptır olduğu gibi çevirmen koltuğunda yine Deniz Evliyagil oturuyor. Artemis Yayınları'ndan çıkacak kitap 408 sayfa. Kitabın künye bilgileri ve seri hakkında daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.