Kayıt Ol

İlknokta.com | "Kargo ücreti yok!!!"

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
İlknokta.com | "Kargo ücreti yok!!!"
« : 09 Nisan 2009, 10:42:38 »
Olayların göründüğü gibi olmadığını kavrayan Türk insanı, gerçeği bulmak için artık daha çok okuyor. İnternetten alışverişi seçen okurun tek şikayeti kargo ücretiydi. O da ortadan kalktı.

Yarışa geç başlamış olmasına ve kitap harici ürün satmamasına rağmen internetten kitap satış hizmeti veren siteler arasında ilk üçte yer alan www.ilknokta.com okurlara daha ucuz kitap ulaştırabilmek için uyguladığı kampanyaları aralıksız sürdürüyor.

www.ilknokta.com sitesi son olarak kargo ücretini sıfırlayan kampanyası ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat hizmeti başlattı.

6-19 Nisan tarihleri arasında siteden kaç liralık alış veriş yaparsanız yapın, yurdun neresine teslimat isterseniz isteyin kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Sitede yer almayan eserleri de 0 212 526 61 65 nolu telefondan müşteri temsilcisi ile görüşerek ulaşılması mümkün olduğu takdirde isteyebilirsiniz.

Kampanya 19 Nisan tarihine kadar geçerli olacak.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: İlknokta.com | "Kargo ücreti yok!!!"
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2009, 18:37:24 »
Normalde kitaplar için o kadar kazık yiyoruz ki; dört beş kitap aynı aldığımızda, üstüne verdiğimiz 3 lira kargo parası bana normal gözüküyor. Yine de böyle bir fırsat yarattıkları için İlknokta'yı tebrik ederim. :)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2009, 18:58:01 »
Yalnız şöyle bir şey var. Kargo parasını nakit olarak verecek arkadaşlara söyleyeyim, kredi kartınız yoksa eve gelecek teslimatta yapacağınız ödemede, bedel olarak 4 TL alıyorlar. Buda işin ilginç bir tarafı. Ama şu anda alınıyor mu bilmiyorum.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2010, 11:40:15 »

İlknokta'da Anneler Günü sebebi ile 2. Ücretsiz Kago Günleri. 10 Mayıs'a kadar tüm alışverişlerde kargo ücretsiz. 

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2010, 11:45:54 »
Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden oldu.  Sıcak paranız varken bile bazı indirim ve promosyonlardan yararlanmak için mutlaka kart istiyorlar.

Şimdi kitapçılardan kitap alma devri kapandı. Hem internetten indirimli alıyorum hem de kampanyaları takip edip kargoyu bedavaya getiriyorum. Yaklaşık 800 TL'nı bulan kitaplarımı 534 TL ye aldım. :) Ben interneti seviyorum...

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...