Kayıt Ol

Thor Beyazperdede

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Thor Beyazperdede
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2010, 18:01:18 »
Ben bu filmden fazla şey beklemiyorum açıkçası. Thor gibi orjinal bir karakterin para kazanma mantığıyla çekilmiş bir filmde başarılı bir şekilde yansıtılabileceğini düşünmüyorum ve bu filmin fragmanı bana ikinci sınıf aksiyon filmlerininkinden daha kaliteli görünmedi açıkçası. Fazla parlak, fazla yapay. Thor'u oynayacak olan Chris Hemsworth'u daha önce izlememiştim fakat pek iyi bir tercih gibi görünmüyor bana kalırsa an itibariyle.

Gene de umuyorum ki film çıktığında bu sözlerimin hepsini yutmak zorunda kalırım.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Aralık 2010, 19:47:45 »
Ya ilginç bir ayrıntı ama Loki 'The Mask 2' Filminde Loki'yi canlandıran adam değil mi??? Değilse bile aşırı benziyor.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Aralık 2010, 19:50:32 »
Ya ilginç bir ayrıntı ama Loki 'The Mask 2' Filminde Loki'yi canlandıran adam değil mi??? Değilse bile aşırı benziyor.

Şöyle bir bakındım da internette, yok değil. Ama dediğin gibi bayağı benziyormuş.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #18 : 17 Aralık 2010, 10:03:26 »
Ben bu filmden fazla şey beklemiyorum açıkçası. Thor gibi orjinal bir karakterin para kazanma mantığıyla çekilmiş bir filmde başarılı bir şekilde yansıtılabileceğini düşünmüyorum ve bu filmin fragmanı bana ikinci sınıf aksiyon filmlerininkinden daha kali...

Aslında Koyu, Marvel karakterleri topluyor. The Avengers, şu film çıktığında kimin nereden geldiğini izleyiciye göstermek için sanırım. Hep istemiştim şöyle bir film olmasını. Bakalım nasıl olacak. Über çarpışmalar görmek istiyorum!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #19 : 17 Aralık 2010, 14:12:04 »
Ben de, ben de ben de! :) Çocukluğumdan beri istemişimdir bu tarz filmleri, 20 yıl kadar beklemem gerekti ama bazı hayallerim gerçek oluyor işte :) Tek korkum bu güzelim hamuru işleyemeyip Spider-Man 3'teki gibi bir oldu-bittiye getirmeleri...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
Thor: Ragnarok'tan İlk Fragman
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2017, 18:31:26 »
Thor: Ragnarok'un ilk resmi fragmanı yayınlandı, kahramanımızın saçlarının neden kısa olduğu ve niçin çekicini kuşanmadığı ortaya çıktı.

Loki ve Tanrıça Hela'nın yanı sıra minik ve yeşil dostumuz Hulk da uzun bir aradan sonra tekrardan ekrandan göz kırpıyor bizlere :) Ekim ayında sinemalarda.

https://youtu.be/v7MGUNV8MxU
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2017, 22:08:49 »
Uzun bir aradan sonra ilk defa bir fragmanda heyecanlandım ve umutlandım.
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Nisan 2017, 22:20:15 »
Fragmanı beğenmedim, özellikle Hulk sahnesi belki de en süpriz sahneydi. Öte yandan diğer Marvel filmlerinden aşağıda bir film olacak gibi durmuyor.

« Yanıtla #23 : 11 Nisan 2017, 09:21:18 »
Fragman dan anladığım kadarıyla planet Hulk ve Thor Ragnarok mixlenecek filmde. Bu şekilde senaryoyu da az çok tahmin edebiliyor gibiyim.
Hulk age of ultron filminde romanoff la yakınlaştırıldı. Ardından duygusal bir şekilde ben tehlikeliyim beni yollayın bu gezegenden dedi ve gitti. Bir şekilde o areneda dovüşmeye zorlandı. Burdan Thorla birlikte kurtulup 9 diyar için savaşmaya gitti. Buraya kadar doğruysa ilerde bir Planet Hulk filmi veya Avenger VS Hulk filmi görmek uzak bir ihtimal gibi gözüküyor. Ama şöyle bir şey de olabilir. Yeni bir şey yapark Karadul ve Hulk üzerinden yeni bir konu da işleyebilirler. Açıksa ben görmek isterdim. Mark ruffalo Hulk rolünde harikalar yaratırken tek başına bir Hulk filmini hak ediyor.
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı okanakinci

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 11 Nisan 2017, 19:05:57 »
Koskoca İskandinav Tanrısı palyaço olmuş. Şu Thor kadar hiçbir süper kahraman serisine gıcık olmuyorum.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Nisan 2017, 19:14:18 »
Başka bir gezegene götürülüp arenada dövüşmek zorunda bırakılan kahraman... Resmen Flash Gordon :)
Try to hide if you dare.

« Yanıtla #26 : 11 Nisan 2017, 21:50:05 »
Bir kaç hafta önce Fkash dizisinde de aynı şey olmuştu. Çizgi roman dünyasının alışılmış olayları. 
Işık altında, Kurtuluşum ve yeniden doğuş umudum adına...

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 12 Nisan 2017, 11:57:49 »
Film için yapılan reklam kampanyası ve demeçler biraz kafa karışıklığı oluşturmuştu. İlk teaser trailer eğlenceli geldi. Cate Blanchett'ın Hel karakterine hoşuma gitti. Kaliteli oyuncu da zaten. Filmde karakteri nasıl kullanırlar, o film vizyona girince anlaşılır.