Kayıt Ol

Astral Seyahat

Çevrimdışı Larien

• **
  • 133
  • Rom: 0
  • Söyle dost..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Astral Seyahat
« Yanıtla #60 : 03 Ocak 2011, 17:13:00 »
Ben 2 sene önce Astral seyahat konusuna baya kafayı takmıştım. Sürekli deniyordum her yöntemi. Telekinezi ile falan da uğraşıyordum. Ancak astral seyahate ne zaman çıkmaya çalışsam o son aşama gibi görülen rahatlığa geldikten sonra uyuya kalıyordum, kendimce birkaç açıklama buldum ve bıraktım. O zamandan beri denemiyorum.
Why, the Past should ever be forgot?

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 03 Ocak 2011, 19:05:45 »
Aslına bakarsanız bu i-doser'lar için de "Aman abi! Deneyin görün! Beş dakika dinliyosun, sonra resmen sarhoşsun..." dediklerinde gidip denemiştim. Değil 5-10 dakika, 20 dakika dinledim. Sonunda hiçbir sarhoşluk etkisi yaratmamıştı ama öyle bir baş ağrısı yaratmıştı ki...

Sonuç olarak astral seyahatın mümkün olduğunu düşünüyorum; ancak öyle "Herkes denesin! Çok basit başarılıyor!" tarzı birşey olduğuna da inanmıyorum. En azından telepati, telekinezi, beyin gücüyle hayatın akışına yön verme ve benzeri gibi kişisel gelişim/gizli ilimler dosyasına ait her türlü olayın kişinin çok büyük çabalar sonucu elde edebileceği görüşündeyim. Inception'a da bağlamayalım şimdi.

Spoiler: Göster
Piri Reis'in haritasını astral seyahat aracılığıyla çizdiğini duymuştum.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 25 Mayıs 2011, 23:58:19 »
Aslına bakarsanız bu i-doser'lar için de "Aman abi! Deneyin görün! Beş dakika dinliyosun, sonra resmen sarhoşsun..." dediklerinde gidip denemiştim. Değil 5-10 dakika, 20 dakika dinledim. Sonunda hiçbir sarhoşluk etkisi yaratmamıştı ama öyle bir baş ağrısı yaratmıştı ki...

Ses yoluyla beyni kıvama getirmek tamam da, ikinci dünya savaşındaki kahverengi nota mevzusuna benziyor i-doser. Kasmamak lazım bence bu kadar.

Sonuç olarak astral seyahatın mümkün olduğunu düşünüyorum; ancak öyle "Herkes denesin! Çok basit başarılıyor!" tarzı birşey olduğuna da inanmıyorum. En azından telepati, telekinezi, beyin gücüyle hayatın akışına yön verme ve benzeri gibi kişisel gelişim/gizli ilimler dosyasına ait her türlü olayın kişinin çok büyük çabalar sonucu elde edebileceği görüşündeyim. Inception'a da bağlamayalım şimdi.

Çok çaba değil, çok fedakarlık olacak aslında tam gereksinim.

Bu geyiklere de bayılıyorum.
#rekt

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 20 Ekim 2012, 15:45:08 »
Varsayalım ki bu ruhu bedenden ayırma işi gerçek. Düşünsene bir arkadaşının rüyasına giriyorsun astraldeyken  ve ertesi gün uyandığında soruyorsun, "Dün rüyanda ne gördün ?" :D.
Tekrar varsayalım ki ruh bedenden ayrılmıyor. Hepsi bilinçaltında. O zaman kendimizi şekerlerden pamuklardan falan oluşma bir diyarın içine koyar gezinir dururuz. Her iki türlüde harika bu astral seyahat :D
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 20 Ekim 2012, 15:52:19 »
Geçen sene bu zamanlar sürekli araştırdım konuyu. Bir sene boyunca her gün uyumadan önce annem gelip, bak sakın astral mastral yapayım deme gece gelip uyandırırım saçını başını yolarım gibi tehditleriyle beni bir türlü astrala sokmadı. Neyse sonrada unuttum gitti. Forumda görünce girip tüm yorumları okudum.

Uyanamamak gibi bir durum yok ama, kendinizi bu dünyaya bağlayan hiçbir şey kalmadıysa denemeyin derim.

Gerçi ben de denemedim :)
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 29 Ekim 2012, 14:41:52 »
Herkezin çok çalışarak başarabileceği fakat dikkat dağınıklı olan arkadaşların(benim gibi) çok çalışanların 2-3 katı fazla çalışarak yapabilcekleri bir şey. Ben istem dışı 2-3 kere yaptım.Sadece 1 kere kendi isteğimle yaptım oda çok kısa sürdü ve bende uğraşmaktan bıktığım için bıraktım ;)

Bu arada ülfet'in annesinin konuşması da çok hoşuma gitti :D

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 09 Ocak 2013, 16:52:18 »

Hiç gülesim yoktu. :) Son yüz yılda ortaya çıkmış bir faaliyeti yüzlerce yıl önceki bir insana da ithaf etmek, herhalde kendilerinin doğru olduğunu ispat etme çabasıdır.

Yok mu sizin köyde hiç, çeken fikir sancısı?

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 09 Ocak 2013, 17:57:02 »
Astral Seyehat diye bir şey yoktur.Az Oksijen vardır.

Ben aynı bu olaya benzetiyorum bu yok efendim 'astral seyehat' yok efendim 'lusid hali'
bende çakralarımı açtırdım böyle gözümü iki kere kapatıp üç kere açınca duvarın falan içini görebiliyorum

http://www.taraf.com.tr/haber/turkiye-nin-en-vatansever-elementi-contorium.htm