Kayıt Ol

Kitap Okumak Hayatınızın Parçasıysa

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Kitap Okumak Hayatınızın Parçasıysa
« : 03 Ağustos 2014, 17:16:22 »
Onedio.com pek çok listesi ve quizi ile çok kısa sürede hayatımıza girdi. Arkadaşların profilinde görülüp tıklanan listeler, "acaba x diyarında hangi karakterim" merakıyla atlanan quizler derken sıra gelmiş kitap bağımlılarına :).

"Kitap Okumak Hayatının En Büyük Parçasıysa Başına Gelen 16 Şey" adındaki listesinde bu sitenin pek çok üyesi kendinden bir şey bulacaktır, eminim. Ben okurken sık sık başımı sallayarak maddeleri onayladım açıkçası. "Aaa, benim işte bu!" diye diye sayfa sonuna geldim. Hal böyle olunca sizlerle de paylaşmak istedim. Bakalım sizler ne kadarını doğru bulacaksınız :)?

Buyurun: http://onedio.com/haber/kitap-okumak-hayatinin-en-buyuk-parcasiysa-basina-gelen-16-sey-345415

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kitap Okumak Hayatınızın Parçasıysa
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2014, 00:03:22 »
16-14-13-7 hariç hepsini yaşıyorum özellikle de 15 ve 12'yi :)
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2014, 11:05:05 »
Onuncu madde dolaylı olarak doğru, kitapçılara pek girmem.İnternet alışverişi yaparım ama orada da saatlerce vakit geçiririm, hangilerini alsam, hangilerini favorilere ekleyip sonra alsam diyerek.Hepsi doğru diyebilirim. :) :)
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2014, 13:32:57 »
Dört yüz-beş yüz sayfalık bir kitabı sabah oturup aksamına bitiren bir psikopat olarak çoğu madde benim içinde geçerli. Özellikle belirtmek gerekirse, kitap her zaman filminden daha iyidir düşüncesini şiddetle destekliyorum. Bu güzel paylaşım için teşekkürler. :)
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.