Kayıt Ol

SALT 2010

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • Rom: 0
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
SALT 2010
« : 13 Eylül 2010, 21:32:21 »

Evelyn Salt (Jolie), görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir CIA ajanıdır. Ancak bir itirafçının onu Rus ajanı olmakla suçlamasıyla bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt'ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gerekn bir tek soru bırakacaktır; "Salt kimdir?"

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: SALT 2010
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2010, 00:04:30 »
Yorumsuz kalmış. Ben bu filme gittim. Hatta gideli de baya oldu. Bir kaçamak yapıp izlemiştim. Film polisiye ve action türünde. Bu tür resmen insanı bayma derecesine getirmiş bir tür aslında. Bu yüzden yapım iyi olsa bile ortalama, çok iyi olsa bile eh fena değil damgası yemekten kurtulamıyor. İşte bence bu film de 'Eh fena değil' damgası yiyen ama aslında çok iyi olan bir film. Aksiyon tadında. Konunun karmaşık kurgusu tadında. Angelina Jolie gibi aktris ve aktörler tadında kullanılmış. Gidip görün derim ben. Sonuçta yine polisiye ve action ama inanın Resident Evil : Afterlife kadar berbat film değil. En azından konusu var.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2010, 17:59:54 »
tam angelinalık bir film olmuş.

Ceddry Edain

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2010, 18:25:30 »
tam angelinalık bir film olmuş.
Aynen katılıyorum. Kadında ajan tipi var zaten :D.