Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Daniel'dan A Chorus Line'a ziyaret
« Yanıtla #1785 : 18 Ağustos 2008, 11:11:31 »
Sakal yakışmıyor ona :p Büyüdükçe çirkinleşiyor sanki, oysa küçükken ne şirindi  :D En güzel hali de Azkaban'dakiydi..  :P
eveeet kesinlikle katılıyorum :D bırakmasın sakal makal antiye kayıyorum yani :P
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1786 : 18 Ağustos 2008, 11:15:23 »
Son resimdeki hali aynı kuzenim oha dedirtecek cinsten..! Bayanları bulmuş 32 diş sırıtıyor :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1787 : 18 Ağustos 2008, 15:39:49 »
2.resimde halinden pek bi memnun çıkmış :D

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: CherryBomb'dan Rupert'ın İlk Fotoğrafı. [güncellendi.]
« Yanıtla #1788 : 18 Ağustos 2008, 16:04:22 »
Ne o bee çözemedim? Çocuk öyle dışarı çıkarılır mı aa :P ;D Sağol resimler içiiin :)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: CherryBomb'dan Rupert'ın İlk Fotoğrafı. [güncellendi.]
« Yanıtla #1789 : 18 Ağustos 2008, 16:50:14 »
Gel sileyim suratını,Rup.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1790 : 18 Ağustos 2008, 17:53:12 »
2.resimde halinden pek bi memnun çıkmış :D
orda kim olsa memnun olur halinden... :P sağol paylaşım için... ziyafet... :P

October

Ynt: Melez Prens 2009'a atıldı!!!
« Yanıtla #1791 : 18 Ağustos 2008, 19:07:29 »
sizi kınıyorum ve size laflar hazırladım
evet bu güzel bi cevap olmuş berkay  :D ;)

diyecek söz bulamıyorum gerçek mi inanamadım

October

Ynt: Melez Prens'ten Yeni Resimler
« Yanıtla #1792 : 18 Ağustos 2008, 19:22:05 »
İlk resimleri görmüştüm.Luna çok tatlı her zamanki gibi  ;) gözlükleri harika  :D

Bellatrix e bittim sadece müthiş bir resim harika 

pleasant^^ sağol bella resmi için

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
Harry Potter çok hasta
« Yanıtla #1793 : 18 Ağustos 2008, 20:24:58 »
Harry Potter'ı oynayan Daniel Radcliffe öylesine hasta ki ayakkabısını bile bağlayamıyor.

İzlenme rekorları kıran Harry Potter filminin başrol oyuncusu Daniel Radcliffe, dyspraxia (hareket planlama bozukluğu) hastası olduğunu açıkladı.

Hollywood'un en çok kazanan genç oyuncular listesinde ilk sıralarda yer alan Radcliffe yaptığı açıklamada, zaman zaman ayakkabısını bile bağlayamadığını söyledi.

Beyninin "amaçlı hareketleri kontrol etmesinde bozukluk" olduğunu söyleyen Radcliffe, hastalığa yakalanmasının bir nedeni olmadığını, herkesin bu hastalığa yakalanma ihtimali olduğunu dile getirdi.

Genç oyuncu hastalığın, insanın öğrenme yetisini de etkilediğini, yazı yazamadığını ve bu yüzden okul notlarının son dönemde çok kötü olduğunu belirtti. Radcliffe, "Okulum, notlarım çöplüğe döndü" diye konuştu.

'NEDEN BEN DİYE SORDUM'

Genç oyuncunun, hastalığının ilerlemesi durumunda yürümekte bile zorlanması söz konusu.

Hareketlerini planlamada çok zorlandığını söyleyen Radcliffe "Hastalığımı ilk öğrendiğimde 'neden ben' diye sormadan edemedim" dedi.

Oyuncunun sözcüsü ise "Çok zor bir dönem geçiriyor. Ancak şu anda hastalığın ilk aşamasında" diye konuştu.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Harry Potter çok hasta
« Yanıtla #1794 : 18 Ağustos 2008, 20:31:47 »
Lan,ameliyat parası topluyoruz bir yardım da siz bulunun tarzı bir şey yapmışsın Barti,aa sana yakıştırdım ama o ayrı. :P
Duydum bunu,çok çok abartıyorlar bence,o hastalık kesin bende de vardır söylemedi demeyin. :P Sonra bekliyorum Betül,çok hasta,doktorlar çaresiz,sakarlıklarına engel olmak için özel bir tesiste tutuluyor gibi haberler sizden. :P
Aman,geçmiş olsun Dan.Üzerimden kamyon geçmiş gibi oldum,çok korktum ölümcül bişi diye. :P Çook.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1795 : 18 Ağustos 2008, 20:33:27 »
Rollerini bile ezberliyemiyomuş yahu acıdım,yazık :(
pleasant bari burda coşturma öküzünü :P
umarım geçici bişeydirde en kısa sürede iyileşir mcgonagol,eski dumbldore şimdide dan

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #1796 : 18 Ağustos 2008, 21:21:34 »
ayy üzüldüm walla he  :-\
inş.ilerlemez hastalık,öyle bi durum varmış çünkü  :=)

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1797 : 18 Ağustos 2008, 21:43:55 »
İngiltere'nin hatta belki de Dünya'nın sayılı zenginleri arasında yer alan şahsiyet bir ayakkabısını bile bağlıyamıyor..
Hayat işte..  :-\

Ben de üzüldüm, umarım hastalığı ilerlemez ve en kısa zamanda düzelir.  :(
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1798 : 19 Ağustos 2008, 01:45:58 »
Herkeste görülebilen bir hastalıkmış söylenene göre.Daniel'de olması da öyle aman aman birşey değil.Televizyon'da da izledim bugün,neymiş Harry Potter (hayırrr Daniel değil Harry ;D) çook hastaymış,böyle giderse kariyerine son vermek zorunda kalabilirmiş falan filan.Daniel’ın dispraksisi iyi huyluymuş ve en fazla ayakkabısını bağlayamama ya da kötü el yazısına neden oluyormuş.Bence aslanlar gibi de devam eder kariyerine bu çocuk!!!

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1799 : 19 Ağustos 2008, 01:49:12 »
Zaten devam ederse hayrımıza olmaz. Etmesin, iyileşsin ne kadar sevmesem de. İyi huyluymuş bi de, sorun yaratmaz pek diye umuyorum.