Kayıt Ol

Gripin

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • Rom: 0
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gripin
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2008, 20:34:52 »
Cok cok guzel sarkıları,sarkı sozlerı olmasına ragmen geregınden fazla bı popularıteye sahıp oldu :P Tabı bunu onlar da ıstememıs olabılır ama geregınden fazla bı asırılık oldu kanımca =P

haklısın canım (= emre aydınla düet yapmaları cok duyulmalarını sagladı bikere en basta :P snra bu millet duygusal sarkıya atlıyo canım :P

arasıra dinlerim (= hayranıyım diyemem :P
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Mart 2013, 18:55:56 »
2, 2.5 senedir fan denen biçimde hayran olduğum grup. Ya da grubun deyimi ile: +1...
Birol'un sesi kalbime dokunur. Murat sayesinde gitar çalmaya başladım. Arda ve İlker de onlar kadar değerlidir.
Arda'nın neşesi hep yerindedir. Birol'un son kuliste bir kıyağı olmuştur bana. İlker'i sahnede izlemelisiniz! Bateri ile nasıl coşuyor adam...
En son Optimum imza gününde beraberdik. Kuliste çok eğlendik. Arda ve Murat'tan penalarını aldım. İlker'den küpesini kapacaktım ki... Hediyeymiş! Söz verdi, bir dahakine küpe benimdir. :D

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Mart 2013, 22:21:03 »
Akılda kalıcı, hoş şarkıları var ama ben bir türlü sevemedim bu grubu. Rock desen değil, pop desen değil, arabesk desen değil.. Hepsinden biraz var. Ne bileyim, seveni çok ama ısınamadım.
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Mart 2013, 18:08:42 »
Son albüm Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar'daki Hayat Bana Güzel parçasının ingilizcesini yapmışlar!
Bir insanın ağzına ingilizce bu kadar mı yakışır. ;D
Şahsen şimdi dinledim ve pek bir beğendim, bence sizler de seveceksiniz. Göz atın derim.

Şarkının albümdeki hali;

Life Is Good To Me;

Hayat Bana Güzel ayrıca bir reklamda da kullanılmıştı, bunu da yeri gelmişken hatırlatmış olayım.

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Mart 2013, 20:09:13 »
4 gün önce internete yüklenen Power Garage TV röportajına bir göz atın derim. Komik adamlar yahu. 8)

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Nisan 2013, 16:48:32 »
Son albümün bir klibi daha bizlerle. Bence şimdiye kadar olan kliplerinin en iyisi olmuş. İlker'i bateri çalarken göremiyoruz ama başrolde izliyoruz. Buna sevindim. Huzuru kokladılar ve çok hoş bir klip sundular bize. İzlemeden, dinlemeden geçmeyin derim.

Aşk Nereden Nereye?