Kayıt Ol

Gönlümüzün Şampiyonları

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Türkiye'den Sekizde Sekiz, Bekle Bizi Amerika!
« Yanıtla #60 : 12 Eylül 2010, 23:36:26 »
Seyirci başta sanki minyatür karton seyirci gibiydi.

Hakemlere sövmek isterdim lakin burdan olmaz. İsteyenlerle pm'den hakemlere sövüşebiliriz.

Hido olayında Hido haklıydı.

Abdullah Gül resmen uyudu

Başbakan alkışlamadı maç sonunda

Gümüş madalya da bir başarıdır ama bi şampiyonluk fena olmazdı.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Rom: 5
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 12 Eylül 2010, 23:39:15 »
Rüya gibi maç kabusumuz oldu. Takımımız tam performans gösteremedi. Hakemlerin ilk yarıda yaptığı -Afedersiniz- ibnelik de cabası. Baş hakem angut gibi dikildi resmen seyretti maçı. İspanyol hakemin amacını anlmış değilim zaten. Neyse yenilgimiz ağır olsa da başarımız terazinin aşağı tarafında. Teşekkürler sevgili takımımız.

- Antiseptik PMleşelim-
Neden ki bu anlamsız yaradılış,
Yok olacaksa bir gün her yaratılmış?

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 12 Eylül 2010, 23:41:54 »
Biz dev adamsak bunlar hayaet! Biz savunma kendimize gelene kadar adamlar potaya saldırıyor. Artık amerika maçlara çıkmasın direk 1. olsunlar diğer takımlar 2.lik için yarışsın. 2.likte çok güzel 12 dev adamaçok teşekkürler artık Avrupa şampiynasında görüşürüz.
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 12 Eylül 2010, 23:42:29 »
 Bu takım koccaman bir tebriği hakediyor. Gittikçe yükselen bir grafiğimiz var, 9.luk, 6.lık ve şimdide 2.lik. Biraz daha sabırla 1. de oluruz, önemli olan konumumuzu keybetmemek.

Gelelim maça: Bu skor zaten dünden belliydi desem kızmazsınız heralde. Amerika aşmış, basketbol onlar için nefes alıp vermek gibi birşey. Amerikada sokaktan basketçi topla, en az 5. olurlar, bu kadar yani. Biz de aksi gibi maçta kötüydük, hayvan gibi savunmalarına karşı başımızı eğdik, Iguadala mıdır nedir 2 adımında potaya yukardan bakıyor. Ama ne olursa olsun Türkiye bizim için şampiyon, yürü be!

-Ama maddi manevi, Lay lay lay lay lay laylay!!!(Hido)
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 12 Eylül 2010, 23:43:28 »
canımız sağolsun.

birdahakine umarız.
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 12 Eylül 2010, 23:50:39 »
FIBA ya baş vurup şunların robot olup olmadıklarını kontrol ettirmek lazım :D Bide ayakkabılarını kontrol etsinler. Bir de şuna dikkat çekcem ABD adına oynayan takım B takımı olarak adlandırılan bir takım. Bir de A takımı olsaydı neler olurdu düşünmek istemiyorum.

Düzenleme: ABD 10 yıl boyunca 3 altın 3 gümüş 3 bronz madalya kazanmış. Bir keresinde ABD milli takımı fabrika çalışanlarından oluşturulmuş ve altın madalya kazanmışlar.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #66 : 12 Eylül 2010, 23:57:55 »
FIBA ya baş vurup şunların robot olup olmadıklarını kontrol ettirmek lazım :D Bide ayakkabılarını kontrol etsinler. Bir de şuna dikkat çekcem ABD adına oynayan takım B takımı olarak adlandırılan bir takım. Bir de A takımı olsaydı neler olurdu düşünmek istemiyorum.

Düzenleme: ABD 10 yıl boyunca 3 altın 3 gümüş 3 bronz madalya kazanmış. Bir keresinde ABD milli takımı fabrika çalışanlarından oluşturulmuş ve altın madalya kazanmışlar.
Şöyle ki, Türk Güreşi neyse, Amerikan Basketbolu da odur.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 13 Eylül 2010, 00:01:34 »
 Tuvalete bile basket topuyla giren bir ülke  :P. Adamlar ne kadar her turnuvaya formalite icabı katılsa da, kırıp geçiriyor. Ne diyelim, darısı başımıza.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 13 Eylül 2010, 00:06:05 »
Takımımızın bu başarısı sayesinde ülkemizde basketbola ilgi artacak. Futbol kadar olmasa da popüler olacak basketbol. Böylelikle yeni yeteneklerin keşfedilmesi de kolaylaşacak. Bence bu altın madalyadan daha büyük bir kazanç.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #69 : 13 Eylül 2010, 00:06:59 »
Şimdi fabrikadan adam topla, basketbol topuyla tuvalete gidiyorlar, geyikleri için konuşuyorum; klişe timi gelse hepinizi falakaya yatırırdı herhalde :P. Asıldığımız anlarda gayet güzel götürüyorduk, konsantrasyonu çok dağıttık, çok boş bulunduk falan. Kısacası kötü oynadık. Başka bir şekilde farklı olabilirdi. Ama yine de tebrik etmeli, buraya gelmeleri de harika.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 13 Eylül 2010, 00:16:42 »
Konsantrasyon bozzukluğunun en baş nedeni hakemin TARAFLI kararlarıydı. Durum böyle olunca daha ilk çeyrekte moraller bozuldu. Baştan kaybettik inancımızı.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 13 Eylül 2010, 00:18:37 »
NBA' de hepsi daha yüksek potalar, daha uzak 3'lük çizgisi ve daha uzun zamanlar gibi faktörlerle oynuyorlar. Bunlar göz önüne alınınca Avrupaya gelince normal maç yapıp yapıp sonra çocuk potasına inen büyük abiler gibi tokatlayıveriyorlar milleti. (Durant'in de bize 'Ne kadar uzaktan atıyor abi' dedirten atışları onlar için normal üçlük çizgisinin olduğu noktalar.)

Spikerimiz bir ara Durant 35 dakika sahada kaldı dedi. E normalde bu kadar oynuyor zaten adam. Olur olmadık yerde saçma sapan uçan adamlar gördük. NBA de normal smaç basan adamlar bir yükseliyor neredeyse dirsekleri potayı geçecek.

Yenilmemiz normal, ama yetişip yetişip Ömer Onan'ın kaçırdığı turnekeler normal değil. Onları atsak başta maça asılırdık. Maçı batıran Onan oldu zaten inançsız başladı. Dünkü demcinden sonra ben ilk 5'te beklemiyordum kendisini.

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 13 Eylül 2010, 00:22:39 »
Evet Durant ayrı bir insan orası ayrı, topu potaya sokması parmağını burnuna sokmaktan farksız onun için.

Bir ara bir vidyo/belgesel vardı LeBron James ile ilgili. Günde kaç km koşuyorum, kaç şut atıyorum, kaç smaç basıyorum tarzı bir şeydi tam hatırlamıyorum. Sonu da, siz benim şutlarımdaki başarıma hala tesadüf mü diyorsunuz şeklinde bitiyordu.

O atletik yapı doğuştan gelmiyor, şişko siyahları da biliyoruz. Çalışma ile her şey.

Bizim 12 Dev Adam'ımız da çalıştı ve müthiş bir başarı elde etti. Bir klişe de benden, çalışınca oluyormuş.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #73 : 13 Eylül 2010, 00:24:05 »
Sırbistan maçının yorgunluğu olmasa, bu kadar kopmazdı oyun herhalde. Yine de beklenen oldu; biz sürpriz hakkımızı doldurmuştuk zaten.

Tek tek tüm oyuncuları ve teknik ekibi kutlamak lazım. Dünya ikinciliği hiç az değil. :)

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 13 Eylül 2010, 01:06:33 »
Maça yeteri kadar asılsaydık en azından aramızda bu kadar fark olmazdı. Oyuncularımız çok yorgundu, gece 1.30da yemek yemişler , 4'te uyumuşlar. Bunlarda önemli etkenler ama çok top kaçırdık ve kaybettik nezaman toparladık desek ardınan bi 3lük geldi ve yıkıldık. Hidayet!te ayrılıcam  3-5 gün sonra kararımı bildiricem diyor bunun ütüne yetmezmi diye birileri Semih'te ayrılıyormuş dedi me kadar doğru bilemiycem ama 2.liğimize sevinemedim bile. :-\
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”