Kayıt Ol

Hobbit Haberleri!

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hobbit Haberleri!
« Yanıtla #105 : 22 Aralık 2011, 01:17:12 »
 Fragman beni çok heyecanlandırdı. Ben filmden önce kitabı bir kez daha okuyacağım. Bir sene kuru kuru beklenir mi?  :)

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 22 Aralık 2011, 16:31:00 »
Kitabı okumadım ama bu fragman beni heveslendirmeye yetti de arttı. Muhteşem görünüyor.
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
The Hobbit'ten 5. Video!
« Yanıtla #107 : 26 Aralık 2011, 18:04:31 »

Geçtiğimiz günlerde henüz yayınlanan The Hobbit fragmanının etkisini hâlâ üzerimizden atamamışken, Peter Jackson facebook sayfasında düzenli olarak yayınladığı yapım videolarının beşincisini takipçilerine sundu!

Bu yeni yapım aşaması videosunda, artık iç setlerden çıkıp Jackson'un değimiyle günışığına adım atıyorlar. Hobbit köyünü ziyaret ediyoruz, bunun için ne kadar malzeme kullanıldığını, neler yapıldığını ve harcandığını kamera arkası çalışanlardan dinliyoruz. Ve Hobbit köyüne geldiğimizde ise Frodo karşılıyor bizi!

2011'in son yapım aşaması görüntülerini taşıyan bu videoyu izlemek için yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve 12 dakikalık bu serüvene bizzat tanık olmak! İyi seyirler...
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 26 Aralık 2011, 18:11:41 »
Howard Shore yine muhteşem işler çıkarmış gibi duruyor.

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #109 : 30 Aralık 2011, 16:37:33 »
Gandalf değişir diye korkmuştum. Korkulan olmadı. Frodo ne alaka anlamadım. Hobbit'i okuyorum ama kitap bitecek daha rastlamadım. Yalnız bu arada Elijah Wood "Im 30 now." mı dedi ben mi yanlış duydum?

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 02 Haziran 2012, 21:47:11 »
Hobbit'in 3 boyutlu fragmanını gördükten sinemaya üçleme 3 boyutlu olarak gelse bundan sonraki tüm maaş çeklerim karşılığında bile olsa bilet fiyatı giderim arkadaş! Khazad Dum, Minas Tirith veya Rivendell'i üç boyutlu olarak görmek bence paha biçilmez bir şey olur.

Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
The Hobbit’ten 7. Yapım Videosu!
« Yanıtla #111 : 06 Haziran 2012, 14:19:28 »

The Hobbit filminin beklenen kamera arkası görüntülerinden 7.’si, nihayet Peter Jackson tarafından facebook sayfasında yayınlandı!

Bu sabah Türkiye saatiyle 06.11’de Peter Jackson tarafından “Şu son birkaç hafta içinde herhangi bir şey yazamadığım için üzgünüm. Sette şu aralar çok yoğunuz. Birazcık stüdyoları turlamaya ne dersiniz?” şeklinde bir mesaj yazıldı. Hemen ardından, yaklaşık üç saat sonra 7. çekim videosu yayınlandı!

Görüntülerde Peter Jackson’un da bahsettiği üzere stüdyoları geziyor ve neler yapıldığına şahit oluyoruz. Her zamanki gibi eğlenceli ve kıskançlık krizleri geçirmemize sebep olacak güzellikler var. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve video için buraya tıklamanızı rica edelim.

İyi seyirler!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 06 Haziran 2012, 15:19:48 »
Sonunda kısacık bir film sizleri bekliyor, en coşturucusundan!

Ayrıca,
Legolas var koşun.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 06 Haziran 2012, 16:05:55 »
Hehe ;D Sonu komikmiş.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 06 Haziran 2012, 16:48:52 »
Bu filmi neredeyse bir ömür bekledim  :hemk

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 07 Haziran 2012, 00:52:08 »
Sonunda kısacık bir film sizleri bekliyor, en coşturucusundan!

Ayrıca,
Legolas var koşun.

Avatar'daki Legolas'ın tam da Göster butonuna bakması...
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Cellox

• **
  • 142
  • Rom: -8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 17 Haziran 2012, 16:07:14 »
Legolas'ın ve Galadriel'in filme girmesi pek iyi olmamış. Tabii bu karakterleri sokarken yerlerine geçtiklerini düşündüğüm karakterleri çıkarmamışlarsa o başka. O zaman mükemmel olur. Her zaman Thranduil'i merak etmişimdir. Biraz kibirli bir elf gibi gelmişti bana. Neyse filmde doğum günüme yakın bir zamanda çıkacakmış. Hediye niyetine izlerim artık.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 08 Temmuz 2012, 23:02:08 »
Portalda haber olarak sunmasak da buradan bilgi verelim. Bildiğiniz (veya bilmediğiniz) gibi The Hobbit filminin ekibi Comic-Con'a katılacaklar ve zannediyorum Con'un en merakla ve ilgiyle beklenen kısmı onlar. Ayrıca bu etkinliğe özel poster hazırlamışlar, dün yayımlandı. Görmeyenler için gelsin:

Büyük ihtimalle Con'la birlikte bir adet fragman da bizi karşılayacak. Hayırlısı diyorum!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 08 Temmuz 2012, 23:05:03 »
Ooooo!

Oldukça sade ama çok tatlı bir afiş olmuş bu. Nedense birden bire ta Yüzüklerin Efendisi filmlerinin sinemalarda boy gösterdiği ve her birini büyük bir heyecanla, kelimenin tam anlamıyla soluksuz izlediğim zaman geldi aklıma. Özlemişiz yahu :).

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 08 Temmuz 2012, 23:41:50 »
Bir de merak ettiğim, yabancılar da dahil olmak üzere "Sözde Hobbit filmi, ama posterde Hobbit yok," tarzı eleştiriler alıyor poster. Sizlerde böyle bir sıkıntı yarattı mı? "Aaa Bilbo nerede, niye bir hobbit ya da cüce eklememişler ki?" tarzı eleştiriler yapıyor musunuz?