Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı Cellophane

• **
  • 144
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #480 : 16 Aralık 2017, 12:20:40 »
idefix'te adres çubuğundaki yeşil kilit çıkmıyor nedense. Güvenemedim ben de, farklı tarayıcıyla da denedim, durum aynı. Herkeste böyle mi?
I tumbled down on my knees
Fill the mouth with snow

The way it melts
I wish to melt into you

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #481 : 16 Aralık 2017, 15:48:59 »
Kadıköy Mephisto'da birçok MonoKL kitabı 9,90 TL. (Diğer şubeleri hakkında fikrim yok ne yazık ki.)

Rıhtım'da da çok bahsi geçen Wool Serisi ve Ted Chiang'in "Geliş"i de bu indirimden paylarını almış.

Ben özellikle Giovanni Papini'nin kitaplarını tamamlamak istiyordum, güzel oldu. :)

MonoKL'ın eski-yeni demeden birçok kitabını indirimli sepete eklemesi güzel hamle.

Çevrimdışı garajj

• *
  • 21
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #482 : 20 Aralık 2017, 09:46:22 »
Jestini yap sitesine giriyorsunuz,  oradan   internet sitesinde geçerli 100 tl lik d&r hediye  çekinizi en para kartınızla 50 tl ye alıyorsunuz. ( enparalılara anında 50 tl indirim var) . şu anda d&r.com da sepette 100 tl ve üzeri alışverişte 10 tl de indirim var. Sonuç olarak 160-170 tl lik kitabı 50 tl ye alıyorsunuz. Bu aşamaları gerçekleştirdim,  kitapları aldım,  herhangi bir sıkıntı yok.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #483 : 20 Ocak 2018, 00:35:48 »
kasap d&r ve yurtiçi kargo felaketi işbirliğine rağmen bugün sitede kargo bedavaymış ve ithaki'de tüm kitaplarda %40 indirim varmış ilgilenenlere duyurulur.
"Rebellions are built on hope"