Kayıt Ol

Karanlık Savaş Efsanesi 2 - Karanlık Bir Diyara Doğru

Çevrimdışı Giskard

 • *
 • 219
 • Rom: 1
  • Profili Görüntüle


Yüce Kesh İmparatorluğu’nu yıkmaya yönelik meşum komplo başarısız olmuştur. Gölgeler Meclisi, ölüm saçan Gece Şahinleri kardeşliğinin dehşet dolu hükmünü sona erdirmiştir. Fakat deli büyücü Leso Varen, Kelewan diyarındaki en güçlü insanların arasına sığınmıştır - üstelik Midkemia'yla beraber Kelewan da, bilinen dünyadaki en korkunç savaşçıların tehdidi altındadır. Kudretli büyücü Pug, bu istilacıların hakkından hiçbir gücün gelemeyeceğinin farkındadır. Ne var ki Pug, Magnus, Nakor ve Bek adındaki sinir bozucu genç yabancı, Dasati diyarının zehirli yüreğine -bugüne dek karşılaştıkları en berbat mekâna- dünyalarını yutacak kıyameti önlemek gibi cesur ama olanaksız bir görevle seyahat etmek zorundadırlar.

Gedik Savaşları'nın üçüncüsü olan Karanlık Savaş başlarken üç dünya birden yıkımın eşiğindedir.

4 Kasım Cuma günü raflarda


Çevrimdışı Berre

 • ****
 • 1340
 • Rom: 34
 • Güle güle fermuar!
  • Profili Görüntüle
Karanlık Bir Diyara Hazırlanın!
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 13:48:26 »

Karanlık bir diyara doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Gediksavaşları
evreninin yeni serisi Karanlık Savaş Efsanesi, serinin ikinci kitabı Karanlık Bir Diyara Doğru ile devam ediyor!

Yüce Kesh İmparatorluğu'nu yıkmaya yönelik meşum komplo başarısız olmuştur. Gölgeler Meclisi, ölüm saçan Gece Şahinleri kardeşliğinin dehşet dolu hükmünü sona erdirmiştir. Fakat deli büyücü Leso Varen, Kelewan diyarındaki en güçlü insanların arasına sığınmıştır – üstelik Midkemia'yla beraber Kelewan da, bilinen dünyadaki en korkunç savaşçıların tehdidi altındadır. Kudretli büyücü Pug, bu istilacıların hakkından hiçbir gücün gelemeyeceğinin farkındadır. Ne var ki Pug, Magnus, Nakor ve Bek adındaki sinir bozucu genç yabancı, Dasati diyarının zehirli yüreğine -bugüne dek karşılaştıkları en berbat mekâna- dünyalarını yutacak kıyameti önlemek gibi cesur ama olanaksız bir görevle seyahat etmek zorundadırlar.

Alıntı
Gedik Savaşları'nın üçüncüsü olan Karanlık Savaş başlarken üç dünya birden yıkımın eşiğindedir.

Ayrıca kitabın birinci bölümünü içeren ÖN OKUMAsına ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Çevirisini Cihan Karamancı'nın yaptığı ve Ozancan Demirışık'ın yayına hazırladığı kitabın tanıtım yazısı ve künye bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Kayıp Rıhtım Arşiv Forum

Karanlık Bir Diyara Hazırlanın!
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 13:48:26 »