Kayıt Ol

Rıhtım Times -Yorumlar-

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Rıhtım Times -Yorumlar-
« : 15 Mayıs 2011, 21:27:20 »

Rıhtım Times başlığı altında yapacağımız paylaşımlara yorumlarınızı bu başlık sayesinde paylaşabilirsiniz.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rıhtım Times -Yorumlar-
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2011, 22:24:31 »
Über - süper olmuş ne diyeyim. Bugüne kadar gördüğüm en sağlam Star Wars parodisiydi. Özellikle Dart Vader'ın beyaz saray görüntüsü aldı götürdü beni. Olayın güzel kısmı şu, Star Wars hakkında yeterince bilgisi olmayan insanların bile zevkle okuyabileceği tarzda bilgilendirici ve mizahiydi.
Evet Rıhtım Times bu sefer sağlam ilerliyor. Umarım devamında da aynı derecede zekice göndermelerle bezenmiş haberler okuruz. Elinize sağlık. :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2011, 22:38:31 »
Bu epey güzel olmuş bu sefer ya. Tebrik ediyorum.
try again fail again fail better

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2011, 09:13:35 »
Obi Wan ölmüş demişsiniz, inanmam! Cesedi nerede? Cesedini görelim! Ayrıca yeraltı haber ajanslarımdan aldığım bir habere göre Kenobi ölmeden önce kameralara bakıp Tarık Akan'ı bile kıskandıracak bir Yeşilçam şivesi ile "Şimdi ölüyorum ama dönüşüm muhteşem olacak." demiş. Bunu neden yazmadınız, soruyorum size yandaş basın! :)

Bu seferki hakikaten daha güzel, daha keyifli olmuş. Tasslehoof ile Drizzt haberlerine de çok güldüm. Özellikle kedi yarışması ve KSYS çok iyiydi :D

Ellerinize sağlık...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.