“Yemin ve Öç” Basılı Olarak Çıktı

yemin ve oc top

Evet, yanlış görmediniz! Daha önceden e-kitap olarak yayımladığımız ve M. İhsan Tatari‘nin kaleme aldığı Yemin ve Öç basılı olarak çıktı!

Yemin ve Öç ilk olarak Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi‘nde normal bir öykü olarak doğmuş ve beğenilmesi üzerine bölümler halinde devam ederek gelişimini sürdürmüştü. Daha sonra gelen bölümler ile hikâyenin bir e-kitap haline dönüştürülmesi uygun bulunmuş ve böylece Kayıp Rıhtım‘ın ilk e-kitabı maddeleşmeye başlamıştı.

YeminVeOc Kapak

E-kitabı görüp beğenen okurlardan bir tanesi -ki bu Vildan Ceyhan oluyor-, M. İhsan Tatari‘ye bu kitabı için oldukça övgü yağdırmış ve kitabın sadece interet ortamıyla sınırlı kalmaması gerektiğini düşünerek mutlaka basılı hale getirilmesini önermişti. Zaten daha önceden tanışık olan ikiliyle gerçekleşen karşılıklı konuşmalar neticesinde bu düşünce daha da ciddi bir hal aldı ve sonunda da kitap basıldı!

Sevgili yazarlarımızdan Aşkın Güngör‘ün çok değerli yardımları, kitabın basılı olarak çıkması fikrini ortaya atan ve sonrasında destekleri ile kitabın çıkışına kadar yanımızda olan Vildan Ceyhan ve Kayıp Rıhtım sitesi Genel Yayın Editörü Hakan Tunç iş birliğiyle kitap için çalışmalara başlandı. Onur Selamet‘in yapmış olduğu son düzelti ve sayfa tasarımının da ardından kitap baskıya hazır hale gelmiş oldu. Hakan Ceyhan‘ın da değerli desteğinden sonra kitabımız basıma gitti ve nihayet, beklediğimizden de iyi bir kalite ile elimize geçme cüretini gösterdi!

Bir kez daha kitap kapağını tasarlayan A. Gökhan Gültekin, iç çizimleri yapan Celalettin Ceylan, Ön(süz)söz’ü ve baskı hazırlığındaki yardımı için Aşkın Güngör, katkılarından dolayı Vildan Ceyhan ve Hakan Ceyhan‘a buradan sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kayıp Rıhtım ilk e-kitabından sonra, ilk basılı kitabını da sizlere gururla sunar!

Kitabımız telif hakları korunan bir evrende geçtiği için resmi olarak satışa sunulamamaktadır. Lâkin kitabın bir kopyasını isteyenler kayiprihtim@gmail.com‘a mail atarak belirteceğimiz hesap numaralarına işlem parası da dahil 10 TL göndererek kitabı temin edebilirler. Bu para yapılan masrafın karşılığı olarak alınmaktadır. Mail olarak geri dönen okurlarımıza detaylı bilgi verilecektir.

Unutmadan, eğer kitabı yazarından imzalı bir şekilde edinmek istiyorsanız, göndereceğiniz e-mail’de bunu belirtmeyi unutmayın lütfen!

Kitabı E-book olarak indirmek isteyenler buraya, künye bilgileri ulaşmak isteyenler de buraya tıklayabilirler. Ayrıca kitap ile ilgili görseller aşağıda sunulmuştur. Üzerlerine tıklayarak daha çözünürlüklü hallerine ulaşabilirsiniz. Hepinize bir kez daha yoğun ilginizden dolayı teşekkürler ve şimdiden iyi okumalar!


Kitabın ÖN OKUMAsı için BURAYA tıklayabilirsiniz!


yemin ve oc kitap 11 yemin ve oc kitap baski3 yemin ve oc kitap baski2 yemin ve oc kitap baski yemin ve oc kitap 1 YeminVeOc Kapak