“Galaktik Tiyatro” Yayında

galaktik tiyatro top

Türkiye’nin ilk çevrimiçi yayınevi Entropol Kitap, ilk kitabı (e-kitabı) ile karşımızda. Tevfik Uyar’ın bilimkurgu öykülerinden oluşan bir kitap: “Galaktik Tiyatro

Entropol Kitap’ın ilk yayını olan Galaktik Tiyatro, bilim ve bilimkurgu yazarı Tevfik Uyar’ın ikisi ödüllü altı öyküsünü içeriyor. Bu öykülerden her birisi gelecekte, alternatif tarihte ya da apokaliptik bir atmosferde kurgusal bir dünya inşa etmenin yanısıra, onun içindeki insanların duygu ve düşünce dünyalarını da ele alıyor, her durum ve koşula uyum sağlayan bu tuhaf canlıdan bahsetmeyi de ihmal etmiyor.

[stextbox id=”info” caption=”Kitap içerisindeki öyküler:” collapsing=”true” collapsed=”false” shadow=”true”]

1. Fırıldak (Türkiye Bilişim Derneği 15. Bilimkurgu Öykü Yarışması 2.’si)
2. Galaktik Tiyatro (GİO Ödülleri 2013 öykü seçkisi)
3. Tanrı Misafiri
4. Zamanın Esiri (Zamansız Apollonia – MATDER “Dikkate Değer Öykü”)
5. Başkalaşım
6. Son Mektup (Türkiye Bilişim Derneği 14. Bilimkurgu Öykü Yarışması 2.’si)

Kitabın 3,99 TL gibi bir fiyata satışa sunulması ile e-kitaplarda istenen fiyatı görebilmek bizleri ayrıca mutlu etti. Umuyoruz ve istiyoruz ki yayınevinin yeni çıkacak eserlerinde de benzer fiyatlar sunulsun.

Kitabın kapak tasarımı Tuğçe Demirağ’a ait. Tanıtım ve künye bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca kitabı temin edebileceğiniz satış adresleri için de buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Entropol Kitap’a yeni yayın hayatında başarılar dilerken, ilk eserlerinin bilimkurgu türünde olmasına oldukça sevindiğimizi belirtiyor ve bol bol okunsun istiyoruz.