Kayıt Ol

WoD- Mortal: Jack Blase

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
WoD- Mortal: Jack Blase
« : 30 Ekim 2011, 22:12:55 »
Ely's Bar, Port More'un en gözde mekanlarından birisi olmaya bilirdi ama idare ederdi. En azından Jack böyle düşünüyordu. Barın tercihleri ve barı tercih edenler konusunda şüpheleri olsa da, Ely's onun mekanıydı. Tamam, şu anda sahnede kendinden geçmiş grup berbat müzik yapıyordu. Tamam, içeride aklı fikri sevişmekte olan kadınlar, aklı fikri yerinde olmayan keşler ve muhtemelen illegal işler yapan adamlar vardı. Yine de burası onun mekanıydı.

Saat henüz çok geç değildi, sahneye çıkmasına bir iki saat daha vardı. Bu yüzden barda oturmuş birasını yudumluyor, barmen Michael ile laflıyor ve içeridekileri izliyordu.

Michael içeri yeni giren soluk tenli, deri ceketli bir adamla muhabbet ediyor ve adama viski servisi yapıyorken, dar kot şortlu, beyaz gömleğinin üst düğmeleri açılmış kızıl saçlı bir kız elini Jack'in omzuna koydu ve gülümsedi.

"Jack Blase! Sizin hayranınızım, lütfen bir imzanızı alabilir miyim?"

Kız ne bir kağıt ne de bir kalem çıkartmıştı.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Ynt: WoD- Mortal: Jack Blase
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2011, 16:54:28 »
Jack birasını elinde döndürerek kıza doğru döndü. Onu tanımıyordu ve daha önce barda gördüğünü de hatırlamıyordu. Hoş bir kız gibi durmasına rağmen ona sıcak bakmıyordu. Bu barın insanlarını hiç sevmezdi Jack. Belki bir kaç kişi hariç, Michael gibi.

"Jack Blase benim. Peki siz benim hayranım olduğunuza emin misiniz. Yargım için affedin ancak şarkılarımı dinlemeyecek kadar genç duruyorsunuz?" dedikten sonra Michael'a hareketlenerek bir bira daha istedi.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2011, 19:49:26 »
"Olur mu ya bayılıyorum şarkılarına! Sesindeki o acı, sözler..."

Sol işaret parmağını ısırıp gözlerini kıstı.

"Kim bilir ne acılar çekmişsindir..."
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2011, 00:54:40 »
"Acı çekmeyen kişinin şarkı söyleyemeyeceğini söylerler. Acı çekmeyen kişinin şarkılarımı anlayamayacağını düşünürüm."

Kızı biraz süzdü Blase. 'Yine bir fahişe...' diye geçirdi aklından. Ceketinin cebinden normalde terini silmek için kullanmayı düşündüğün bir peçete ve dolma kalem çıkardı. Peçeteyi yavaşça açtıktan sonra dolma kalemini üzerinde gezdirerek imzasını attı. Başka hiç bir şey yazmadı. Dolma kalemini ceketinin cebine koyduktan sonra sağ eliyle peçeteyi yanındaki bayana itti. Konuşurken de, söylediği iki harfi bitirip birasından bir yudum alırken de ona bakmıyordu.

"Al."
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.