Kayıt Ol

Radyo Kayıp Rıhtım

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
Ynt: Radyo Kayıp Rıhtım
« Yanıtla #90 : 02 Ağustos 2012, 08:53:32 »
Ellerinize sağlık. Gerçekten çok sade ve kullanışlı olmuş. Radyonun ani ve sevindirici kalkışıyla oluşan yayını kaçırma problemi de çözülmüş oldu. Ne diyelim, Malkavian,Koyubeyaz gibi eski babayiğitleri de bu yeni meydanda görmek dileğiyle.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 02 Ağustos 2012, 09:05:09 »
Evet, budur. Bu forum ve portala o radyo teması hiç yakışmıyordu doğrusu. Gerekliydi böyle bir şey. Çok iyi de olmuş, çok güzel iyi olmuş. Ellerinize sağlık.(bu akşama ilkler damgasını vuracak sanırım O.o eretrusilden ve yeni tema ilk sınavına çıkıyor.)

Perşembe'nin 9 Ağustos'un perşembesi olduğunu öğrendikten sonra gelen edit: Iska!
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 03 Ağustos 2012, 11:18:10 »
O.o eretrusilden ve yeni tema ilk sınavına çıkıyor.)

Perşembe'nin 9 Ağustos'un perşembesi olduğunu öğrendikten sonra gelen edit: Iska!

zaten eretrusilden böyle bir sınava çıktığını duysa heyecandan "ay hastayım kusura bakmayın" deyip yayını ertelerdi:)  ahahah. Bknz. acemi olması yetmezmiş gibi heyecanlı sunucu.

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 25 Şubat 2015, 14:54:12 »
Merhabalar, isteyen herkes bu radyoda yayın yapabiliyor mu acaba, nasıl işliyor buranın tüzüğü?

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 25 Şubat 2015, 15:12:53 »
Elemeden geçiriyoruz efenim.

Siz bize yaklaşık 1 saatlik bir podcast yolluyorsunuz (kayiprihtim@gmail.com). Seçtiğiniz bir konu hakkında bir yayın kaydı oluyor bu. Podcasti siz alıyorsunuz. Bu podcast için radyoyu kullanmıyorsunuz. Yapmak istediğiniz programın kapsamını da belirtiyorsunuz tabii.

Bu podcasti değerlendirdikten sonra 3 evetle hoş geldiniz diyor ya da 3 hayırla uğurluyoruz :). [*]3 kişi değerlendiriyor değil tabii. İşin esprisi. Yine de bir jürimiz var,hehe.[/*]

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 25 Şubat 2015, 15:21:52 »
Tamamdır, forum eskisi kadar aktif olmasa da belki bazı arkadaşların ihtiyacı olabilir, inşallah ben de ileride böyle bir yayın yapmayı düşünürüm :) Teşekkürler, 5 evet 2 hayırla kabul edilmek de mantıklı olabilir.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 25 Şubat 2015, 15:24:32 »
O zaman komik olmuyor :P.

Beklemedeyiz :).

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 25 Şubat 2015, 21:09:40 »
Sayın kırbaçlı, bundan 2sene önce kadar radyo programı sunmak gibi bir hayalim vardı. Radyo siteleri programları falan uğraşıyordum. Sonra kaldı öyle. Belki hazirandan sonra ben de şansımı denerim. Sesini beğenmedikleriniz doğrudan eleniyor mu :(
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 25 Şubat 2015, 21:11:15 »
Ses tonu bir kriter değil. Anlattığınız konuya yetkinliğiniz, kafanızdaki radyo programının içeriği (bir teması olmalı programların genel anlamda) gibi şeylerle ilgileniyoruz.

Bu arada ismim Hazal diye hatırlatmış olayım :).

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 25 Şubat 2015, 21:13:20 »
Ses tonuyla bir kriter değil. Anlattığınız konuya yetkinliğiniz, kafanızdaki radyo programının içeriği (bir teması olmalı programların genel anlamda) gibi şeylerle ilgileniyoruz.

Bu arada ismim Hazal diye hatırlatmış olayım :).

Söylemim sizi rahatsız ettiyse doğrudan isminizi kullanırım :)
Sesin kriter olmamasına sevindim, bilgilendirme için teşekkür ederim :)
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 25 Şubat 2015, 21:17:12 »
Şakalaşmaya karşı değilim, okudukça gülüyorum. Ama arada ismim de kullanılırsa sevinirim :).

Ben şöyle özetleyeyim o zaman herkes için.

Kriterlerimiz:

- 1 saat kadarlık, kendi hazırladığınız ve seçtiğiniz bir konu hakkında konuştuğunuz podcastle başvurabilirsiniz.

- Ses tonunuz bizim için önemsiz.

- Anlattığınız konuya olan hakimiyetinize dikkat ediyoruz.

- Ne kadar akıcı konuştuğunuzu değerlendiriyoruz.

- Podcast sırasında illa ki heyecan olacak. Rahatlık yine de bir faktör olacaktır ama.

- Yapmak istediğiniz programın bir teması olmalı. Temanızı bize belirtmenizi rica ediyoruz.

- Podcast alırken radyomuzu kullanmıyorsunuz. Herhangi bir kayıt programıyla kaydedip daha sonra bir yere upload ederek bize linki atabilirsiniz.

En önemlisi: Zaten bunların neredeyse hepsini podcastinize göre değerlendiriyoruz.