Kayıt Ol

Bu Defa Kayıp Rıhtım Röportaj Veriyor!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Bu Defa Kayıp Rıhtım Röportaj Veriyor!
« : 07 Mart 2013, 01:03:13 »

Biraz Yazalım adlı blog 1. yılı nedeniyle bizlerle röportaj yapmak istemişti. Sitemizin değerli takipçilerinden olan blog sahiplerinin bu isteğini kırmayarak bir ilke de sayelerinde imza attık böylece :).

Bugüne kadar bizi hep yaptığımız röportajlarla gördünüz. Şimdi de karşınıza röportajı yapılan ekip olarak çıkıyoruz.

Biraz Yazalım adlı blogun sahipleri sordu, bizler de cevapladık. İşte o röportaja BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kendilerine bize bu ilki yaşattıkları ve bu değeri verdikleri için sonsuz teşekkürler!

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu Defa Kayıp Rıhtım Röportaj Veriyor!
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2013, 02:16:07 »
Çok keyifli, bilgilendirici ve doyurucu bir röportaj olmuş. Bu röportaj sayesinde Kayıp Rıhtım sitesinin geçmişini ve birikimlerini daha ''iyi'' tanımış oldum.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2013, 09:17:30 »
Çok güzel bir röportaj olmuş. Biz bunu hak ettik :)
İsmimin zikredilmesi beni ayrıca mutlu etti. Teşekkürler Hazalcım :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2013, 13:20:41 »

Güzel ve keyifli bir röportaj olmuş. Hep başkalarının röportajlarını okumaya alışmıştık, Rıhtım'ın kendi sedasını duymak hoş bir değişiklik oldu doğrusu. Bu samimi cevapları için Fırtınakıran'a teşekkürler.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı BuzSakal

• *
  • 30
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Biraz Yazalım Blog
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2013, 16:32:34 »
Böyle bir fikirle geldiğimizde aslında "en azından sormuş olurum" diyordum. Bu röportajı yapmaya çok istekliydik. Çünkü hep Kayıp Rıhtım bizler için güzel röportajlar sunuyor, bizi mutlu ediyordu. Bu kez de Kayıp Rıhtım ile röportaj fikri farklı ve güzel bir proje olacaktı. Tabi ki Kayıp Rıhtım'ın 5. yaşı içinde farklı bir hediye... Açıkçası fikir beni heyecanlandırıyordu. Röportaj teklifimiz kabul olunca çok mutlu olduk.

Sonuç olarak Röportajı gerçekleştirdik. Çok da güzel olduğunu düşünüyorum. Kayıp Rıhtım'ı ve arkasındaki ekibi tanıma fırsatı yakalayıp, bunu sizlerle paylaştığımız için mutluyuz.  

Röportaj teklifimizi değerlendirerek bize bu fırsatı sunan Hakan bey ve Kayıp Rıhtım ekibine ve cevapları için Hazal Hanım'a kısaca herkese teşekkürler.. :)
Altın Parlaktır, Elfler Kaypaktır...

birazyazalim.blogspot.com
geocachingmaceralari.blogspot.com