Kayıt Ol

Hearthstone

Çevrimdışı Darknesses

• *
  • 16
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hearthstone
« Yanıtla #165 : 22 Mayıs 2016, 20:24:12 »
Nihayet şeytanın bacağını kırıp rank 10 barajını aşıp rank 8'e gelebildim. Çok paslanmışım, misplay yapmaktan ciğerim soluyor ama yeni kartlara alışamamaktan kaynaklı çoğu. Deste denemek için casual attığım için rankda yavaş ilerliyorum fakat gerçekten rank5 ve legendı göreceğini düşündüğüm deckleri sizlerle paylaşmak istedim. Forumda bir çok kişinin adv eksiği olduğunu fark ettim, vereceğiniz 700 gold alacağınız 7 pack ya da 5-6 arenadan çok daha değerli olabilir. Özellikle benim bu aralar son 15 packde hiç bir güzel kart açamadığımı farz edersek adv olsa da para biriktirsem dediğim oluyor.
Atacağım desteler içinde en tehlikelisi maygos rogue, deste çoğunlukla kendi kendini yakıyor. Karşıma çok priest ya da kontrol gelmediği sürece ben elleşmiyorum pek. Bir değişiklik olduğu zaman resimleri güncelliyorum. Biyron efendim: http://imgur.com/a/bk3rW  (oyundan yazınca da cevap veririm, deste denemek için vs de atarım kesinlikle vaktim varsa)
Teşekkürler ve desteler için tekrardan teşekkürler :) Ben de şamanla rank5 olmaya çalışıyorum. Benim destem paylaştığınızdan biraz daha farklı. Şuan 10'a çıktım. Daha fazla ilerleyemezsem birebir sizinkini deneyeceğim.

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 24 Mayıs 2016, 01:01:04 »
  Rank 5'e nihayet ulaştım, hiç bu kadar hasta ruhlu bir sezon görmemiştim. Uzun süre rank 7 ve 8 arasında sıkıştım, sonunda zoo ve M.K.Immortal sayesinde durmadan 8 win alarak 5 oldum.

Darknesses deckler konusunda sanırım kabullenmem gerek bir şey varsa benim shaman decki rank yedide takıldı kaldı bende herkesin kullandığı decke geçtim. İmgur albümünü yeniledim, freeze mage, miracle rogue ve klasik totem shaman koydum.

http://imgur.com/a/bk3rW

Öncelikle rogue'ya koyduğum dark iron skulker tamamen cimrilikten ve deneme amaçlı. Xaril yapmadım dust verip onun yerine shiv, dark iron skulker ve ikinci shadow strike deniyorum, yapacak olursanız Xaril koyun :)
  Freeze mage tamamen Crane diye bir oyuncudan alınma ve içinde antonidas yok, renolu versiyon da değil, hepsini denedim iyice bu diğerlerinden daha güçlü bence. 
  Totem Shamanda ise value alamadığım tek kart şimdilik primal fusion ama onun yerine de bir şey koyamadım, sağladığı avantajla yetiniyorum şimdilik.

Spoiler: Göster

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #167 : 24 Mayıs 2016, 22:40:20 »
Ay sonu gelmişken şöyle hızlıca birkaç rank yükseltecek bir deck peşindeyim, öneri var mıdır? Sizin zoo'yu bir deneyeceğim, benim daha farklı bir zoo'm çok işlememişti. Aggro-shaman da 14-15 rank'te biraz yavaşladı gibi hissettim. Var mı öneri?
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Thael

• *
  • 31
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 24 Mayıs 2016, 22:55:55 »
Hearthstone a başlamak istemedim hiç bir zaman. Sırf zamanımı yemesin diye :)

Biraz alakasız olabilir belki ama, acaba magic konu başlığımız da var mı forumda?

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 24 Mayıs 2016, 23:39:02 »
Imp Gang Boss'un ne kadar hayati bir kart olduğunu anladım Zoo oynama çabalarımda. Olmuyor böyle yahu.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Darknesses

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 25 Mayıs 2016, 11:49:13 »
Ay sonu gelmişken şöyle hızlıca birkaç rank yükseltecek bir deck peşindeyim, öneri var mıdır? Sizin zoo'yu bir deneyeceğim, benim daha farklı bir zoo'm çok işlememişti. Aggro-shaman da 14-15 rank'te biraz yavaşladı gibi hissettim. Var mı öneri?
Totem şaman deneyebilirsiniz. Rank 9'a çok kolay çıktım.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 25 Ekim 2016, 22:13:36 »
Hearthstone dünya şampiyonası geliyor. Buradan bir yarışmacıyı seçerek seçtiğiniz kişi maç kazandıkça ödül kazanmanız mümkün. Son 2 yılın Avrupa şampiyonu olan Thijs'i seçtim, kimi seçeyim diyen olursa tavsiyemdir.

Edit: Şampiyon diye seçtik patates çıktı. :P Şaka bir yana stresten midir nedir bilmiyorum ama gördüğüm en kötü secret hunter hamlesini falan yaptı son oyununda. Üzücü. Double elimination olduğundan hala çıkma şansı var, umarım çıkabilir.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 25 Ekim 2016, 22:30:20 »
Thijs öneririm ama DrHippi'yi seçtim. En gözde olanı seçmek gelmedi içimden.  :-[

Ek: Beş pack kazandırdı adamsın sen Hippi.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 09 Aralık 2016, 01:16:05 »
Yeni gelen expansion bence uzun zamandır oyuna yapılan en güzel eklenti oldu. Metayı epeyce hızlandırmış olsa da daha önce görmediğim kadar farklı deck çeşidi ortaya çıktı. Priest'in geri dönüşünü sağlaması da ayrıca güzel. Şimdilik bazı deckler fazla güçlü gibi görünüyor ama dengesizlik bence birçok kişinin düşündüğü kadar fazla değil. Ayrıca yeni meta henüz doğru düzgün yerleşemedi bile, daha çok şey göreceğiz. Her açıdan gerçekten keyifli bir expansion olduğunu düşünüyorum.

Edit: Çok yanlış değerlendirmişim. :(

#hayır