Kayıt Ol

Ant-Man

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ant-Man
« : 13 Nisan 2015, 18:10:36 »

Ant-Man Filmiyle İlgili Son Detaylar

Marvel Comics, çizgi-romanların kareli sayfalarından sıyrılıp beyazperdeyi köşe bucak işgal etmeye devam ediyor. Sıra da kendi küçük, marifeti büyük kahramanımız Ant-Man (Karınca-Adam) var.

Ant-Man’in çizgi-romanları ülkemizde yayınlanmamış olabilir. Buna rağmen Türk okurlar kendisine hiç de yabancı değil. Kendisini karınca boyutuna indirilebilen, çeşitli haşerelere hükmedebilen ve normal bir insana göre çok daha hızlı ve güçlü olan bu kahramanı kah Örümcek Adam ciltlerinde, kah Uzay Şövalyesi Rom’da, kah Fantastik Dörtlü de kah da ülkemizde yayınlanan diğer Marvel maceralarında gördük. Şimdi de sırada filmi var…

Detaylar ve bugün yayınlanan yeni fragman haberimizde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ant-Man
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2015, 18:23:57 »
İlk teaser yayınlandığında çok da güzel olmayacak sanırım diyerek burun kıvırmıştım. Ama bugün çıkan yeni fragman bayağı iyi gözüküyor. Özellikle tren sahnesi çok iyi. ;D

Çevrimdışı Adroid

• *
  • 31
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2015, 18:28:44 »
Artık hangi filmi sabırsızlıkla beklemeliyiz ? Marvel aldı başını gidiyor önümüzde Age of Ultron varken bide bunu atıp kaçıyolar...
Tek diyeceğim Avengers 2 nin üzerine sönük bir film olucak ama 3. evreye hazırlık olması bakımından iyi gözüküyor.
Biz Avengers 2' yi bekleye duralım birde bu filmler yaklaşsın bakalım.
( Avengers 2  ile  Civil War arası çerez niyetine gidecek bir film demeden duramıyacağım :D )

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2015, 22:38:06 »
Ant-Man hakkında daha önceden çok az fikrim vardı, dün teaser'a denk geldim tabi beğenmedim. Burada konusu geçince bir de fragmanına bakayım dedim, kafamda farklı şeyler canlandı. Hikayesini incelemeye başladım, ilgimi çekti bakalım.

Joker bir karakter gibi birçok seride karşımıza çıktığına göre çok da önemsenmiş bir karakter olacağını düşünmüyorum ama ne olacağını gelen yorumlardan sonra değerlendirmek gerekir.