Kayıt Ol

Tomorrowland

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Tomorrowland
« : 24 Nisan 2015, 17:46:08 »

Disney’in bu sene içerisindeki en çok beklenen filmlerinden biri Tomorrowland. Geçtiğimiz ay 2. fragmanının haberini yayımladığımız film şimdi de üçüncü ve son tanıtım videosuyla bizlerle.

Gizemli bir mucidin (George Clooney), sorunlu bir çocukla birlikte (Britt Robertson) geleceğe ya da alternatif bir gerçekliğe geri dönme macerasını konu olan, ilginç bir film Tomorrowland. Onlara eşlik edense House dizisinden tanıdığımız (ve muhtemelen kötü adamı oynayan) Hugh Laurie. Hollywood’un en sevilen aktörlerinden biri olan George Clooney’i de böylesine bir bilimkurgu filminde görmek izleyiciler adına oldukça sevindirici bir durum doğrusu.

Devamı için buraya tıklamanız yeterli.

Haber: B. Doğukan "DenaroForbin" Şahin

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tomorrowland’dan Üçüncü Fragman
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2015, 17:51:28 »
Denaro Forbin sinema konusuna başlık açıyor yazısını görünce sevinmiştim güzel bir inceleme okuyacağız diye. Sağlık olsun bu da güzel bir haber, filmin konusunu öğrendiğimden beri meraktayım.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2015, 17:57:23 »
Denaro Forbin sinema konusuna başlık açıyor yazısını görünce sevinmiştim güzel bir inceleme okuyacağız diye. Sağlık olsun bu da güzel bir haber, filmin konusunu öğrendiğimden beri meraktayım.

İzliyorum ama yazma fırsatı bulamıyorum bu ara. :D Yakında film yorumlarımla dönerim.

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2015, 20:39:45 »
Ayrıca trailerda Brandon Routh'u gördüm. Meraklısına duyurulur, kötü adamların tarafında ve fazla rolü yok sanırım.

Ek: Deadshot olarak bildiğimiz Michael Rowe da keza.
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.