Kayıt Ol

Witcher Çizgi Romanlarında Kapağı Siz Seçin!- SONUÇLANDI

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Kayıp Rıhtım - JBC Yayıncılık iş birliğiyle kısa bir süre için bir işler karıştırıyoruz!

Bir türlü kitaplarını okuyamadığımız The Witcher serisinin çizgi romanlarını basmaya hazırlanan JBC, kapak seçimini sizlere bıraktı! Çarşamba akşamına kadar sürecek bu ultra hızlı anketi portalımızda birazdan paylaşacağız. Sonrasındaysa sizleri bu başlıkta tekrar bilgilendirmiş olacağız.

Parmakları esnetmeye başlayın!

Not: Anketimiz hazır. JBC'den start verilmesini bekliyoruz ^^.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Witcher? Çizgi romanı? JBC? ALLAAAAAAAAAAAAAH! Dualarım kabul oldu yareppim! Allah'ım, bir duamı daha kabul et. 3 numaralı kapak olsun, orijinal kapağı olsun. Lütfen, lütfen, lütfen...

Darısı Dresden çizgi romanının başına!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Abi dur anketi yayınlamadan kulis yapmayalım xD. Ama 3. kapak orijinalindeki kapak diye belirtmiş olayım da anketi yayınladığımızda ne bu 3 sevdası demesinler :).

Hadi JBC, çabuk cevap ver de anketi yayınlayalım yea *-*.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
Allahım sana geliyorum :)

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Rıhtım'ın gücünü tüm dünya görsün, çizgi romanı da biz biliriz Witcher'ı da biz biliriz!

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
The Witcher Çizgi Romanının Kapağını Seçiyoruz!
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2015, 17:39:00 »

Evet, yanlış duymadınız! Yakın zamanda yeni oyunu da gelecek olan, fakat çok daha öncesinde “Biz Bunu İstiyoruz” dediğimiz The Witcher serisi, çizgi roman olarak JBC Yayıncılık etiketiyle dilimize çevriliyor!

The Witcher serisi Kayıp Rıhtım için önemli bir seri. Zira uzun zaman önce “Biz Bunu İstiyoruz” demiş ve kitaplarının dilimize kazandırılması için oldukça önemli projeler gerçekleştirmiştik. Hatta daha sonra öykülerini de çevirmiş ve “Bu kitaplar ne zaman gelecek?” serzenişimizi defalarca sunmuştuk.

Kitaplar olmadı belki ama JBC Yayıncılık boş durmadı ve çizgi romanlar ile karşımıza geldi! Ayrıca çok güzel bir teklifle: Çizgi roman kapağı okurların tercihine göre belirlenecek!

Sitemiz bünyesinde başlattığımız anket sonucunda hazırlanan 4 kapaktan en çok oy alan, serinin ilk kitabının kapağı olacak. İşte burada sizler devreye giriyorsunuz! Seçiminizi yapın ve olmasını istediğiniz kapağı baskıya taşıyın.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve ankete katılım için sizleri BURAYA alalım.

Unutmayın, 29 Nisan 2015 Çarşamba günü, saat 24:00 itibariyle oylama sona erecek. Bu vakte kadar seçiminizi yapıp oyunuzu kullanın.

JBC Yayıncılık’a, bu kararı okurlarına bıraktığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz ve umuyoruz bu tür uygulamalar gün geçtikçe artar.

İyi olan kazansın!

Alıntı
A witcher. Hide your women!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
Bunun için anket açmaya gerek yokmuş ki tabiki 3 :D

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
2-4'ü seçen bizden değildir zaten lakin 3 de acayip klasik bence. Birbirinin aynı olan film afişleri gibi olduğunu düşünüyorum. O yüzden 1 daha güzel göründü, onu seçtim ama olmayacak gibi. Du bakalım.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ben de 1 ile 3 arasında kaldım ama 3ü seçtim, en dikkat çekici olan o gibi görünüyor çünkü. Belki satışını arttırır ki artırsın da zaten. *-* 1 de tatlıymış aslında, onu mu seçseydim. Hmm.

Fakat bu ne güzel bir jest böyle ya, resmen Rıhtım exclusive olmamış mı? JBC bininci kez gönlümüzü kazandı. *-*
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Çok şık bi hareket bu. :D

Görür görmez 2'ye vuruldum, bastım geçtim.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Seriyle hiçbir alakam olmamasına rağmen JBC'nin bu jesti mutlu etti. Ben de 1 ile 3 arasında kalanlardanım. Ama 2 ve 4 de kesinlikle kötü değil. Hangisi çıkarsa çıksın üzülmem ben, alır okurum ilgimi çektiği zaman.

Çevrimdışı Cellophane

• **
  • 144
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
İki ile dört arasında kaldım ama ben de ikiyi seçtim. Daha anlamlı gibi.
I tumbled down on my knees
Fill the mouth with snow

The way it melts
I wish to melt into you

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
Ben de 1 ile 3 arasında kalanlardanım. Gerek orjinal kapak olması, gerekse satışları etkileyecek "çarpıcılıkta" olması nedeniyle JBC'nin de gönlünün 3'ten yana olduğunu düşünüyorum.

Ama nedense ben 1'i daha çok sevdim. Oyunlardaki ara sahnelerdeki çizimlere benzettim sanırım, hoşuma gitti. 3 biraz fazla "korkunçlu" ve karanlık geldi.

"Eğer Witcher serisini oynamış ya da kitaplarını okumuş olsaydın Witcher'ın zaten korkunç ve karanlık olduğunu bilirdin  :)." demeden siz söyleyeyim, oynadım. Hikayeye daha uygundur belki ama ben o ara sahnelere vurulmuştum.

Not: Fakat 4 numaralı kapak da Memo Tembelçizer çizgileri taşıyor ha.

Anketin sonucu hakkında;

Alıntı yapılan: Ebu Said-i Ebu’l-Hayr
Gel ne olursan ol yine gel.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
"Eğer Witcher serisini oynamış ya da kitaplarını okumuş olsaydın Witcher'ın zaten korkunç ve karanlık olduğunu bilirdin  :)." demeden siz söyleyeyim, oynadım.

Eğer Jack Kane'in asıl benliğime ne kadar yakın olduğunu bilseydin bu lafı etmenin senin adına ne kadar korkunç ve karanlık sonuçlar doğuracağını bilirdin -> :) <-
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Cidden ya bunun için ankete gerek yokmuş ki, en bariz ve etkileyici olan 3. kapak. Bastım geçtim. Sonra da "Camlar Konağı" yazısını gördüm, seriyi bilmediğim için 1 mi deseydim diye düşünmedim değil :)