Kayıt Ol

Ana Sayfaya Giriş Hatası

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ana Sayfaya Giriş Hatası
« : 11 Eylül 2016, 14:12:41 »
Merhaba arkadaşlar,

Sitemizin ana sayfasına, yani www.kayiprihtim.com adresine girişte bazı kullanıcılarımız sorun yaşıyor. Fakat yaptığımız araştırmada tarafımızdan kaynaklı herhangi bir sorun tespit edemedik.

Yine de, örneğin foruma veya arşiv sitemize ulaşıp portala ulaşılamaması önemli bir problem. Merak ettiğimiz sizler de böyle bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Gerek mobil ağınızdan gerekse wi-fi üzerinden http://kayiprihtim.com/ adresine girdiğinizde herhangi bir sıkıntı olup olmadığını bu başlık altına yazabilir misin?

Haberlerinizi bekliyoruz!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ana Sayfaya Giriş Hatası
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2016, 14:32:16 »
Sık karşılaşmasam da foruma veya siteye uğradığımda, servis sorunu gibi hata mesajlarıyla karşılaştığım oldu.

Sorunun doğrudan site kaynaklı değil de, benim DNS kullanmamdan ötürü olabileceğini düşünmüştüm.

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2016, 14:37:27 »
Böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. DNS ile ilgili herhalde.

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2016, 15:04:41 »
Evde telefonum ve bilgisayarımdan wi-fi ile DNS ayarlarım değiştirilmişken girerken problem yaşamadım . Aynı şekilde dışarıda telefonumla mobil hat üzerinden bağlanırken de bir problemle karşılaşmadım ben .

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2016, 17:01:58 »
Son iki gündür nedense trafik akışı gibi ilginç mesajlarla siteye girişim engelleniyordu. Cuma ve dün nedense giremedim, bugün bir sorun çıkmadı. Nedenini bilmiyorum.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2016, 17:20:02 »
Ben de bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar.
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı salvorhardin

• **
  • 121
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2016, 17:36:20 »
Forum sayfasına girişte çok sık olmasa da ara-sıra sorun yaşanıyor (beyaz sayfa çıkması gibi), belki benim wi-fi ayarlarındandır üzerine pek düşünmedim. Zaten en fazla 10-15 dakika sonra problemsiz erişe biliyorum forum sayfasına. Bir daha olursa hatayı yazarım, şu an aklımda değil.

"Şiddet, beceriksizlerin başvurduğu son çaredir." -Isaac Asimov

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2016, 18:41:39 »
Şimdi mobilden girmeyi denediğimde hata aldım . Karşıma bu sayfa çıkıyor : http://ads.hizli.mobi/reklam/reklam.php?type=hit&tur=pop&user_id=1816&refref=

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2016, 19:29:58 »
Şimdi mobilden girmeyi denediğimde hata aldım . Karşıma bu sayfa çıkıyor : http://ads.hizli.mobi/reklam/reklam.php?type=hit&tur=pop&user_id=1816&refref=

Ben de üç gündür bu hatayı alıyorum. Mobilden ne zaman siteye girmeye çalışsam beni ya bu sayfaya ya da .mobi ile biten başka bir siteye (izlet.mobi, videospor.mobi vs) yönlendiriyor. Bazen de cankutpotter gibi "Trafik alınmıyor" yazan bembeyaz bir sayfa karşılıyor.

Wi-fi bağlantısında sorun yaşamıyorum. Javascript'i kaparsam yönlendirme sorunundan kurtuluyorum ama bu sefer de haberleri okuyamıyorum çünkü sadece logoyu ve üst menüyü görüyorum.

Çok sinir bozucu :/
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2016, 20:13:54 »

Ben de üç gündür bu hatayı alıyorum. Mobilden ne zaman siteye girmeye çalışsam beni ya bu sayfaya ya da .mobi ile biten başka bir siteye (izlet.mobi, videospor.mobi vs) yönlendiriyor. Bazen de cankutpotter gibi "Trafik alınmıyor" yazan bembeyaz bir sayfa karşılıyor.

Wi-fi bağlantısında sorun yaşamıyorum. Javascript'i kaparsam yönlendirme sorunundan kurtuluyorum ama bu sefer de haberleri okuyamıyorum çünkü sadece logoyu ve üst menüyü görüyorum.

Çok sinir bozucu :/
Acaba site ile ilgili değil de bizim telefonlardaki bir virus sonucu olabilir mi bu sorun ? Pcden girip bu hata ile karşılaşan yoksa telefonlarimizda belki bir yonlendirme virusu vs olabilir . Fakat baska bir site de karsilasmadim suan böyle bir sorun ile .

( İmla icin ozur diliyorum mobilde zor oluyor :( )

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2016, 20:19:43 »
Ben de başka bir sitede problem yaşamıyorum, sorun orada zaten :( Vodafone'la uzun uzun görüştüm, internet ayarlarımı sıfırlattım vs ama bir sonuç alamadım maalesef. Sizinki de Vodafone mu?
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2016, 20:22:32 »
Ben de başka bir sitede problem yaşamıyorum, sorun orada zaten :( Vodafone'la uzun uzun görüştüm, internet ayarlarımı sıfırlattım vs ama bir sonuç alamadım maalesef. Sizinki de Vodafone mu?

Evet vodafone benim hattım da . :)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Eylül 2016, 16:18:29 »
Arkadaşlar sorunu bulup hallettik şimdi. Giriş yapamayanlar tekrar göz atabilir mi sıkıntı var mı diye?
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2016, 16:52:30 »
Evet şuan düzelmiş . Mobil üzerinden giriş yapabildim :)

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2016, 17:29:01 »
Bizim aldığımız portatif Wifi da Vodaphone'du, şimdi kendi Turcell hattımdan, telefonumun internetinden, giriyorum. Sanırım sorun Vodaphone'la ilgili. Ama düzelmişse sorun yok.
İnsan, hayalleriyle vardır.