Kayıt Ol

22. İzmir TÜYAP Kitap Fuarı (22 - 30 Nisan)

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: 22. İzmir TÜYAP Kitap Fuarı (22 - 30 Nisan)
« Yanıtla #30 : 30 Nisan 2017, 11:29:42 »
Güzeldi, hoştu, Büşra'sızdı. Tudem'in ne kadar şahane bir yayın grubu olduğuna bizzat şahit oldum. Artık Kayıp Rıhtım rozetlerim de var, daha ne olsun. Gelenler iyi ki gelmiş.
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı cemaziyel

• **
  • 100
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 30 Nisan 2017, 12:58:58 »
Biraz fireli de olsa güzel bir buluşmaydı :) İthaki ve Tudem stantlarını fethettik, heybelerimizi güzel kitaplarla doldurduk, bol kahkahalı gıyb... ehem... muhabbetler çevirdik. Veee rozetlerimizle fuarda hava bastık  8) Gelen herkese buradan kocaman teşekkürler.
bişey değil...
Ne evvel ne de ahir...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #32 : 30 Nisan 2017, 13:43:47 »
Harun... :D Sen niye bana veda etmeden gittin hemen bakayım, hı? Arkandan o kadar seslendim de duymadın bile :)

Bu arada fuar hasılatımı yazmamışım, onu da ekleyeyim:

* Gözletleme Listesi
* M4Y4: Nesil (İmzalı 8) )
* İhtiyar Logan #1
* Superman: Red Son

Gerekli Şeyler de Incal ve Uzumaki ciltlerini hediye etti sağ olsun :) İthaki'den de Hırsızlar Cumhuriyeti için editör kopyamı aldım, ciltleri geç de olsa üçledim.

Böyle... Çok fazla şey almadım bu sefer. İnternetteki bahar indirimleri sağ olsun, istediklerimin çoğunu ucuza kapatmıştım zaten daha önceden.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 30 Nisan 2017, 14:58:25 »
Ben <3 Delidolu. Favori yayınevlerim arasında gösteriyordum ama şu an resmen 1 numara oldular. Buluşmada baya eğlendik muhabbet ettik GIYBET yaptık.

Aldığım kitaplar:

Kırılgan Şeyler
Kül Dağı'ndaki Kütüphane
Gözetleme Listesi
Pastoralya
Canavarın Çağrısı
M4Y4
M4Y4: Nesil
Kral Fare
Un Lun Dun
Zaman Makinesi
Ay Zalim Bir Sevgilidir
Cebirci
Muhafızlar Muhafızlar
Faust Eric
Geceye Bürüneceğim
Suç ve Ceza

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı cemaziyel

• **
  • 100
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 30 Nisan 2017, 16:24:49 »
Harun... :D Sen niye bana veda etmeden gittin hemen bakayım, hı? Arkandan o kadar seslendim de duymadın bile :)

* Gözletleme Listesi
* İhtiyar Logan #1

Gerekli Şeyler de Incal ve Uzumaki ciltlerini hediye etti sağ olsun :) İthaki'den de Hırsızlar Cumhuriyeti için editör kopyamı aldım, ciltleri geç de olsa üçledim.

Böyle... Çok fazla şey almadım bu sefer. İnternetteki bahar indirimleri sağ olsun, istediklerimin çoğunu ucuza kapatmıştım zaten daha önceden.

Yahu vedalaştığınız insanlarla aynı yöne gittiniz. Ben de algılayamadım. Tek vedalaşılması gereken ben çıktım ortamda. Neyse bi dahaki görüşmede karşılama yapmazsın sen  de ödeşiriz...
Ne evvel ne de ahir...

Çevrimdışı Celebhol

• **
  • 215
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 30 Nisan 2017, 19:04:58 »
Yalnız bu sene aşırı kalabalıktı. İnsanların bu kadar ilgilendiğini görmek güzel. Küçük yayınevlerine destek olmak gerek tabii ama bayağı gezmeme rağmen, aradığım kitapları yine Metis ve Say'dan buldum. Doğubatı'daki posterler de çok güzeldi.

Kötülüğün Anatomisi (Say)
Psikopatlar Arasında (Say)
Antropoloji ve Modern Yaşam (Metis)
Hepimiz Yamyamız (Metis)
Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji (Metis)
Irk, Tarih ve Kültür (Metis)

Bilgi içerikli kitaplar azdı yine. Benim gibi, kurgudan öte bilgi-içerikli arayanların en büyük sıkıntısı herhalde :D Zaten her seferinde Metis'e gitmemin nedeni de bu oluyor. Çizgiroman da almak isterdim ama çok pahalılar ve viewcomic veya readcomicsonline gibi siteler varken, para vermek istemedim.

Düzenleme: Sahafların tarafını gezen hiç oldu mu? Oraya daha önce hiç bakmadım. Güzelse, gelecek sene oradan başlayabilirim.

Çevrimdışı yukselyilmaz

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 01 Mayıs 2017, 07:33:27 »

* Gözletleme Listesi
* İhtiyar Logan #1

Harun benimle vedalaştı en azından. Ama bir ekip vardı muhakkak ziyaret edeceğiz diyen? Onları imzada göremedim?? Acaba kitapları baştan imzalayıp vermekle hata mı yaptım ? :)
Şaka bir yana sizleri görmek çok güzeldi. Tekrar buluşalım ;)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 01 Mayıs 2017, 10:22:43 »
Harun benimle vedalaştı en azından. Ama bir ekip vardı muhakkak ziyaret edeceğiz diyen? Onları imzada göremedim?? Acaba kitapları baştan imzalayıp vermekle hata mı yaptım ? :)

O konuda ne desen haklısın valla Yüksel, mahçup olduk sana. Bir şeyler atıştıralım diye yukarı çıktık, hiç yer bulamadık. Dışarıda bir yere oturduk biz de. Ama bitmişiz, bacaklar pert... :D Bir daha da kalkamadık oradan. Sabah 9'dan akşam 17'e kadar ayaktaydım ben mesela. Allah'tan M4Y4: Nesil'leri önceden almıştık 8) Seneye, yeni kitabında telafi ederiz.

Foruma hoş geldin :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı yukselyilmaz

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 01 Mayıs 2017, 11:29:31 »
O konuda ne desen haklısın valla Yüksel, mahçup olduk sana. Bir şeyler atıştıralım diye yukarı çıktık, hiç yer bulamadık. Dışarıda bir yere oturduk biz de. Ama bitmişiz, bacaklar pert... :D Bir daha da kalkamadık oradan. Sabah 9'dan akşam 17'e kadar ayaktaydım ben mesela. Allah'tan M4Y4: Nesil'leri önceden almıştık 8) Seneye, yeni kitabında telafi ederiz.

Foruma hoş geldin :)
Şaka yapıyorum.
Hoş bulduk :)

Çevrimdışı yaprak.onur

• **
  • 150
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Blog
« Yanıtla #39 : 01 Mayıs 2017, 13:12:18 »
Ne fuardı bee...
Sağlam gittim hasta döndüm, hatta Hazal aşama aşama hasta oluşumu izledi sanırsam.
Aranızdan biri hasta olursa suçlusu muhtemelen benim, şimdiden özür diliyorum!

Yüksel, imza kalabalığını yarıp yanına ulaşmadım ben yahu! :D Zaten stant çok yoğundu bir kez çıkma fırsatı bulabildim. En son çıkarken de seni göremedim ortalarda.

'Turan' bir baktık ortadan kayboldun yahu, şahidim valla mit adını (hem de asıl adını) tüm fuarda yankılanacak şekilde haykırdı ama hiiiççç dönüp bakmadın. :)

Herkesi kısacık görebilsem de çok keyifliydi. :)
"Bir harekete dönüşmediği, fiziksel olarak bir varlık elde etmediği sürece düşünceler gelip geçicidir ve ortaya çıktıkları anda eriyip yok olurlar. Seni bir seçim yapmak zorunda bırakmadıkları, ne kadar önemsiz olursa olsun bir eylem ya da harekete neden olmadıkları sürece anlamsızlardır. Harekete geçiren düşünceler tehlikeli olabilir. Geçirmeyenlerin hiçbir anlamı yoktur."
- Adalet, Ann Leckie

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 01 Mayıs 2017, 13:41:56 »
Demek sendin beni hasta eden!!11!!... dermişim :) Çok geçmiş olsun Yaprak.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı yukselyilmaz

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Mayıs 2017, 21:27:38 »
Ne fuardı bee...
Sağlam gittim hasta döndüm, hatta Hazal aşama aşama hasta oluşumu izledi sanırsam.
Aranızdan biri hasta olursa suçlusu muhtemelen benim, şimdiden özür diliyorum!

Yüksel, imza kalabalığını yarıp yanına ulaşmadım ben yahu! :D Zaten stant çok yoğundu bir kez çıkma fırsatı bulabildim. En son çıkarken de seni göremedim ortalarda.

'Turan' bir baktık ortadan kayboldun yahu, şahidim valla mit adını (hem de asıl adını) tüm fuarda yankılanacak şekilde haykırdı ama hiiiççç dönüp bakmadın. :)

Herkesi kısacık görebilsem de çok keyifliydi. :)

Daha uzun soluklu bir görüşme ayarlarız bence :) İmza kalabalığını ben de o kadar beklemiyordum açıkçası. Hayatımın en güzel bir kaç saatini geçirdim o standda. Bunda emeği olan üç insan da burada. İyi ki varsınız.