Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« : 12 Haziran 2008, 13:07:15 »
Buraya sadece isimlerini yazdırmış olanlar yazı yazabilirler. Lütfen boş mesajlarla kirletmeyin. Eğer oyunla alakalı bir şey söyleyecekseniz aşağıdaki linke tıklayın.

Buradan kurallara filan bir göz gezdirin.

Katılımcılar
1-Sifaus                 - Yönetici
2-vampireLLa          - Eliisa Jarvinen Lasombra
3-BaRTy CrouCH JR  - Barty Crouch Jr Aurel
4-Jensou                - Rocio Regina Aurel
5-Legolas               - Legolas Greenleaf Aurel

Herkeste bir kılıç, sınırsız sayıda ok ve yay vardır.

Eğitimlerinin son aşamasında, 4 vampir, Aaron tarafından Auspel Şatosunu keşfetmeleri için gönderilmişlerdir.

Şatonun kapısının önündesiniz. Gerçekten yüksek bir kapı. Kapının üstünde pençe izleri her tarafa doğru yayılmış. Ve kapının hemen kenarındaki bir çiçek kanla yıkanmış. Kapı, tahta ve bazı yerlerde demir desteklerle yapılmış bir kapı. Etraf karanlık. Güneşin doğmasına yaklaşık 7 saat var. Aaron, içeride nelerin olduğuna dair size pek bir şey söylemedi. Sizi yanlız başına bıraktı bu görevde.

(İsteyen kişi ilk hamleyi yapabilir.)

#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2008, 13:12:36 »
kanla yıkanmış olan çiçeğe doğru eğiliyorum."neyin kanı olabilirdi ki bu acaba.yoksa bu kanın sahibi içeride bizi mi bekliyor".... düşüncelerimden sıyırlıyorum ve öncelikle etrafta tırmanarak içeri girebileceğim bir yol varmı ona bakıyorum... öyle bir yer bulamıyorum ve tekrar tahta kapıya doğru yöneliyorum.kılıcımı çıkartıp içerdekileri harekete geçirmeyecek şekilde hem yumuşak hem sert etkili darbelerle kapıyı aralamaya çalışıyorum.
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2008, 13:14:56 »
Kapı zaten kolayca açılıyor ve içerinin karanlığı daha da ortaya çıkıyor. Dışarıyı aydınlatan bir ay ışığı var ama içeriyi aydınlatan hiç bir şey yok.

Karanlık koridor önünde uzanıyor...
#rekt

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2008, 13:17:53 »
Karanlık koridordan yürüyorum,yürüyorum yol sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor yayımı çıkartıyorum tetikte bekliyorum ta ki bir ses duyulana kadar ürküyorum arkamı dönüyorum

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2008, 13:24:27 »
Arkanda hiç bir şey yok, sadece kapı ve diğer arkadaşların var. Koridorun sonuna gelmiş durumdasın. Sağda ve solda olmak üzere iki kapı var.

Aynı zamanda önünde kırılmış bir şövalye zırhı var, zırh parçalanmış ve yere düşmüş. İşin garibi temiz.

Bir de duvarlarda garip pençe izleri var. Sanırım kapıdakiler gibi bunlarda devam ediyor...
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2008, 13:28:04 »
izlere yaklaşıyorum dokunup ne olduklarını hissetmeye çalışıyorum. yavaşça etrafı kontrol ederek elim kılıcımda hazır tetikte bekleyerek yerdeki kırılmış zırha ilerliyorum.. sanırım bunu yapan bir kurtadam olmalı.. diye düşünüyorum.
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2008, 13:42:08 »
Kapıların sırrını çözmeye çalışıyorum ve ayrıca başka ipuçları arıyorum.Elimde yayım ve okum var tehlikenin her an gelebileceğini hissediyorum.Elim tetikte ve sağdaki kapıya dokunuyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2008, 13:44:36 »
Kapı hafifçe açılıyor...

camlardan giren hafif bir ay ışığı var. İçerisinden anlaşıldığı kadarıyla burası yemek salonu. İşin kötü tarafı, yemek masasının üzerinde bir adam var. Pençelenerek öldürülmüş ve bir avcı olduğu belli olan bu adamın kanı odanın her tarafına sıçramış.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2008, 13:49:17 »
etrafı kontrol ederek kapıdan içeri yavaşça giriyorum. masanın üstündeki adama doğru ilerliyor ve üzerindeki izlerin duvardaki ve kapıdaki izlerle aynı olup olmadığına bakıyorum. izler aynı.."bu düşündüğüm şeyse" diyorum içimden "şunlardan birini alsam iyi olacak"..ve masanın üstünde bulunan üstü toz kaplı gümüş şamdanı alıyorum. duvara yaklaşıp şamdanı duvara vurarak bir parçasının kırılmasına ve sivrilmesine neden oluyorum.ve dönüp diğerlerine "sizde bunlardan bir tane alsanız iyi olur" diyorum..
she's back!!

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2008, 13:54:20 »
Gümüş şamdanlardan bir tane de ben alıyorum ve aynı şekilde duvara vurarak kırıp sivriltiyorum. Diğer elimde de kılıç var. Etrafa dikkatle bakıyorum, sanki her an bir kurtadam görmeyi umarmış gibi. Masadaki adama ise aldırmamaya çalışıyorum. Birileri fazla acıkmış sadece, zamanla öğreniriz, diyorum içimden..

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2008, 13:55:39 »
Eliisa'nın dediğine uyarak yayımı kaldırıyorum eski bir şamdanı alıp sivriltiyorum diğer elime kılıcımı alıyorum.Başka ipucu kalmadığından emin olmaya çalışıyorum.Adamın cesedini inceliyorum ve yemek masasının altınada bakıyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2008, 13:57:58 »
Adamın cesedinde 7 tane gümüş kazık ve iki tane de gümüş ok buluyorsun.

Bu odada bir kapı daha var, ancak kapının önünde bolca eşya yığılmış. Sanırım onları kaldırmanız zor olur ama isterseniz deneyin.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2008, 14:00:15 »
eşyaları kaldırıp içeri bakmak konusunda bazı şüphelerim var "sizce ne yapmalıyız"diyorum diğerlerine "zamanımız kısıtlı etrafta tehlikeler cirit atıyor kaldıracaksakta hızlı ve dikkatli olmalıyız..ayrıca şu kazıklarıda paylaşsak fena olmayacak" diyorum ve diğerlerinin cevaplarını bekliyorum.
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2008, 14:04:39 »
"Kazık işimize yarayabilir bence almalıyız.Ancak fazla vaktimiz yok.Kapıyı açmak vakit kaybı yaratır.Diğer kapıyı denemeliyiz" diyorum.Arkadaşlarımı süzüyorum.Ne diyeceklerini merakla bekliyorum

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2008, 14:05:38 »
Eşyalara şöyle bir bakıyorum. "Bakmak zorundayız, sonuçta amacımız keşif," diyorum. "Direk eşyaları kaldırıp kapının ardına bakalım bence. Orada görmemiz gereken bir şeyler olsa gerek. Yoksa da diğer kapıyı deneriz zaten." Bir yandan da kazıklara bakıyorum endişeli gözlerle..