Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2008, 14:32:39 »
Bu hiç ummadığım bir şey. Dikkatli bir şekilde Legolas'ın yanına gidiyorum, sırtına demir girmiş. Kaşlarımı öfkeyle çatıyorum, içimden şansıma sövmeyi bırakıp "Legolas, hareket etmemeye çalış. Nasıl çıkaracağımız konusunda bir fikrin var mı?" diyorum Eliisa'ya.

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Haziran 2008, 14:32:51 »
"Öyle durup bakacakmısınız yoksa sırtımdaki şeyi çıkaracak mısınız" diyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 12 Haziran 2008, 14:33:41 »
Legolas'ı sırtlayıp yukarı zıplıyorum salona tekrar dönmeliyiz Legolas'ın sırtındakini çıkarmalıyızbu karanlıkta yapılacak birşey değil ışık lazım bana diyorum Rocio'ya.. "sende insanlar gibi mızmızlanma" diyorum Legolas'a
she's back!!

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 12 Haziran 2008, 14:35:50 »
Eliisa haklı gibi görünüyordu. "Pekala. Salona geri dönüp mum gibi bir şey buluruz. Artık kazık mı kullanırsın ne yaparsın bilmem." Dikkatlice merdivenlerden çıkıp yeniden kırık kapıyı açıyorum salona girmek için..

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Haziran 2008, 14:36:28 »
"Şey güneş doğmak üzere.Başka bişey düşünmeliyiz." diyorum."Yola devam edelim" bana hayretle bakan arkadaşlarıma bakıyorum

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Haziran 2008, 14:38:01 »
(Bir kaç zar atar) başarı ile legolası alıp yukarıya zıpladınız. Kapıyıda geçip salona ulaşmış durumdasınız.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Haziran 2008, 14:42:12 »
Legolas'ı salona taşıdıktan sonra  "muma gerek yok ay ışığı zaten var ama Legolas haklı bir yöndende haksız. şuanda burdaki durum aleyhimize çünkü güneş doğacak ve yanacağız farkettiyseniz bütün perdeler kesik saklanamayız.. ama aşağı inip kapıyı açmak ne kadar sürcek bilmiyorum içerde ne var bilmiyorum. ama şuanda görünen o ki aşağı gitmemiz lazım yada diğer kapıyı denemeliyiz.. birimiz Legolas'tan demiri cıkartırken diğerimiz -tabi aşağıdaki yoldan gidersek- kapıyı açmaya çalışır bu şekilde nöbetleşiriz" diyorum ve ekliyorum "ne dersiniz"
she's back!!

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Haziran 2008, 14:43:37 »
eliisaya katılıyorum ''umarım burası bizim mezarımız olmaz'' diyor sözü arkadaşlarıma bırakıyorum

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 12 Haziran 2008, 14:44:13 »
"Evet böylesi daha iyi olur.Benim yüzümden hepinizin yanmasını istemem.Çabuk olalım"

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 12 Haziran 2008, 14:45:48 »
İçimi çekiyorum. "Doğru, Legolas o demirle bir şey yapamaz ve biz de vakit kaybetmemeliyiz.. Demiri çıkarabileceğine eminsen Barty'le birlikye aşağı inip demir kapıyı deneyebilirim. Daha kötü ne olabilir ki zaten?" Ama bunu söylerken bile içimde bir yerlerde bir endişe var..

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 12 Haziran 2008, 14:46:10 »
Legolas ''dostum ben sana yardım ederim yaran çok derinse arkadaşlar siz devam edin''

''Burada acımaya yada acınma durumlarına yer yok şatoda çok dikkatli olun'' diyor içimdeki endişeyi,kuşkuyu saklamaya çalışıyorum içime bir kurt düştü sıkıntılıyım

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 12 Haziran 2008, 14:49:16 »
"Barty, sen Rocio ile aşağı in ben burda kalıp şu yarayı halledeyim yere iki kere vurduğumda biriniz gelirsiniz bitirememişsem yer değişiriz ben aşağı inerim..tamam mı?"
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 12 Haziran 2008, 14:49:38 »
"Barty,Rocio siz kapıyı deneyin Elissa benle kalabilir.Zaman yok artık acele edin"

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Haziran 2008, 14:51:02 »
Hıı tamam devam edin xD
#rekt

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 12 Haziran 2008, 14:51:40 »
''Rocio beni takip et aşşağıda yapmamız gereken işler var'' eliisanın dediğini onaylayarak aşşağı iniyorum