Kayıt Ol

İşte Seçim Sonuçları

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte Seçim Sonuçları
« Yanıtla #15 : 31 Mart 2009, 19:28:44 »
Hakan abi koyduğun seçim sonucu haritasında yanlışlıklar var.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Mart 2009, 19:35:18 »
Koyduğum seçim sonucu, %98 gibi bir oran açıldığı zamandır. Pek fazla değişiklik olduğunu zannetmiyorum. Ntvmsnbc sitesinden screenshot olarak alınıp düzenlenmiştir.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı new_zatt

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Nisan 2009, 00:11:20 »
vay be herkeslerde ne tayyip nefreti varmış arkadaş :D ben severim :D çok güzel "one minute" diyo :P

o değil de keşke ığdır'da mhp ile akp birbirine girmeseydi de dtp alamasaydı orayı :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2009, 10:33:12 »
o değil de keşke ığdır'da mhp ile akp birbirine girmeseydi de dtp alamasaydı orayı :D
O imkansız ne akp çekilirdi oylar bölünmesin diye ne de MHP... Ayrıca DTP tanıdık düşman da diyebiliriz, akp gerici DTP bölücü, evet ama halkın gerçek yüzünü göremediği bir parti varsa o da akp, ama DTPnin ne olduğunu bütün Türkiye biliyor...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2009, 17:54:08 »
Dün akşam NTV'de yayınlanan  "CAN DÜNDAR SORUYOR: NEDEN?" programını izleyen var mı? Orada yazar Altan Tan'ın bir konuşması vardı ki; şu güne kadar bir çok kişi dinledim, bir çok araştırmacı, yazar, siyasetçi.. vs. vs. Türkiye'nin gidişatı hakkında neler oluyor, neler yapılması gerekir gibi fikirlerini duydum lakin dün akşama kadar bir kaç cümlede bu kadar sorunu ve Türkiye'de olması gereken, herkesin beklediği parti modelini açıklayabilen başka bir kişi görmedim.

Ülke bölünmeye gidiyor, bunun nedeni iktidar partinin kendisine verilen oy oranlarıyla illeri yönetmesi başlıca sebeplerinden. "Bana oy ver, sana yardım edeyim." mantığıyla gidersek doğuda DTP, batı ve güneyde CHP, iç Ege kesimlerinde MHP, orta anadoluda da AKP kazanmaya devam eder kardeşim. Şimdi pek farkedilmese de eğer bu mantık, bu zihniyet aynı şekilde yürürse, hiç bir zaman istemediğimiz o "Eyalet" kavramını hükümetin kendisi getirir bu ülkeye.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "