Kayıt Ol

Dralon

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Dralon
« Yanıtla #30 : 20 Mart 2010, 01:10:40 »
Dralon soğukkanlılığını korur ve gayet uzlaşmacı bir sesle konuşmaya başlar.
"Hey, durun bir saniye... Bakın, siz deneyimli ve işini bilen askerlere benziyorsunuz. Böyle küçük hatalara düşmeyecek kadar da zekisiniz ayrıca. Bu adam bir hançerle öldürülmüş ve bense bir kılıç taşıyorum. Ve bir hançerim de yok üstelik! Yara izine bakın, işte burada..."

*Diplomacy*
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Mart 2010, 01:22:50 »
O sırada cesedi inceleyen asker "Sanırım haklı efendim, bu yara bir kılın açamayacağı kadar ince. Üstelik diğer taraftan çıkmamış bile. Hançer işi olmalı." dedi.

Adam hafifçe kafasını salladı. "Peki o halde, kim? Kim olduğunu biliyor olmalısın." dedi adam. "Adın ne?"
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Mart 2010, 09:22:41 »
"Dralon" dedi yüksek sesle, "Yarı-elf" diye ekledi ardından daha kısık bir sesle. "Şehirde yeniyim. Susuzluğumu gidermek için Patlayan Bira'ya girmiştim ki bir kavgaya denk geldim. Yerde yatan bu adam" dedi eliyle yerdekini göstererek "Ve bir arkadaşı handa başka bir cübbeliye saldırıyorlardı. Gri cübbeli biri. Adı... Adını bilmiyorum. Arada kaldım, beni de öldürmeye çalıştılar. Ben de kendimi korumak zorunda kaldım."
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Mart 2010, 10:38:33 »
"Dralon." diye tekrarladı. "Pekala o halde, gördüklerinin hepsi buysa dert değil. Katil olmadığına inanıyorum. Zaten bu işin ucundan bize para çıkacağı yok, bu nedenle uğraşmaya da gerek yok. İyi günler." dedi ve askerlere eliyle işaret etti onunla gelmelerine.

Şehirdeki askerlerin bile tek düşündükleri, para. Onur? Huzur? Bunlar nerede?

Birden havanın karardığını fark ediyorsun, yağmur yağmaya başlıyor.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Mart 2010, 14:25:02 »
"Harika... tam da işler daha da kötü gidemez derken." diye homurdandı kendi kendine. Hana geri dönemezdi. Az önceki olaylardan sonra hancının kendisini kabul edeceğini pek sanmıyordu. Kalacak bir yer bulmalıydı. Koskoca şehirdeki tek han orası değildi ya? Yağmurun altında hızlı hızlı ilerlemeye başladı. Yürürken aklında iki şey vardı. Birincisi şu lanet büyücünün nereye gittiği, ikincisi ise şehir muhafızları bile böyleyse şehrin diğer insanlarının nasıl kimseler olduğuydu.
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 20 Mart 2010, 19:30:48 »
Balık ve deniz kokusu hızlıca artıyordu, Dralon rıhtıma yaklaştıkça. Bir gemi yeni kalkmış açık denize doğru gidiyordu bu kötü havada. Rüzgar tam sertleşmişken, sahilin kenarında bir han gördün.

'Korsan Hançeri Hanı'
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 20 Mart 2010, 22:07:55 »
"Belki de şansımı Patlayan Bira'daki hancıdan yana denemeliydim." diye gülümsedi kendi kendine acı acı. Hava giderek kötüleşiyordu ve şimdiden sırılsıklam olmuştu bile. Başka seçeneği olmadığından içeri girmeye karar verdi.
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 20 Mart 2010, 22:13:58 »
Kapıyı açtığında bir sis dalgası içeriden dışarıya doğru yayıldı. Faerun'un her tarafından getirilmiş egzotik tütünler, semaverler, nargileler, pipolar...

Çok büyük bir han olmasına rağmen çok sessizdi. Herkes fısıltıyla konuşuyordu adeta. Göbekli bir hadam sana doğru ilerledi. "Ne istemiştin?" dedi. "Oturacak yer yok ancak odamız var?"
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Mart 2010, 14:37:25 »
Kesesini kontrol edip içindekilere şöyle bir baktı. Yeteri kadar vardı. "Bir oda lütfen ve de yiyecek bir şeyler..."
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 21 Mart 2010, 19:34:23 »
Adam içkilerin yanına doğru gitti ve bir dolabı açıp içinden bir anahtarı çıkardı. Anahtarı Dralon'a doğru uzattı. "Yedinci oda. Yemek olarak ne istiyorsun?" dedi.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 21 Mart 2010, 23:23:52 »
"Baksana ne diyeceğim. Sen oldukça gözü açık birine benziyorsun. Bu akşam hiç gri cübbeli bir adam geldi mi buraya? Adı Darius, eski bir... ehem... dost... Bugün buluşacaktık ama kendisine rastlayamadım." Çaktırmadan birkaç altın fazladan uzattı.
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 21 Mart 2010, 23:50:06 »
"Darius? Hayır hiç görmedim. Ancak cüppeli bir adam yarım saat önce Korsan Moa'ya bolca altın önerip buralardan ayrıldı. Yakalaman imkansız gibi ancak Moa iyi bir katildir. Adamı bir adaya bırakacak, parasını alacak ve sabah olmadan dönecektir. Bir kaç ekstra altına.. Sana onu nereye götürdüklerini öğrenebilirim." dedi fısıldayarak.
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 22 Mart 2010, 09:38:29 »
"Ne?" dedi Dralon şaşkınlıkla. Bu kesinlikle duymayı beklediği son şeydi. Sonra çabucak kendini toparlayarak hancıya daha fazla yanaştı. "Bu cübbeli... Garip bir hançer taşıyor muydu? ve cübbesi gri miydi?" diye sordu birkaç altını elinde şıngırtatarak.
Try to hide if you dare.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 22 Mart 2010, 18:38:26 »
"Gri bir cüppesi vardı evet, ancak yağmurla alakalı olabilir. Hançeri konusunda bi' bilgim yok. Arkası dönüktü bu tarafa." Adam yalan söylüyor gibi gözükmüyordu. "En iyisi biraz beklemen."
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 23 Mart 2010, 09:09:53 »
Dralon anladığını belirtmek için başını bir kez salladı. "Onu nereye götürdüklerini benim için öğren hancı. Paranı alacaksın." dedi ve kendisine uzatılan anahtarlarla birlikte bir kase yahniyi de alarak odasına çıktı.
Try to hide if you dare.