Kayıt Ol

Özel Ekip- Geçiş Bölümü

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Özel Ekip
« Yanıtla #15 : 16 Mayıs 2010, 19:40:31 »
Ben adamı şok ederim böyle ;) :D
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2010, 15:21:34 »
Yazmayı mı bıraktınız?

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2010, 15:23:43 »
Yo hayır bırakmadık.En kısa zamanda yeni bölümünü koyacağız.
E tabi ben yazarsam.:D

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Haziran 2010, 17:08:23 »
Yazmayı bırakmadık.Ben diana'yı yazmaya zorlamaya çalışıyorum.Ayrıca elimde bir kaç bölüm var.Onların üzerinden geçeyim hemen yayınlayacağım.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
Ynt: Özel Ekip-1. Bölümün Devamı
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2010, 13:49:35 »
 Tuna
   Gözlerimi oyundan ayırmadan bir elimi cips almak için masaya uzattım. Off bitmişti. Etrafa bakındım. Markete gönderecek kimse yoktu. Oyundan çıktım. Kalktım ve kapıya yöneldim. Dükkan sahibi kılığındaki nöbetçimize Laptop'ıma dikkat etmesini söyledim. Cadde'ye çıktım. Karşıya geçtim. Markete doğru yürümeye başlamıştım ki ara sokaktan bir el kolumu kavrayıp çekti. Tam büyülü sözcükleri söyleyecekken bir el de ağzımı kapattı. Adamın karnına dirsek attım. Hafif bir inleme duydum. Sonra kasıklarına bir tekme geçirdim. Cipsi boş verip son hız merkeze koşmaya başladım. Önüme az önce bana saldıranın yaşlarında -17 falan- biri çıktı. Tırnakları hafiften pençeye dönüşmeye başladı. Bir Patlama yolladım. Çocuk geri yığıldı. Etrafıma bakındım.Şekil değiştirip kaçmak bu arada kendimi ele vermek mi? Yoksa gizliliği koruyup yakalanma riskini göze almak mı? Kararımı vermiştim. "Akhalimaiteus!" dedim. Dört ayak üzerine düştüm. Boyum kısaldı. Ellerimin yerini pençeler aldı. Artık siyah bir kediydim. Kasabın önünde yatan kedilerin yanına gittim. Kediler dik dik baktılar. Sanki "Sende kimsin ahbap?" diyorlardı. Bir çift el beni yakaladı. Bu o Yeşim'in ateştopu attığı çocuktu. Tısladım ve tükürdüm. Pençelerimi geçirip derisini yırttım. O an elimden başka bir şey gelmiyordu.
   Volkan
  Çocuğu hemen yakaladım ve sıkı sıkı tuttum. Pençeleri ne kadar canımı yaksada bırakmadım. "Hemen bunu kesmessen seni aleve veririm." diye tedit ettim.
  Tam o anda çocuğun telepatik mesaj gönderdiğini anladım. Elimde çocukla -ya da kediyle herneyse işte- koşmaya başladım. Biraz uzaklaşmıştım ki baldırımda dayanılmaz bir acı hissettim. Dönüp baktım. Simsiyah olmuştu. Koşacak gibi değildim. Oysa yeşil gözlü kız bana her an daha fazla yaklaşıyordu. Ağzı oynadı. Elini bana uzattı. Bir ışık elinden bana doğru uzandı. Sağ omzuma denk geldi. Yine o acıyı hissettim. Kediyi yere attım. Sol elimi kıza doğrulttum. Elimden alevler çıktı. Kıza yöneldi ama kız son anda kenara çekilip kurtuldu. Bu arada kedi biçim değiştirmiş yine çocuk olmuştu. "Tamam," dedim kendi kendime "buraya kadar.Şimdi öleceğim." Tam o sırada ekibimin geri kalanı geldi.
  Yeşim
 Beş ya da altı kişiydiler. Sayma zahmetine katlanamadım. İki tane patlayıcı gönderdim ama Bir tanesi kurtludu. Diğeri ise kömürleşmiş bir şekilde yerde yatıyordu. Tuna ellerini öne doğru çırptı. Bir gruplarındaki iki kızdan büyük olanı -biri 15 diğeri 13 yaşındadır herhalde- arkaya savruldu. Ama küçük olan kız Tuna'ya bir tekme geçirdi. Gerisini izleyemedim. Neden mi? Çünkü kocaman bir kaya parçası üzerime geliyordu! Gerekli sözcükleri mırıldadım ve kollarımı bir birine çapraz haldde göğsümde tuttum. Çevremde bir enerji kalkanı ışıldadı. Kaya kalkana çarpıp paramparça oldu. "Thaithasie!" diye bir çığlık attım. Bir enerji şimşeği kayayı fırlatana gitti. "Sabrolem!" diye bir ses duydum. Tuna bir ateştopu gönderip iki tanesini haklamıştı. Bütün grup yere yığılmıştı.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 17 Haziran 2010, 19:57:29 »
Vayyy. İki kişi koca grubun hepsini dağıtıyor :)

Özletmiştiniz kendinizi. Bu bölüm bu kadar zamanın üzerine iyi geldi. Diğer bölümleri en kısa zamanda bekliyorum.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Haziran 2010, 22:14:43 »
ama bizim grubumuz müthiş bir grup zaten ilk kısımlarda Yeşim'in çok güçlü olduğunu ifade etmiştim sanırım.Özellikle Volkan bunu söylüyordu.İkisi birleşirse yapacaklarını aklım almıyordu tarzı bir şey.
Ayrıca lütfen şu arkadaşına bir şey söyler misin?İnatla yazmaya direniyor! >:(

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Haziran 2010, 10:59:31 »
Hızlı başlayıp, hızlı devam etti ve tempoyu hiç kaybetmedi. Ellerine sağlık. Şu Türkçe isimlere de bayılıyorum. Ama yeterince bayılamıyorum kendi hikayelerimde ne kadar uğraşırsam uğraşayım kullanamıyorum elim gitmiyor. Bu yüzden ayrıca tebrik ederim. İkinci bölüm de biraz kısa olmuş gibi geldi bana.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Haziran 2010, 15:21:55 »
ama bizim grubumuz müthiş bir grup zaten ilk kısımlarda Yeşim'in çok güçlü olduğunu ifade etmiştim sanırım.Özellikle Volkan bunu söylüyordu.İkisi birleşirse yapacaklarını aklım almıyordu tarzı bir şey.
Ayrıca lütfen şu arkadaşına bir şey söyler misin?İnatla yazmaya direniyor! >:(

Diana yazacak yazacak ama şu sıralar bilgisayarı bozuk :)

Çevrimdışı diana

• 513
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Haziran 2010, 19:15:51 »
Bu bölümde çok güzeldi Vega.Aynı başı gibi.:)
Aslında bölümü ben yazacaktım gerçekten ama bilgisayarım kafayı yedi.Bu yüzden sana yollayamadım.Gerçekten üzgünüm.Ama diğer bölümü yazacağım inşallah.:)

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Haziran 2010, 16:44:13 »
Arkadaşlar.Şu an yazlık bir tatil beldesinde olduğum için bölümlerim çok uzun aralıklarla olabilir.lütfen mazur görün.Diana iki ve üçüncü bölümleri devam ettirir umarım.

Çevrimdışı diana

• 513
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Haziran 2010, 17:06:48 »
E bir düşünmem lazım. :P
Tamam tamam devam ettireceğim inşallah. :)

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
Ynt: Özel Ekip-Geçiş Bölümü
« Yanıtla #27 : 26 Şubat 2011, 15:22:29 »
Bir Geçiş Bölümü
Yeşim
İkimiz de yorgunduk. Kolumu çömezimin boynuna doladım. “Bu kadar insan bize bakıyor!” Bir Unutturma Taşı lazım. Yanında yoktur değil mi?” dedim. Tuna rahatsız rahatsız kıpırdandı kolumun altında.
“Aslında; yanımda para yoktu ve ben de adam bir cipsi aldığımı unutursa batmaz diye düş…”
Sözünü yarıda kesip cebinden yeşil bir taş çıkarttı. “Bliyer totuhar bogay sayoohh riven!”  Unutturma Taşından gelen yeşil ışık deryası bizim dışımızda herkesi sardı. Bir an sonra dağıldı ve herkesin sersemlemiş bakışlarını gördüm.
 “Gel.” Dedim Karargaha doğru ilerlerken düşmanlarımızı bırakıp bırakmamak arasında kalmıştım. Sonra bıraktım belalarını bulsunlar. Bu başarısızlıkları yüzünden cezalandırılacaklarından neredeyse emindim.

Çoook uzun bir ardan sonra yalnız başıma devam ediyorum.